N6230i-Sdílená pamě? pro java?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pinon (novy) 7. 9. 2005 06:36

Zdravím všechny,
mám problém s pamětí v N6231i pro javu. Mám nainstalováno v telefonu celkem cca 1,4 MB java aplikací a her a v paměti telefonu mám ještě víc jak 10 MB volných, ale další java aplikace nejdou nainstalovat. Nevíte někdo jestli je to chybou firmwaru (3.23) nebo je to normální i u vyšších FW? :hm
pinon (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 7. 9. 2005 08:24

ja ti poviem kde je chyba: chyba je v tom ze im zabudli vo finskych dutych hlavach flashnut novy firmware, :mrgreen: inak by tam dali 4alebo 5MB, skratka robia z ludi debilov, tomu sa hovori inovated ked na klasickej 6230 je to tiez ale pri tej pamati co ma je to este OK
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod pinon (novy) 7. 9. 2005 10:05

Dík za obě odpovědi, ale úplně sem to nepochopil: nový FW kapacitu na javu teda určitě nemůže zvětšit???
pinon (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 7. 9. 2005 10:18

no to zase neviem, ale asi tazko, pochybujem, to by si asi znechutili par ludi, 6230 mam, ma uz dost ale vyrazne zmeny uz ziadne sa nediali, a ani nebudu (pritom by stacili prilohy-iba fotky do 60kB, no nic mozme cakat mikulasa v lete

skratka se*u na to, uz maju novsie (6270/80,N70 atd) a na tom chcu zase ryzovat aby si to clovek kupil, lahka matematika

skratka musel by sa stat zazrak,aj tie sa deju
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pinon (novy) 7. 9. 2005 10:27

Tak jo, kdyby se někdo o zázraku dozvěděl, tak dejte vědět.
pinon
pinon (novy)
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků