S jakými drogami už jste se setkali?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zelda 25. 5. 2005 09:45

aha
...stačí zajít na pár piv do hospody... (alkohol=tvrdá droga)

Kamaráda, který mi nabídne drogy, třeba trávu? (=měkká droga)posíláš do ***** ?
zelda

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 09:59

Jak může někdo porovnávat kávu a alkohol s heroinem?
Proboha..........
To chcete řict, že víno je stejně nebezpečné jako hašiš? Já jsem ještě neslyšel o případu kdy káva někomu zničila život?
Přečtetě si statistiky kolik procent alkoholiků si zniči život a pak to porvnejte s tím z kolika procent feťáku se stane troska. To je absolutně nesrovnatelné! U alokohlu to jsou jednoky porcent, kdežto u hašiše to jsou desítky procent.
Dělit drogy na těžké a lehké je alibismus.
Drogy se mají dělit na :
bezpečné (káva, víno, pivo)
mírně nebezpečné (tvrdý alkohol, marihuana, cigarety)
vysoce nebezpečné (heroin,kokain, atd)
Pak dále:
Bezpečné v malém množství (káva,víno,pivo,tvrdý alkohol,cigarety,marihuana)
Nebezpečné i v malém množství (heroin,kokain atd)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2005 16:50

v podstate iba trava. ale od vyskusania ma odradili reci ze ju treba kurit aspon 3x aby zabrala. a ja ju chcem iba vyskusat, nie sa nanu naucit. inak som skoro abstinet aj na chlast.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Luke 25. 5. 2005 18:09

Alkohol, čaj, káva, marihuana, hašiš, extáze, cigarety.
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 25. 5. 2005 18:56

alkohol, cigarety, marihuana, hašiš, káva, čaj :D
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TyCho 27. 5. 2005 18:52

S-Tony píše:Jak může někdo porovnávat kávu a alkohol s heroinem?
Proboha..........
To chcete řict, že víno je stejně nebezpečné jako hašiš? a/quote]

To urcite nechceme, podle meho nazoru ja hasis mnohem bezpecnejsi nez vino. Alkohol muze zabit, kdyz se clovek prekali a nezvladne to, i kdyz se to casto nestava a z vinka asi ne. Kdyz by se nekdo chtel predavkovat hasisem, tak by toho musel vyhulit kvanta a skoncil by v takovem stavu, ze by lezel na zemi, nebyl by schopnej znovu si potahnout a nebyl by schopnej mluvit, mozna by vydaval nejaky zvuky. A v tomto stavu by mel jeste mooooooooc daleko ke smrti. Muzu se Te S-Tony zeptat kolik toho vis o drogach? Podle me moc ne. Ale mas pravdu ze tvrdy drogy jsou sracka, nikdy jsem na ne nechytl, ani na extazi ne, i kdyz mam moznost si to kdykoliv sehnat. A nemysli si ze sem nejaky odpurce alokoholu, ja rad piju a rad piju hodne kdyz se slavi.
TyCho
Čtenář

Odeslat příspěvekod iwigirl 27. 5. 2005 19:30

ja se setkala(nezkousela) s travou,alkoholem(samozrejme,jako kazdy:-),extazi,LSD a koksikem.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 5. 2005 22:36

Moc velké portfolio "problémových drog" naštěstí nemám:

- alkohol (mám rád dobré vínko, pivko, slivovici, tequilu i další, ale nemusím to mít - preferuji kvalitu nad kvantitou)
- káva (tu piju od 13 let a to docela dost)
- tabák (můj nejhorší zlozvyk, už 5x jsem zkoušel přestat a zatím bezúspěšně)
- konopí (tak 10x do roka si s někým rád dám špeka, ale když není, tak mě to vůbec netrápí)
- koka (známí mi přivezli pár listů. je to docela dobrej nakopávač, ale pak jsem byl docela chcíplej. Netoužím po tom znova)
- Speed8, UpEnergy - používám když je potřeba, například při vyšším pracovním zatížení (maximálně tak 14 dní v roce)
- Guarana, Gingko Biloba, Yerba Maté - mám moc rád a konzumuji celkem pravidelně. Zvyšují mi výkon bez negativních účinků.

Byla mi nabízena extáze a buď pervitin nebo heroin (nevím, protože jsem toho človíčka poslal do **** dřív než stačil svojí nabídku doříct. Nic z toho jsem nezkoušel a zkoušet nehodlám.
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 27. 9. 2005 19:20

Extaza, Chlast :D , cigarety, cigary, matroš, pernik (pervitin), herac a to je asik vsetko
Andrew-DC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cache 27. 9. 2005 19:45

Stretol a skusil marihuanu. Ine som ani nestretol, ani neskusil a ani nehodlam (uz ani marihuanu, pivo mi staci :D).
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 27. 9. 2005 19:52

o nic si neprisiel :wink: a ani neprides
Andrew-DC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 27. 9. 2005 22:16

na vlastní kůži... alkohol, tráva, hašiš, lysohlávky

S-Tony: znal jsem pár lidí co se uchlastali k smrti, ale nikoho kdo se uhulil k smrti... hašiš je pryskyřice z marihuany, v podstatě koncentrovaná podoba..., někteří lidi si myslí, že se to píchá... (taky jsem na to čuměl, lidi prostě neví).... hašiš se kouří...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 27. 11. 2005 11:31

No....napíšu to podle pořadí...vše vyzkoušeno:)
tabák
alkohol
kafe
marihuana a hašiš
LSD
extáze
lysohlávky
pervitin

tady jsem skončil a už nepokračuju:)
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikesport 14. 4. 2006 09:56

DMT,Ayhuascu,meskalin,hašiš,piko,lsd,marihuanu,cigarety,alkohol,extázi,magic mushroom,šalvěj,rohypnoly,další prášky,kyseliny,opium,opiáty,heroin,keren,ketamin,morfin,cocain,durman,ořech,toluen
:mrgreen: :twisted:
mikesport
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 7. 5. 2006 22:01

Pouze s těmi legálními - cigarety, alkohol, káva
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků