Šachy pro tři

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 2. 2006 21:13

ESO ... ze skla ;-) ... naleptany plochy sou "cerny" pole ... sral se s tim docela dlouho .. ale vysledek stoj designove za to .. no a hra ... zatim ty pravidla moc nechapu a je to dost na palici :-))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 2. 2006 21:23

nechcete nekdo zahrat clovece? :mrgreen:
nevim no mohlo by to byt dobre ale asi zustanu u klasickych ;]
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 2. 2006 21:37

Taky jsem to chtěl navrhnout.. Člověče, nezlob se.. Halmu, piškvorky, domino, vrchcáby, mlýn... možná bych překousnul i něco méně intelektuálního. :D
Deleted user

Odeslat příspěvekod SDR 14. 2. 2006 22:53

To vypadá dost zajímavě. Šachy mě vždycky docela bavili. někde sem viděl podobnou věc - hrálo se na normální, ale zvětšený šachovnici a hráli 4 hráči proti sobě (každej s figurkama ve jednom rohu). taky dobrý
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 15. 2. 2006 09:13

Já znám obdobnou hru ze Star Treku - Vukánská obdoba šachů.. každé políčko bylo umístěno na podstavci jinak vysoko.. taky to vypadalo docela zajímavě - jednou bych to určitě chtěl vyzkoušet.. 8-)
Deleted user

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků