Nokia 7610 - problém s dobíjením, baterie se nedobíjí

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod octopus 26. 12. 2006 18:20

Když napíchnu svoji 7610 na dobíječku tak nahlásí "baterie se nenabíjí" tak nevím co s tím :?:

//De Funes: upraven název vlákna.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 29. 7. 2008 10:46, celkově upraveno 1
octopus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ARS 27. 12. 2006 08:19

skus inu nabijacku...a nemenil si nahodov bateriu?
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirek6600 27. 12. 2006 13:32

Ja bych zkusil format founu pokud nebude dobijet ani z jinou nabijeckou nebo baterkou a nepomuze ani ocisteni kontaktu v telefonu a na baterce technickym lihen.A pak uz jen servis protoze to bude chyba frimware todle mi delala stara vykopavka nokia 3510i sice to neni foun ze symbianem 3510i ale stacilo prehrat frimware a uz nabijela.Tak hodne stesti at se zadari a nabiji.

todle delej bez pametovky a alespon z polovicky nabitou baterkou tu si budes muset asi pucit kdyz mas vybito jelikoz kdyby se ti vybila baterka pri formatu tak foun umre a nahodej ho jen v servisu:

Postup na format founu je podrzis *+3+zeleny sluchatko+zapinani a drzis dokud nenapise na displayi napis formatting a pak cekej nez napis zmizi a nabehne foun do normal standby rezimu.A zkus nabijeni.

pak muzes zkusit jeste jeden druh format a napises *#7370# das ano ze chces vratit puvodni nastaveni pak to bude chtit bezpecak ten pokud si ho nemenil je 12345 z vyroby a potvrd a cekej nez nabehne do normal rezimu k vytoceni cisla a volani a pak zkus nabijeni
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubisek 29. 7. 2008 06:37

Já mám podobný problém s Nokií E65. Když do ní píchnu originální nabíječku do sítě nebo do auta, je všechno OK.
Když jsem do ní píchnul neoriginální CL adaptér a originální Nokia nabíječku, ale tu starší s větším konektorem přes redukci, tak mi to ohlásilo "baterie se nenabíjí". A vůbec nevím, co s tím.
kubisek
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků