Máš Nokiu N70?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JirkaP 25. 10. 2005 19:59

M. píše:Jenze systemove soubory se v pocitaci nezobrazuji...
Co mate furt s tou Operou. Myslite normal pro mobily? Ja si ji stahl z netu primo od vyrobce.


Na http://www.opera.com neni pro N70, jelikoz je uz predinstalovana. Ta z N 6680 nefunguje (misto pisma mam ctverecky). Marek L. psal ze do N 70 je jina.
JirkaP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 25. 10. 2005 20:01

To nechapu: stejny displej, stejne ovladani :hm
Co ty ostatni zdarma?
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaP 25. 10. 2005 20:03

M. píše:To nechapu: stejny displej, stejne ovladani :hm
Co ty ostatni zdarma?


Ja o vsechno co bylo na te karte prisel, tak nevim.
JirkaP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 25. 10. 2005 20:09

Chtěla bych se zeptat přítomných majitelů N70,jestli jejich telefon vlasní funkci Push to talk.Tady v katalogu se tvrdí,že ji má.Dnes vyšel katalog mobilů a tam se také uvádí,že touto funkcí disponuje.Já N70 mám a zatím jsem tuto funkci nenašla ani v telefonu,ani v návodu.Děkuji za odpovědˇ.
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod go99(smazano) 25. 10. 2005 20:12

lady píše:Chtěla bych se zeptat přítomných majitelů N70,jestli jejich telefon vlasní funkci Push to talk.Tady v katalogu se tvrdí,že ji má.Dnes vyšel katalog mobilů a tam se také uvádí,že touto funkcí disponuje.Já N70 mám a zatím jsem tuto funkci nenašla ani v telefonu,ani v návodu.Děkuji za odpovědˇ.u/quote]


na stránkách Eurotelu u N70 je i nastavení PTT
go99(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod marcodvorak 25. 10. 2005 21:04

go99 píše:to jsem udělal, ale když to přetáhnu, tak je složka Opera prázdná??!d/quote]


To JirkaP: Kamaráde rád bych ti pomohl s tou Operou, ale přes toho správce se fakt přetáhne složka prázdná stejně tak jak se to stalo go99. Sorry
marcodvorak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaP 25. 10. 2005 21:10

marcodvorak píše:
go99 píše:to jsem udělal, ale když to přetáhnu, tak je složka Opera prázdná??!d/quote]

To JirkaP: Kamaráde rád bych ti pomohl s tou Operou, ale přes toho správce se fakt přetáhne složka prázdná stejně tak jak se to stalo go99. Sorryo/quote]


Co se da delat. Zajdu do servisu, snad to tam nejak nakopiruji pres ctecku. Ten prohlizec co je tam od Nokie je tak maximalne na WAP stranky. Kazdopadne dik za ochotu.
JirkaP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas789 26. 10. 2005 05:58

lady píše:Chtěla bych se zeptat přítomných majitelů N70,jestli jejich telefon vlasní funkci Push to talk.Tady v katalogu se tvrdí,že ji má.Dnes vyšel katalog mobilů a tam se také uvádí,že touto funkcí disponuje.Já N70 mám a zatím jsem tuto funkci nenašla ani v telefonu,ani v návodu.Děkuji za odpovědˇ.u/quote]

Neni tam ale na nokia stranek si ji muzes stahnout,
http://europe.nokia.com/nokia/0,,77767,00.html
Oskar -> Oskar Vodafone -> Eurotel -> O2
Martas789
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brody 26. 10. 2005 13:17

JirkaP píše:
marcodvorak píše:
go99 píše:to jsem udělal, ale když to přetáhnu, tak je složka Opera prázdná??!d/quote]

To JirkaP: Kamaráde rád bych ti pomohl s tou Operou, ale přes toho správce se fakt přetáhne složka prázdná stejně tak jak se to stalo go99. Sorryo/quote]

Co se da delat. Zajdu do servisu, snad to tam nejak nakopiruji pres ctecku. Ten prohlizec co je tam od Nokie je tak maximalne na WAP stranky. Kazdopadne dik za ochotu.


nevim, jak vy ale ve slozce system\install\ sou vsechny instalacni soubory vcetne te opery. kdyz to spustim, tak se normalne chce instalovat...

btw, mel ste nekdo ochranou folii na prednim fotaku? v navodu pisou : sejmete folii z displeje a predniho objektivu... tak nevim
brody
Junior

Odeslat příspěvekod spree 26. 10. 2005 14:03

Ja som nemal
spree
Junior

Odeslat příspěvekod Martas789 26. 10. 2005 17:05

ja taky ne
Oskar -> Oskar Vodafone -> Eurotel -> O2
Martas789
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HĘŁŁĘR 26. 10. 2005 17:25

Displej ano, objektiv nikoliv.
Nokia 5110 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N95
Mobilní operátor: T-mobile
PC: C2D E6750, 4GB RAM, GF 7800GT 256MB
HĘŁŁĘR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brody 26. 10. 2005 19:31

Mam asi trochu blby dotaz, ale jak smazu javove aplikace? Mam prvni symbian, ale z menu mi to napise, ze nelzte odstranit a v zadne slozce je nemuzu najit...
brody
Junior

Odeslat příspěvekod spree 26. 10. 2005 20:44

Nastroje - Spravca
spree
Junior

Odeslat příspěvekod HĘŁŁĘR 27. 10. 2005 15:13

brody píše:Mam asi trochu blby dotaz, ale jak smazu javove aplikace? Mam prvni symbian, ale z menu mi to napise, ze nelzte odstranit a v zadne slozce je nemuzu najit...


MENU -> Nástroje -> Správce (Správce souborů) a tam vybereš konkrétní soubor a dáš Volby a Odstranit :tleskani
Nokia 5110 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N95
Mobilní operátor: T-mobile
PC: C2D E6750, 4GB RAM, GF 7800GT 256MB
HĘŁŁĘR
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků