Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Breaker 21. 12. 2006 20:48

myslim, ze google rad pomoze. ;)
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macmann 21. 12. 2006 22:55

:tleskani :oboze mam N73 ked chcem poslat hru cez bluetooth tak mi napise ,,nieje mozne poslat chraneny objekt" co mam spravit aby sa to dalo odoslat este ak by ste vedeli poradit kde by somnasiel nejaky program na convertovanie Mpeg suborv na nejaky ktori podporuje N73 napr mp4 & DIIIk
macmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 21. 12. 2006 23:06

co si třeba sehnat smartmovie, které převádí do formátu AVI..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maco8 22. 12. 2006 08:23

dostal k tomuto telefonu aj data kabela a cez ktory by sa mal telefon aj nabijat ale nenabija ho co mam spravit aby ho nabijalo
Cogito ergo sum
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dedomil 23. 12. 2006 00:35

To maco8:
S takou Nokiou som sa ja ešte teda nestretol. Len u Samsungoch som sa stým teda stretol :)
Dedomil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maco8 23. 12. 2006 18:02

este sa chcem spytat daju sa v kontakty tak nastavit aby boli meno a priezvisko?lebo teraz su priezvisko a meno nejako som to v moznostiach nenasiel diky
Cogito ergo sum
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dedomil 24. 12. 2006 14:25

OK takže čo sa týka tej kúpenej Nokie N73 s firmware z nokie N73ME tak tu je vysvetlenie:

Firmware vraj do vsetkych N73 co maju v predajni davaju iny oni z dovodu ze vraj ten je lepsi. Dost hlupy dovod. To by mi mohli v nejakej predajni aut takto spravit s motorom :) za tu istu cenu hehe.

Co sa tyka zaruky vraj unich ju ma istu ze ju nestratil. Tym padom, ale si tymto sposobom drzia ludia.
Dedomil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 25. 12. 2006 12:42

Pekne svatky!!

Mam par dotazu ohledne sve nove N73 :) je to muj prvni telefon se symbianem.

:arrow: zvladnu sam prehrani fw pomoci funkce v pcsuite?

:arrow: spravce aplikaci mi nezobrazuje aplikace nainstalovene na karte. Jak je tedy mohu odinstalovat?

:arrow: kdyz si chci prohlizet obrazky, ktere mam na karte roztridene do slozek, v galerii se mi zobrazi vse najednou, coz se mi nelibi. Pokud ale pouziju spravce souboru, listuji sice pekne ve slozkach, coz se mi libi a jsem tak zvykly, ale kdyz otevru obrazek, nefunguje navigacni klavesa - nepohodlne prohlizeni navic ne nalezato... Doporucujete nejakou slusnou aplikaci?

Vsem dekuji za odpovedi a preju klidne svatky :)
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wo106 25. 12. 2006 20:27

:arrow: Tady se o tom dozvíš víc http://www.symbianforum.cz/viewtopic.php?t=31944
:arrow: Je to divné, ale dá se to obejít. Najed si na ikonu(v menu) programu který chceš odstranit a zmáčkni "C" telefon ze zeptá jestli to myslíš vážně stiskneš "OK" a už se odstranuje :lol:
:arrow: Tady se o tom bavili jak to udělat v N80 což je to samý http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=28113
iPhone User
wo106
Junior

Odeslat příspěvekod Cyborg 25. 12. 2006 21:59

hm... tak jsem si teda prosel diskuzi o N80 s tim samym problemem. Ale to snad neni mozny, nevim jestli to tady jeste nikdo neresil, ale je to pro me velke zklamani od symbianu, kdyz takovou banalitu zvladala moje "blba" N6230 tak proc ne kua tenhle mobil??!!!!!!! zkusim nake aplikace, ale stejne, proc??? Snad nechci po smartphonu tak moc.... :(
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macko.usko 26. 12. 2006 17:26

Skusal si niekto do N73 nahrat novy firmware cez NSU? Detekuje mi mobil, napise, ze je dostupny novy firmware, nahra ho, ale je tam stale povodny v mojom pripade 3.0638.0.01.. Ak urobim znova kontrolu firmware cez NSU, zopakuje sa to iste.
macko.usko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrdonka 26. 12. 2006 18:20

pokud se nepletu, tak tohle je poslední verze firmware pro n73
hrdonka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macko.usko 26. 12. 2006 20:24

Tak ale nechapem, preco mi nokiacky NSU vyhlada novy firmware...
macko.usko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jatt 27. 12. 2006 03:30

takze ja uz par mesicu mam N73,samozrejme ze zijem v ENG resp. UK a som velmi spokojny,ale cital som v ENG recenzie, K800i ma lepsi fotak ale moja nokia ma lepsi organizator,kontakty a pouzivam 2GB miniSD takze pohodka. O miesto neni problem,mam zaplnene 1,9GB aj to len preto,ze tam mam albumy mp3 ako napr Akon, Cassie atd v 192kbps a playlisty cita musicplayer pohode,navyse nevim ako,ale kupil som si v eng od vodafone dake klipy,tak su chranene,ze normalne ich nedate do jineho mobilu, kazdy klip ma ve svym subore IMEI kod mobilu na ktory je urceny,skusal som oxranu obist ale nemam na to program vhodny,takze cracker zo mna nebude. Sorry za jazyk,ale po cesky neviem moc dobre tak slovencine hadam porozumiete,ale pockajte, na jar v marci sa v ENG chyste Nokia N95 s 5MPx fotakom a WiFi a to uz naozaj nebude dovod kupovat lepsi mobil,pozrite si http://www.mycarphonewarehouse.co.uk a tam zajdite na sekciu Insider (magazin co tu chodi zadarmo) potom kliknite na coming soon a vychutnajte si N95 aj dizajnom,nadherny slider a este krajsie funkcie. Ale N73 je urcite dobra kupa,mam tam instalovany office reader aj adobe pdf reader a dokumenty ako wordacke,excel,powerpoint atd, pdf nerobia problem precitat, navyse genialny web browser to ma.
Jatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drobec713 27. 12. 2006 09:10

chcem sa spytat ked som si kupil N73 u T-MOBILU a xcem si tam dat firmware z N73ME tak co mam urobit? Ist do normalneho servisu (stratim zaruku??) alebo prist do T-mobilu a powedat ze tam xcem FW z N73ME (to asi neurobia)... Xcem hlavne vediet ze ci ked s tym pojdem do servisu a prehraju mi FW ci pridem o zarzuku... Sak ked sa FW updatuje cez net tak nepridem o zaruku tak by to malo pplatit aj v tomto pripade.... DIQ :D :D :D
drobec713
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků