Prison Break

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 1. 2007 16:45

Už zítra (resp. dnes)? myslel jsem, že až za tejden... ale jestli dneska, tak mi to rozhodně vadit nebude :)
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 1. 2007 18:07

no asi až v noci ... čili down. zítra ...

už to stahuju z EDisku ... z něj to fičí jedna báseň :o :)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 29. 1. 2007 21:00

Tak se tenhle seriál dostal i ke mně a něco takhle skvělého jsem opravdu nečekal. Vůbec jsem se od toho nemohl odtrhnout. Momentálně jsem skoukl 2x01 a pomalu, ale jistě stahuju další díly.
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 1. 2007 21:15

pak už jsou ale všechny díly bohužel stejné: díl končí tak že jsou naši hrdinové v pasti a ztraceni ... nový díl se z toho hned na začátku dostanou jakoby nic - potom se kombinuje a nakonec dílu opět dojde ke zvratu a hrdinové jsou v pasti a ztraceni - a já už se o ně ani nebojím pač vím, že příští díl (a to hned na začátku) se z toho zase bravurně dostanou aby se mohlo zase kombinovat atd. atd.
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 29. 1. 2007 21:22

No, tak nam zbyva 4 a pul hodinky, cili se tesim na zitra, az to zkouknu.. co myslite, mel Michael zavolat cajty nebo ne? Jako Fuck8r si myslim, ze z toho vyvaznou jako vzdycky, dobre rozjete to ma Sucre, i kdyz s tou stihackou uz jsem si skrtal dalsiho, ale nastesti pilot to vymyslel :) Jen doufam, ze Michaela nenapadne neco moc prechytreho a neprekombinuje to. Paul s tim ma celkem zkusenosti, ale tam se neda verit nikomu a nicemu. Taky jsem nateseny, jak Bellick dostane nocni vyprask :) Smrad jeden blby. No, uz se tesim na zitra a to dost.
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 1. 2007 21:31

no jo :shock: ... vždyť podle původních informací měl být další díl až cca za týden a je už dnes -> juchůůůů :mrgreen: ... a sakra ! já jsem ale zFUPlej :lol: takže si musím stejně počkat na 1.2.07 :cry:

Bellick dostane přes držku :twisted: (ale je divný že tomu niggoj nic nebylo - jak na něho volal večer: "Braaadley" "Braaadley" :twisted: ... když dostal několik ran závažím v ponožce po palici !!?? :o :eh )

V motelu je POLICE už přímo za dveřmi ale našim hrdinům se (ostatně jako vždy že :wink: ) podaří nevídaný kousek a zase uprchnou :o :roll: :mrgreen:

T-Bag už má konečně "šťastnou rodinku" :mrgreen: :oboze
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 29. 1. 2007 22:02

LOL, T-Bag to nejak moc dobre neporesil :D Preju Sucremu, aby mu to vyslo z tou jeho cuchtou, Bellick, aby poradne dostal na *****, nemel bych nic proti tomu, kdyby T-Baga zavreli, ten psychous na te lodi je uplne uzasny -> http://youtube.com/watch?v=-8DJ8XIPjLw z toho jsem vazne nemohl.. podle me je dost nebezpecny, takze at klidne uvizne uprostred oceanu. Michaelovi a Lincovi preju, aby se uz konecne dostali nekam na jih. Mahone by mohl hebnout uz..
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod hotspot 31. 1. 2007 22:11

To uz tu bylo asi pred 5ti strankama... Jinak posledni dil neprisel ani mne tak spatnej, i kdyz me uz zacina nudit jak se pokazdy nejdriv zda ze udelali fatalni chybu, potom se ukaze ze to provedli aby obechcali pronasledovatele, ale nakonec na to dojedou a na konci dilu jsou v hajzlu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 28. 2. 2007 22:49

Tak teda zacinam mit pocit, ze kdyby to prvni radou ukoncili, vepisou se do dejin vic, nez tou druhou serii (a to jich ma byt pet, nebo kolik). Je jasny ze ta prvni serie tu je, a uz ji nikdo nesmaze, ale imho uz si to docela kazi. Porad je to sice nadprumerny serial, ale dlouho uz to nevydrzi. Samozrejmne ze na to budu koukat dal, ale s tim ochcavanim apod. je pravda, a uz je to trosku nuda.

thoosah: Sucremu to vyslo (zatim) 8)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 1. 3. 2007 00:30

Me se obe serie libily .... ale od uteku uz to neni ono ....
T-baga bych zastrelil .. kdybych mohl :) uz mi zacina pekne prudit :)

BTW: kdy bude dalsi serie? :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 1. 3. 2007 02:04

t-bag je pro mě kapitola sama pro sebe... na jednu stranu ho nemám rád ale na tu druhou by mi v PB chyběl přeci jen je to postava která je vcelku zajímavá i když je to pěknej sr*č :mrgreen:
už sem zvedavej na další díl :)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 1. 3. 2007 07:27

T-Bag je nahodou super! Zvlast pokud ste videli posledni dil (2x18), pekne mazanej :D :mrgreen:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 1. 3. 2007 11:21

2x18 jsem videl ale moc si nevzpominam ..... myslis jak ukradl ty prachy v tej krosně? :) .... jestli jo tak to jo to bylo chytrý ale myslel jsem že to bylo v 2x17 ....
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 1. 3. 2007 13:34

Mas v tom bordel, 2x18 je predvcerejsi dil, a 2x17 dil o tyden starsi :). (http://epguides.com/PrisonBreak/)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků