Nokia E51: nástupce modelu E50?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 22. 11. 2007 10:08

A este dodam ze to zalezi aj od toho,kolko kusov si vezmu operatory,ked bude v ponuke...
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindrich.E50 22. 11. 2007 21:38

Nokia E51 Black Steel, SanDisk Premier 2GB, GPS Nokia LD-4W, Nokia 5800 XpressMusic Blue
jindrich.E50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lofass_ 22. 11. 2007 22:03

NEUVĚŘITELNÉ :tleskani
Lofass_
Junior

Odeslat příspěvekod edhimm 22. 11. 2007 22:25

No, doporučená koncová cena je dost vysoká, ale realita snad bude jiná... :D
edhimm
Junior

Odeslat příspěvekod jindrich.E50 22. 11. 2007 23:41

Koncová cena tady na těch stránkách je vždy vyšší a to většinou o 20%. Koukni na ceny ostatních telefonů.
Nokia E51 Black Steel, SanDisk Premier 2GB, GPS Nokia LD-4W, Nokia 5800 XpressMusic Blue
jindrich.E50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boy ms 23. 11. 2007 07:51

Myslíte, že ji v prosinci začnou nabízet operátoři? Asi ne, co?
Nokia N73 + Kingstone 1GB
boy ms
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 23. 11. 2007 09:31

Měl bych taky pár dotazů na šťastné majitele.

1) Výdrž baterie - v realném provozu, tedy jakmile odezní prvotní nadšení kdy si s telefonem hrajete celý den :D Moje eventuální využití by mohlo být takovéto: půl hodiny mp3, 1 - 2 kratší hovory, pár sms, popř. wifi nebo nějaká aplikace, hra..

2) Jak je to s VOIP na tomto telefonu, v této oblasti se příliš neorientuju, takže bych se chtěl zeptat, zda to někdo provozuje nebo aspoň to zkoušel. Při přítomnosti wifi je to určitě výhodné, nejsem si jist, ale využívat k tomu nějaké datové přenosy (EDGE, HSPDA ...) by asi moc výhodně nevycházelo, pokud se mylím, tak mě prosím opravte :)

3) Velikost paměťové karty - tuším, že už by měla podporovat 4 GB karty, je to tak?

4) Jak moc, jestli vůbec lze sledovat spomalení telefonu, v momentně, kdy je v telefonu nainstalováno více aplikací, her, mp3, videa, tedy řekněme kdy máte na paměťove třeba 1,5 - 2 GB dat.

5) Srovnání rychlosti s E50, někdo to tu už tuším bylo, je opravdu o tolik rychlejší jak E50?

Děkuju všem :)
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lofass_ 23. 11. 2007 09:46

to boy ms: Nokia 6120 classic se u Vodafone objevila taky pomerne brzo, takze budeme doufat, ze ji napodobi E51...
Lofass_
Junior

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 23. 11. 2007 14:21

1)no zatial sa mi nepodarilo dostat nad jeden den pri plnom nasadeni,ale da sa dostat aj na dva,mozno pri takom pouzivani ako si pisal

2)pouzivam VoIP,da sa pouzit aj EDGE,UMTS,HSDPA,telefon sa spyta ci pouzit Wi-Fi alebo data

3)az do 16GB

4)nespozoroval som spomalenie,mozno casom

5)samozrejme,RAM robi svoje a hlavne ARM 11 369 MHz procesor
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod edhimm 23. 11. 2007 16:45

No, výdrž akumulátoru se u takového skvělého mobilu nedá čekat bůhvíjaká :pozor2 , tím spíš, že si ji nekoupí průměrný uživatel, ale nadšenec. A u toho nebude problém hrát si s telefonem i několik hodin denně... :D alespoň tedy v mém případě :lol:
Už se na něj těším :mrgreen: :oboze
edhimm
Junior

Odeslat příspěvekod Dave_1984 24. 11. 2007 09:58

JeSuA_mAsTeR píše:3)az do 16GB

Seš si jistý? To je trošku moc, nemyslíš? Nokia a všichni ostatní uvádějí max. do 4GB.

Jinak mě by zajímalo, jak je to s indikační LED diodou zmeškaných událostí..je taky kolem joysticku/potvrzovacího tlačítka a ve dne je skoro neviditelná? :hm
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 24. 11. 2007 10:24

Najdi si starsi prispevok,pisal som o tej diode. A ano som si 101% isty,nemal som problem s 8GB,16GB sa este nevyraba
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod edhimm 24. 11. 2007 11:15

Prosím, lze u E51 aktivovat mód letadla normálně v menu, nebo se musí vypnout telefon a teprve pak zvolit normální, či letadlový režim?
edhimm
Junior

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 24. 11. 2007 11:23

sa to normalne ako u kazdeho S60, stlacrnim vypinacieho tlacidla anasledneho zvolenia rezimu offline
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod edhimm 24. 11. 2007 11:53

Díky, měl jsem kdysi symbian krátce a tuhle funkci jsem nestihl potřebovat.. :D
edhimm
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků