Co si myslíte o koupi Nokia N95 z eBayu

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Urban2Go 3. 10. 2006 08:41

Ahoj, mam moznost si obednat z ameriky N95 pres ebay. co si o tom myslite?
Urban2Go
Junior

Odeslat příspěvekod Peťula 3. 10. 2006 08:55

To mi přijde docela divný,když se na pultech má objevit až příští rok na jaře :hm Já bych si rozhodně počkala až bude ofiko u nás,hlavně kvůli reklamaci. :wink:
Peťula
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Urban2Go 3. 10. 2006 09:02

o tom jsem taky uvazoval, ale v NY se uz bezne prodava (prej) a da cena je uzasna ;) a navic... eBay je dost spolehlivej... celkem me to laka
Urban2Go
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 3. 10. 2006 09:08

Nakolko je urcena na Americky trh, tu by si mohol mat s nou problem. Tak ze nekupuj.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peťula 3. 10. 2006 09:14

Pokud je určena pro americký trh,tak bych ji nebrala.Ještě tady stejně nebude program pro odblokování,takže by ti stejně nejspíš nefungovala.Kamarádka si přivezla SE k800i z Anglie a taky ho ještě nemá odblokovaný,prý tu ještě na to nemají soft.A to se už u nás nějakou dobu prodává :hm
Stejně mi přijde divný,že už ji prodávají,když teprve teď ji představili :roll:
Peťula
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hewlett 3. 10. 2006 09:15

Mobil bych zde - myslium foun urcedny pro trh v USA - nekoupil. Byva velmi casto vazan na operatora, ktery poskytuje taktez slevu v ramci vlastnich volani, kredity a servis - proto ty vyhodne ceny. Ale velmi casto zaruka bude pouze platna pouze pro USA, Kanadu, Aljašku a Hawaii, nikoliv tedy celosvetove a tak v pripade potizi budes v problemech.
hewlett
Junior

Odeslat příspěvekod hewlett 3. 10. 2006 09:27

ale vždv rámci obchodovani na eBayi mas moznost prostudovat profil prodavajiciho (hlavne negativni feedbacky) - Nokii N95 tam prodavaji nejaci drobni obchodnicci, ci soukrome osoby - nikoliv tedy velcí retailoví hráči. Dotazem jsem si ověřil dostupnost N95tek ke vcerejsímu datu a nemají jej. Otázkou tedy je, kde N95ku vzali ti 4 eBayeři, kteří ji tam, s velmi vágním popisem, nabízí. Zkus nektereho z prodavajicich kontaktovat mailem a zeptat se jej, odkudpak ze N95ku ma. Aby to nebyly trebas "nahodou" predprodejni vystavni kusy s drobatko neodladenym sw., napriklad.
hewlett
Junior

Odeslat příspěvekod Urban2Go 3. 10. 2006 09:29

Ted jsem si psal s dodavatelem, a durazne jsem se ptal jestli je vhodna pro CR rikal ze neni problem a navic mam rok na to abych ji vratil. navic je to telefon puvodne z anglie a rika ze je na 100% odblokovanej na vsechny site. hm nevim nevim... porad me to laka
Urban2Go
Junior

Odeslat příspěvekod Urban2Go 3. 10. 2006 09:33

kontaktovano, cekam na odpoved. ale cena 9000 za jednu je moc pekna :)
Urban2Go
Junior

Odeslat příspěvekod hewlett 3. 10. 2006 09:36

Hihi, jo a pro zajimavost ze zvedavosti jsem napsal obchod. zastoupeni Nokie pro USA, jak jsou na tom s distribuci N95ky - oficialne - v USA. Takze pockame az se tam probudi kvuli casovemu posuvu - a uvidime.
hewlett
Junior

Odeslat příspěvekod Urban2Go 3. 10. 2006 09:39

Pan od ktereho to kupuji ma 99.1% kladne hodnoceni a vypada ze vi co dela. a navic me ted psal ze me klidne vrati penize (vim ze to mohou byt reci ale s takovym hodnocenim by si to nemohl dovolit)

zatim mam tuto nabidku 400 GBP za 2x N95 a prej dostanu 7610 jako darek :)
Urban2Go
Junior

Odeslat příspěvekod hewlett 3. 10. 2006 09:46

to verim ze to laka, sam jsem na eBayi realizoval radu nakupu a az na jeden (ale tam nebyl problem s reklamaci, vymeneno promptne) jsem nemel nikdy sebemensi problem (dluzno podotknout, ze mam overenou adresu jako Premier eBay member a take overeny ucet PayPal platebni branu - takze zajisteni / pojisteni mych transakci v pripade potreby / reklamaci je velmi kvalitni. Takze eBay je velmi, velmi slusny podnik, pokud se tam umis pohybovat, po teto strance neni problem. Jen ty mobily - s vazbou na prodej v USA a jejich site a operatory - jsou trosicku specificke. Nicmene - pokud samo oficialni zastoupeni Nokie USA by mi nepotvrdilo, ze oficialne N95ku rozjeli, tak bych pockal.
hewlett
Junior

Odeslat příspěvekod Urban2Go 3. 10. 2006 09:48

ptal jsem se ho odkud ty telefony ma. uz me napise zverejnim to...
Urban2Go
Junior

Odeslat příspěvekod ostghost 3. 10. 2006 10:03

hele taky jsem se malem nechal spalit par let petne s notebookem podivej se u techto lidi na moznost platby pokud to je western union neber a rychle pryc to je takove prvni varovani /* proc najdes treba na strankach westernunion kdyz si prostudujes princip plateb */

osobne se mi to zda divne velice divne...
ostghost
Junior

Odeslat příspěvekod Urban2Go 3. 10. 2006 10:07

Neboj na westernunion uz skoro taky naletel. ale nikam neposlu penize :) nejsem blazen. tato transakce by sla ciste pres Ebay. a tomu ja verim... spis me jde o ten telefon... jen se koukni na EBay. je tam plno moznosti
Urban2Go
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků