Reality show - Big Brothers, Mojsejevci a ostatní....

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Sledujete reality shows?
Ano 14 %  30%  [ 14 ]
Občas 8 %  17%  [ 8 ]
Výjimečně 11 %  23%  [ 11 ]
Ne 13 %  28%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 46

Odeslat příspěvekod iva 22. 5. 2005 13:30

Urcite jste nekdo videl na cizim kanale Big Brothers, ted je koupila Nova, tesite se, az se to zacne u nas vysilat, budete to pravidelne sledovat? Prima koupila Vyvolene.... Kdo sledujete na Slovensku Mojsejevce? (Ja jsem z nich nevidela ani jeden dil, pouze jsem o nich slysela, tak snad jsem ten nazev nezkomolila...) Jak tam se vam tato soutez libi? Jaky mate proste nazor na tato reality show? Prihlasili byste se do nich?

//Ivo M.: přidáno hlasování
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Helmut Niederman 22. 5. 2005 15:49

Já reality show přímo nenávidím k smrti, ale nikoho nenutím, aby se nedíval. Každý kdo se chce dívat, ať se dívá. Můj názor je takový, že reality show je jen další vydělávání peněz pro televizní stanice a hlavně je to výnosný job pro mobilní operátory.
Helmut Niederman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 22. 5. 2005 20:18

Hmm... mě se reality show líbí (až na NudaStar) - je to lepší než (nějaké) seriály... nejvíce se mi líbí Survivor.
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 22. 5. 2005 21:26

ja uvazoval i o tom, ze bych se prihlasil, ale po tom, co sem se dozvedel, co je obsahem "souteze", jsem myslenky na svoji ucast rychle zahnal :)
Слава Україні!
PeTr7650
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 22. 5. 2005 23:27

Mojsejovci
Sleduju pravidelně. Je to pohodová RS, občas se člověk i zasměje.
Superstar
Zajímá mně jen kdo vypadne. Vím kdo z nich zpívá nejhůř a jsem rád když vyletí. Vždy mně potěší, že hlasující mají hudební sluch(vkus). Sms neposílám.
Big Brother
To byla první reality show, kterou jsem viděl. Dávali to na polaku (v polsku) před 4 roky, byla to první serie. Žral jsem každou část. Účastnící byli výborní, bylo to skvělá zábava. Jestli i ta česká bude mít stejnou úrovneň tak to bude rekord sledovanosti.
Survivor (Opuštěný ostrov)
Nejlepší RS jakou jsem kdy viděl. Hrálo se to myslím i u nás na Nově v létě v dopoledních hodinách. Bylo to o lidech na opuštěném ostrově rozdělené do dovu skupin, které museli mezi sebou bojovat o jídlo a další výhody. Doporučuji.

Na reality show se dívám, ale sms neposílám......

Něco málo o big brother na Nově>>
http://www.cernovlaska.cz/index.php/Big-Brother/?cid=2427
Naposledy upravil S-Tony dne 25. 5. 2005 15:34, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kenika(smazano) 23. 5. 2005 08:16

Jo jsem na to zvědavý, zatím jsem na cizích kanálech neměl tu čest to sledovat. Jen o tom vím z doslechu. Celkem se na to těším. Superstar už je nuda a já ji vypustil z TV repertoáru:-)
kenika(smazano)
Čtenář

Odeslat příspěvekod neználek 25. 5. 2005 15:09

může mi někdo říct o čem je Big Brother? Třeba pomůžu Nově zvednout sledovanost :lol:
neználek

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 25. 5. 2005 15:47

S-Tony píše:[u]Survivor (Opuštěný ostrov)o/u]
Nejlepší RS jakou jsem kdy viděl. Hrálo se to myslím i u nás na Nově v létě v dopoledních hodinách. Bylo to o lidech na opuštěném ostrově rozdělené do dovu skupin, které museli mezi sebou bojovat o jídlo a další výhody. Doporučuji.
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2005 17:11

tych trosecnikov som pozeral skoro pravidelne (i ked boli v blbom case, niekedy poobede cez leto), inak nie. mojsejovcov som pozeral iba kastingy
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SDR 26. 5. 2005 15:45

Mě se RS docela líběj, protože je to oživení toho televizního stereotypu, koukal sem se občas na zmíněné Kdo přežije.

Mimochodem, viděli jste balírnu na primě ? Tak to je snad jedna z nejvtipnějších/politováníhodných show, co sem kdy viděl.
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 26. 5. 2005 21:09

Myslím, že reality show vysílané dodnes jsou jen takovou přípravou na ty opravdové - tím myslím 24 hodinové sledování v uzavřeném domě, kde jsou kamery dokonce i na záchodě a ve sprše. Něco takového myslím momentálně připravuje Nova. No, uvidíme :wink:
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 5. 2005 22:02

Myslíš něco jako " Truman Show" (Film. Jim Carey)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 26. 5. 2005 22:31

Ten film jsem sice neviděl, ale přibližně vím, o čem je řeč. Rozdíl je v tom, že se to nebude vysílat 24 hodin denně, ale budou jen sestřihy toho nejzajímavějšího - před 22 hodinou té slušnější části a po 22 hodině části "pro dospělé".
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 27. 5. 2005 14:04

Tato reality show se jmenuje Big Brother. Ve světě je velmi populární a třeba v USA již skončila pátá série ( http://www.cbs.com/primetime/bigbrother5/ ) a připravuje se šestá!
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 30. 5. 2005 13:09

Více o Big Brother na TV Nova najdete zde.
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků