Nokia 6300 - jaký je poslední firmware a co přináší?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radzimko 4. 1. 2008 09:56

no pozeral som si tie tabulky a zaujimalo by ma aky je rozdiel medz tymito kodmy:
0537626 RM-217 EURO-D BLKSILVER LATIN
0537627 RM-217 EURO-E BLKSILVER LATIN
pri jednom je pismeno D a druhe ma E.....to urcuje jazyk?prepacte ze sa tak pytam som uplny laik
radzimko
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 4. 1. 2008 10:17

E obsahuje ine jazyky, pre cestinu a slovencinu sa nahrava D. Ak nebudes pracovas s programom Phoenix nema zmysel to dalej rozoberat.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radzimko 4. 1. 2008 20:46

velmi pekne dakujem uz mam v tom jasno:-) takze kod ktory som pouzil (0537626) mozme pouzivat aj nadalej?

dobri ludkovia poradite? :D :D

//Radek E.: odstraněna citace. Pro odpověď na poslední příspěvek použijte prosím tlačítko Obrázek
radzimko
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 4. 1. 2008 21:06

Ty ho musíš používat ;-)
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod technikus 28. 1. 2008 22:21

Zdravím,

funguje někomu z Vás identifikace telefonu na sw Nokia Software Updater? Mně to hodí chybu TELEFON NENÍ PODPOROVÁN. Drsný, a předtím to vždy fungovalo :)
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod radzimko 28. 1. 2008 22:32

jj aj mne to robi:-(
radzimko
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 2. 2008 14:18

ahoj, myslite, ze ma cenu prehravat firm, kdyz mam verzi 5.00 a vsecko funguje naprosto v poradku (pc suite, atd. zatim zadny seknuti, restart...)

?
Jediny co se mi zda ze by se dalo spravit, je rychlost v kontextovych nabidkach
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod kaspara 1. 2. 2008 15:17

Ja mam telefon od Vodafonu a fw 5.00 a potrebu prehravat nemam. Jedine, pokud by prislo nejake zasadni vylepseni nebo oprava nejake zavazne chyby...
Restartoval se mi asi jenom jednou, hned prvni den, ale to byl asi pekne "zblbly", protoze jsem do nej prenasel data ze stareho telefonu...
I kdyz rychlejsi by obcas byt mohl, ale zvykl jsem si 8)
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 2. 2008 20:21

jj, ja prave to radsi necham...
stabilni je a restartoval se mi jen explorer.exe v kompu, kdyz jsem prenasel data :D :D :D

jedinou "chybu", co jsem pozoroval na mobilu bylo to, ze nechtel nabehnout sporic... ta lista s hodinama. Tak jsem vyp/zap mobil a slo to :) asi byl unavenej po tom prvnim dnu.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 2. 2008 20:42

ja mam 5.50 od T-mobile a taky neminim nic prehravat, beztak se vetsinou telefon jen dodrbe.. a kdyby se me s nim neco zacalo dit tak ho radeji donesu do t-mobile at mi ho prehrajou oni... do tehle zasahu by se lide kteri tomu nerozumi nemeli poustet i kdyz je fakt ze na byvale 5300 jsem to dokazal i ja i kdyz to muselo jit pres zmenu nejakeho kodu... ale to jsem prehraval kvuli celkove pomalosti telefonu noo.. telefon me stejne stval a ted ho ma uz nekdo jiny.. :-P ale prehravat FW uz nebudu..
Anonymni

Odeslat příspěvekod zadrvo 10. 2. 2008 19:43

já mám 5.00 od O2 brandovanej telefon a pěkně mě to sere protože nejde ani křížkem přepínat profily chtěl bych 5.50 ale když změnim PC tak moi to nějak nejde nevíte kdyby mohl být uvolněn oficiálně?
Z.A.D.R.V.O
zadrvo
Junior

Odeslat příspěvekod ORBITH 11. 2. 2008 12:21

Mám problém. Updatoval jsem firmware své 6300 z 5.00 na 5.52 (jiný FW mi to nenašlo) přes Nokia software updater a není v ní obsažena česká lokalizace. Na zadní straně krytu baterky je nápis T-mobile, kupoval jsem na mobilky.cz/odblokovaný. Tak bych rád věděl zda se chystá nějaký balíček jazyků nebo zda se to dá řešit nějakým jiným způsobem?? Dík za odpověď.
ORBITH
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 2. 2008 12:24

Mnohokrát se to tu popisovalo, koupil jsi šedivku. Změnit Produktový Kod (návod na foru je) a zkusit firmware aktualizovat znova. Mimochodem, co tě vedlo ke koupi mobilu u Mobilek.cz?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ORBITH 11. 2. 2008 12:33

Abych to uvedl na pravou míru,popisuji zde situaci mého kamaráda. Já koupil svou 6300 na edcz. Asi k tomu dostal 1GB kartu a dobrá cena,uz presne nevim. Aha takže updater pozna podle kodu sedivku a nenabidne CZ jazyk.sadu?
ORBITH
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 2. 2008 12:38

Ne, tak to není. Jde o to, že ten telefon je určen pro jinou zemi, tak tam nahraje jiný jazykový balíček.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků