Posilovani

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dráček 22. 1. 2006 12:16

IcemanCZ píše:To je spise k placi

To je, jinak v posilovně jsme byli 1x.jen tak ze srandy
Dráček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 23. 1. 2006 16:20

Chodil jsem do fitka docela pravidelně několik let asi 2x týdně, teď už jsem nebyl cca 2 roky. :cry:
Docela mi to chybí, ale strašně se mi nechce. Nejhorší je si zvyknout na tu pravidelnost a vydržet, jinak to nemá smysl. :)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDR 28. 1. 2006 18:08

djlooper píše:Chodil jsem do fitka docela pravidelně několik let asi 2x týdně, teď už jsem nebyl cca 2 roky. :cry:
Docela mi to chybí, ale strašně se mi nechce. Nejhorší je si zvyknout na tu pravidelnost a vydržet, jinak to nemá smysl. :)>/quote]


No chodit párkrát tejdně do fitka umí každej, ale správně k tomu jíst, pít, spát a moc nechlastat, to už je horší :( :)
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 11. 2006 18:58

Já jsem se dneska do toho zase pustil, chci chodit 2x týdně, pokud mi to vyjde, jinak minimálně 1x + doma mám žebřiny (bo jak se tomu říká) tak na tom se dá také celkem dobře zacvičit :) ... jsem zvědavý, jak mi to nadšení vydrží :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 27. 11. 2006 19:16

Incl:žebřiny sou dobrej vynález na těch se suprově posilujou záda :)
BTW:Taky "cvičim" skoro každej den a výsledek je znát.Hlavně čtvrt roku se sklapovačkama skoro každej den :) Ale stejně na první možná i na druhej pohled vypadám jak papír :D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 11. 2006 22:40

já začnu chodit 2x tejdně - budu tam cvičit: záda + kozy + hnáty ... doma s jednoručkama pak: bicák, tricák, ramena, břicho ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 28. 11. 2006 11:36

nejdřív si něco pořádně přečtěte třeba na ronnie.cz

nejdůležitější je:
1)strava - bez ní nemusíte dělat ani zbytek. pro správnej nárůst hmoty byste měli brát 2x tolik g bílkovin co váží vaše tělo kg. takže když vážíte 75, měli byste v jídle do sebe narvat 140-200g bílkovin neboli proteinů.
Sacharidů podle potřeby - pokud chcete nabírat tak přibližně 500g denně a když děláte co máte a váha leze nahoru moc málo tak přidat
vodu minimálně 3 litry denně, no a nějaký ti vytamínky atd

2) spánek - dá se to den ošidit ale absolutní minimum je 7h denně a pěkně poctivě

3)tréning - záleží s jakym úmyslem. pokud na objem a hmotnost tak klidně 1,5h denně jak nic 4x týdně taky "jak nic"... dělat správý cviky, provádět je správnou technikou a dělat správný "množství" - tréningovej oběm. někde můžete najít články o tréningovejch programech HST, GVT a další. osobně se mi osvědčilo dělat 6-10 sérií po 10-12 opakováních na jednu sérii.


dál chci vyvrátit nějaký míty:
1) když makám hodně bicepsy, budu korba - blbost. musíte makat minimálně celej vršek těla abyste měly ty "nakorbený bicepsy, protože jen jak se dostanete na nějakou vyšší váhu, jako je třeba 20kg na jednu ruku, tak zjistíte že to nejde protože vás omzuje slabý zápěstí, ramena a záda taky....

2) když to bolí ještě za 3 dny tak sem cvičil správně - na půl blbost. to znamená že ste cvičili natolik správně že to dobře cejtíte, ale to že to bolí znamená že ste ty svaly poškodili a tudíš jste cvičili tak trošku špatně..

3)"budu vyrýsovaná korba" - hloupost. pokud chcete dostatečně rychle nabrat, půjde to i s tukem. ne samozřejmě nějak přehnaně ale čistej sval prostě ani nemá cenu nabírat. nebojte se dát si něco sladkýho (nepřehánět ab absurdum...)
tvary můžete mít pěkný ale pro pořádnej objem hold i trochu sádla který jednou za čas shodíte změnou tréningu.

4) sem namakanej, a je to..... nene. aby ste byly zdravě a dobře namakaný, přece jen to cce něco objetovat - jíst a pít často, nevynechávat cvičení atd..... udržovačka je nutnost. po dvou měsících necvičení výkony poměrně spadnou. myslim že se tim člověk musí uvázat minimálně na půl života aby něco dokázal.


no jinak s klikama, shybama a dřepama se závažím doma se něco nabrat dá ale posilka je posilka.

já: civčim od nepaměti, akorát posiluju poměrně krátce ale myslim že už poměrně "jo".... i přesto to třeba v mikině neni moc vidět. prostě svaly nejsou na machrování, je to pro dobrej pocit a dobrej koníček....

pokud to myslíte vážně , ujistěte se že na to denně máte minimálně 2h času.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2006 14:44

crashpc píše:udržovačka je nutnost. po dvou měsících necvičení výkony poměrně spadnou... p/quote]


to je pravda pravdoucí... Ja sem se cely letošní prázdniny hecl a cvičil sem (jenom doma, v posilovně sem vživotě nebyl) a na koncu prázdnin to na mě bylo vidět.. přibral sem na váze a v nejlepším sem měl nějakych 89kg, tedka skoro v prosincu už ty svaly nejsou co bývaly, mam 85kg :( ale naštěstí postava celkově vypadá v pohodě... 8)

čili ponaučení na závěr, asi opět doma začnu po večerch cvičit, hlavně ruky a ramena... :-P
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2006 20:04

Co mám říkat já? Já v posilovně nebyl cca 6 měsíců :x ... nebyl prostě čas, ale dost jsem běhal a tak jsem si udržoval aspoň kondičku, na jaře, až bude po ránu brzy vidět, tak mám v plánu zase chodit běhat :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen (novy) 29. 11. 2006 21:30

Ja ted zacinam a budu dochazet 2x tydne budu se snazit jisti co pujde a ten zbytek se taky budu snazit a jsem zvedav kdy pujde neco videt :)
Telefon: MDA Vario-Crossbow(WM06)
rom 10.1.0.811 UE4 WWE
radio 02.25.11
Příslušenství:2GB miniSD Kingston;Bluetooth Perfect
Tarif: O2 Pohoda
hhitmen (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 11. 2006 22:02

Do takovejch mist jsem nikdy nechodil a nejspis ani nikdy chodit nebudu... k cemu to? Spis bych potreboval neco pribrat, nez shodit...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 29. 11. 2006 22:09

Však přibereš.Svaly.Kdo by chtěl nabírat špeky.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 30. 11. 2006 14:03

no o tom sem teď mluvil - pořádně nabrat bez špeků nejde. samozřejmě omezeně s těma špekama.... ty se pak vyfiltrujou :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scater 30. 11. 2006 14:23

Ale já špeky nemůžu nabrat.Já mám asi tak dokonalej spalovací sysém, že nemám snad ani gram špeku.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 30. 11. 2006 15:15

no až budeš opravdu dost nabírat tak věř že to půjde i se špekama. sem na tom stejně. krom hroší kůže na břichu (2mm tuku? :lol: ) jsem špek-free :)
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků