N6230i + Btooth MSI Dongle - nejde se spojit

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Are 9. 10. 2005 19:32

Zdravím, zkoušel jsem už téměř vše a bez úspěchu, tak snad mi pomůžete Vy...

Koupil jsem si Btooth modul do USB od MSI. Po nainstal. mi telefon modul vidi a dokonce se s nim i spoji (ale jen obcas, což nechapu), ale NOKIA PC SUITE hlásí nepřipojeno. Zkoušel jsem origo ovladač WIN XP SP2 a nic. Také jsou si stahnul patch od MSI pro wxp sp2. Take nic. zkousel jsem to různě kombinovat, stahovat ruzne verze programu (jak PC Suite 6.5,6.6, tak i od MSI). Vždy bez úspěchu. Setkal se s tím někdo? Btooth v mobilu funguje. Firmware je 3.40. WXP SP2 profi s posl.zaplatami.

Díky za rady :shock:
Are
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 9. 10. 2005 19:41

Ale ted uz je PC Suite 6,6,18 zkus ztahnou tenhle a uvidis!
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarin063 9. 10. 2005 19:46

Zdravim,
prvni co bych udelal je, podívat se do PC Suite a ve správci spojení nesmí být zaškrtnuté spojení přes BT políčko musí být prázdné, jinak suite blokuje připojení a důležité potom je jakého opa máš a co tí PC vyhodí za chybu? :hm zatim
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Are 9. 10. 2005 19:49

Mám poslední verzi NOKIA PC SUITE (včera staženou)... Zkusím odškrtnout to políčko (měl jsem je vždy zaškrtlé...) zatím díky
Are
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarin063 9. 10. 2005 19:53

Are píše:Mám poslední verzi NOKIA PC SUITE (včera staženou)... Zkusím odškrtnout to políčko (měl jsem je vždy zaškrtlé...) zatím díky)/quote]
samozřejmě tahle varianta je v případě, že buď máš připojení nastavené ručně nebo přes prográmek operátora jakýho máš?
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 9. 10. 2005 20:07

Programek operatora? Ehm co to je? Pokud vim PC Suite ma svyho pruvodce pripojeni! A ja jsem nemusel mit neoznaceny BT pripojeni a jelo vse v pohode! Pises, ze mas PC suite 6.5 nebo jsou to ovladace k tomu MSIcku! Ja mel MSIcko a nemel jsem zadny problemy jen jsem zasunul do USB a vse v pohode!
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leeroy (novy) 9. 10. 2005 20:09

tohle nema s operatorem nic spolecneho.to co dela tobe dela i me z toho si nic nedelej.nekdy se ti stane ze Win nenajde Bt, staci ho vytahnout a vrazit zpet.jinak je to uplne v pohode mam ten samy program
Leeroy (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarin063 9. 10. 2005 20:11

Dark_Healt píše:Programek operatora? Ehm co to je? Pokud vim PC Suite ma svyho pruvodce pripojeni! A ja jsem nemusel mit neoznaceny BT pripojeni a jelo vse v pohode! Pises, ze mas PC suite 6.5 nebo jsou to ovladace k tomu MSIcku! Ja mel MSIcko a nemel jsem zadny problemy jen jsem zasunul do USB a vse v pohode!
Vidim, že máš přehled. Prográmek s nastavenim má např. Oskar = snadné nastavení a T- mobile má tak, ale ten bohužel jménem neznám. Možnost připojení je samozřejmě je i v pc suite, ale to nejspíš zkoušel.... nebo nee?
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leeroy (novy) 9. 10. 2005 20:12

ono zalezi na tom jestli se stim pripojujes na net nebo ne,jestli ne je ti nastaveni od operatora k nicemu
Leeroy (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarin063 9. 10. 2005 20:15

Leeroy píše:tohle nema s operatorem nic spolecneho.to co dela tobe dela i me z toho si nic nedelej.nekdy se ti stane ze Win nenajde Bt, staci ho vytahnout a vrazit zpet.jinak je to uplne v pohode mam ten samy program
jo sorry, důkežitý je co vlastně chceš používat, protože na připojení k pc suite staci nainstalovat cd co bylo k , BT nebo i SP 2 podporuje msi bluetooth, jinak sorry pokud nechces pripojeni na net
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leeroy (novy) 9. 10. 2005 20:16

nejde o me ale o toho kdo se ptal
Nokia connecting people!
Nokia 6230i - T-Mobile
Leeroy (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarin063 9. 10. 2005 20:17

Leeroy píše:nejde o me ale o toho kdo se ptal
neboj to vím ;)
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 9. 10. 2005 20:18

jarin063: Chapes ze pripojeni mobilu pres BT nema nic spolecneho z operatorem! Precti si tema! Tady se resi to, ze phoun nejde spojit z PC suitem! O netu se tu nikdo nebavi! Kdyby jo tak je tu ten tvuj programek operatora potrebnej! No zkus odinstalovat ovladce ze spravce harwaru a znovu ho tam dej myslim BT:-) A nic neinstaluj at tam win da svoje ovladace! Ja jsem mel jeste BT od Gigabyte a furt me to enchtelo nic najit a strkal jsem ho do USB a vydelaval nakonec jsem odinstalil ty ovladace a nakopnul to znovu a jelo to!
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leeroy (novy) 9. 10. 2005 20:18

to je dobre,nevis kde sehnat nejaky dobry melodie?par jich mam ale chtelo by to i neco jineho
Nokia connecting people!
Nokia 6230i - T-Mobile
Leeroy (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarin063 9. 10. 2005 20:21

Dark_Healt píše:jarin063: Chapes ze pripojeni mobilu pres BT nema nic spolecneho z operatorem! Precti si tema! Tady se resi to, ze phoun nejde spojit z PC suitem! O netu se tu nikdo nebavi! Kdyby jo tak je tu ten tvuj programek operatora potrebnej! No zkus odinstalovat ovladce ze spravce harwaru a znovu ho tam dej myslim BT:-) A nic neinstaluj at tam win da svoje ovladace! Ja jsem mel jeste BT od Gigabyte a furt me to enchtelo nic najit a strkal jsem ho do USB a vydelaval nakonec jsem odinstalil ty ovladace a nakopnul to znovu a jelo to!
seš hustej já sem se omluvil, nevšiml jsem si toho, necháme to na toho kdo se ptal, aby to ujasnil :oboze
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků