Nahá jsi krásná..

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod epiploicum 31. 3. 2009 19:18

Co na tento pořad říkáte? :-[
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
epiploicum
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 3. 2009 19:21

Je to nehoráznost. Přesvědčovat tlusté ošklivé ženské o tom jak jsou krásné, že nemusí držet dietu a klidně můžou ještě kynout. Za chvilku to tu s takovou bude jak v USA :'(
Klidně jim můžou pomoct zakrývat jejich vady, s tím problém nemám. Ale ne jim říkat že jsou krásné jak vypadají. Raději by jim měli poradit jak ze sebe tu krásnou opravdu udělat. Konkrétní dietu, cviky, kosmetické zákroky a podobně.
A největší sranda je, že jim to jak jsou krásné tvrdí vlastně teplouš, který se na ženy dívá jinak než potencionální partneři dané ženy.

PS: To rovnou můžou taky začít přesvědčovat některé chlapy, že i s tím jejich 3 cm kašpárkem jsou kanci. :lol:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 31. 3. 2009 20:06

Mne na tom poradu nejvic pobavily ty reakce lidi, kdyz se divali na tu obrovskou fotografii a tvrdili, jak je ta zena krasna a lepsi nez vychrtla modelka. Vsadim ruku do ohne, ze minimalne 70% z nich by radeji doma modelku nez tu zenu. Kazdy, minimalne kazdy slusny clovek by nerekl, ze je tlusta a vypada blbe, ale zachoval by se nejak taktne a nasel neco, co se pri trose dobre vule da pochvalit. To se mi na tom nelibi, je to proste svym zpusobem podvodne.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 3. 2009 20:34

Neviděl jsem to, nevim o co jde, ale jsou tam nahaté teda?? :))
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 3. 2009 21:47

Nastesti jsem to nevidel, ale uz jen ty jingly s obrovskyma fotkama na ulici, presvedcovanim, ze byt jak kynute testo je supr a k tomu jeste ten prebuznelej moderator...dekuji, nechci.
Stejny odpad, jako Druha sance.
anonymni

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 31. 3. 2009 22:10

Nevidela jsem, nastesti.
Ale kdyby mi zaplatili, tak taky budu vypravet chlapum, ze ten jejich malej "kamarad" je suprovej a obrovskej.
Naposledy upravil Maty.Lara dne 31. 3. 2009 22:25, celkově upraveno 1
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 3. 2009 22:17

Ja hlavne nechapu, jak to ten chlap muze moderovat .
anonymni

Odeslat příspěvekod Cristinne 31. 3. 2009 22:40

On může, je gay...
Neříkám, že ten pořad úplně žeru a schvaluju, ale neřekla bych, že je úplně blbej... a Druhá šance totéž, ačkoliv mezi nimi vidím docela rozdíl...
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 3. 2009 23:02

Zanrovy rozdil tam je, a ne maly ;)
chtel jsem tim rict, ze ani jeden porad se mi nelibi ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod jannnn 31. 3. 2009 23:10

todle sem neviděl, ale druhou šanci jeden díl jo. a příjde mi to jako "vemem jednu normální ženskou s problémem, zaplatíme ji silikonový kozy, dovolenou u moře, smáznem její dluhy a případně splníme jedno další extra přání" a z depresivní pipky je šmahem vitální a šťastná pipka. nějak v tom prostě nevidim ten smysl. třeba taková pošta pro tebe je imho 1000x užitečnější, opravdovější a i levnější :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 3. 2009 23:19

Kvalitni nazor :tleskani:
anonymni

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 4. 2009 07:49

Nedává to náhodou Prima?
Já myslím že tím se vše vysvětluje, co vidím v upoutávkách tak tam mají podobných úchylných soutěží víc.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 4. 2009 07:55

Dava ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 4. 2009 07:57

a sou tam nahatí teda?? :kuk: ehm, spíš teda nahaté?? :-]
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 1. 4. 2009 19:39

Nikdo tam stejně nahej neni, to mě neba. :roll:
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků