jak srazit obleceni

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 12. 2007 16:41

dostala sem pod stromeckem docela uchazejici triko, ale je mi moc velke... nejake rady, jak ho ucinne tak o dve cisla srazit?
95% bavlna, 5% spandex, prat na 30°C.

Mohlo by se srazit pri prani treba na 60? ja bohuzel neperu, takze nemam predstavu... ale moc se mi ho nechce davat pryc, ale pri te velikosti uz je to znacne nepohodlne
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 25. 12. 2007 16:54

no, myslim, ze bavlna sa zrovna extremne dobre nezraza, samozrejme, ked budes prat na vyssiu teplotu zrazit sa to moze, ale nedokazes odhadnut o kolko a navyse kvalita moze ist prudko dole (az k destrukcii).
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 12. 2007 17:07

vyměnit v obchodě... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 12. 2007 17:16

s nasi babickou je naprosto nemozna domluva, to je pravdepodobnejsi, ze na nas spadne meteorit, nez ze babicka najde ucet, pokud si ho vubec vzala a tezko si uz pamatuje, kde to koupila
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 12. 2007 18:06

tak budeš muset změnit svůj šatník na Hip hop gangsta look :D vytahaný trička, gatě.. :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 25. 12. 2007 19:02

Jestli je v tom spandex, tak se to zas vytahne, akorat to bude hnusny jestli se to budes takhle pokouset zmensit. Radsi to dej do krejcovstvi at ti to zuzi a zkrati.
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 12. 2007 21:42

dik za rady, dala sem to segre pro budouci tchyni a zadny zmensovani radsi riskovat nebudu:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků