Nokia 6234 Vodafone - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zdenek sport 16. 11. 2007 06:00

Tomu nevěřím není to chyba ale vlasnost holt je to novější model :lol: .Na druhou stranu mě připadá kromě této maličkosti ve všem ostatním kromě vzhledu mnohem lepší ta 6234 než 6300 :D
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalmil 16. 11. 2007 06:12

Když jsem se rozhodoval,tak jsem notnou chvíli testoval 6234 a 6300. Podle mne 6234 poráží 6300 ve všech ukazatelích.Podle mojeho přesvědčení je 6234 nejlepší"hloupý" telefon,co současný trh nabízí.
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 16. 11. 2007 07:39

Mám stejný názor,navíc já sám mám z 6234 nejlepší fotky z mobilu které jsem kdy vyfotil :tleskani .Letos jsem s ním fotil v Chorvatsku a super fotky(na mobil) ani s K790 jsem takovích fotek nedocílil :-P .momentálně vlastním 6120 a neustále přemýšlím v čem jsem si vlastně polepšil :hm .6234 měla prakticky vše co člověk potřebuje a doopravdy plně využívá na mobilním telefonu 8) .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 16. 11. 2007 10:17

Uvažuju nad tímhle telefonem, ale opravdu dělá lepší fotky než K790? ->
Kód: Vybrat vše
http://www.mobilmania.cz/ShowFullThumbNail.aspx?file=fotomobily/Nokia6234_10.jpg&title=Nokia 6234
Tohle mi přijde jako hrůza. Bohužel. :|
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 16. 11. 2007 13:47

To je ale makro a to zvládá jednoznačně nejlépe K790. :tleskani .O to se ani nepokoušej s nokii :lol: .Ale já fotím převážně krajinky a venku a tam se mě víc líbí fotky z 6234 :tleskani .Však se mrkni do galerije 8) .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 11. 2007 14:12

Ta fotka co dávla tad někdo link je hrůza, ale aby jsi udělal s nokií dobrou fotku, musíš mít velmi dobré světelné podmínky, a nesmí se ti klepat ruka( nemá AF). Pokuď se tyto dvě kritéria splní, docílíš super fotek..
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 16. 11. 2007 14:56

Jo a abych nezapomněl dnes jsem vrátil 6120 a zakoupil jsem si znovu právě 6234 a za zbytek penízku se dobře nacpu :tleskani .Ta 6120 ja docela poruchovej klumpr,mněl jsem ji 2krát po prve šla týden a vratka penízků a teť 3dny a 3 závady :twisted: .Symbian už nechci 6234 má vše co potřebuji kvalitní foto a špičkové vydeo ,velmi kvalitní organizátor i musika :-P
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 16. 11. 2007 20:43

Makro nemakro, kdyz mam nejaky papir s textem, ktery si potrebuji nejrychleji ofotit, vezmu mobil a cvak, pak to dam do PC, prectu si to tam, v nejlepsim pripade i pomoci rozpoznavaciho SW, ktery se dava ke scannerum, mohu kopirovat onen text treba do Wordu. Tohle je horsi nez u x let stareho Siemens S65. Skoda, jinak to vypada na nabuseny telefon za super cenu, ale tohle je pro me velke minus. No a pak si cte clovek hledajici telefon ke koupi diskuze, vsude cte, jaky bajecny fotak ma 6234 a skutek utek :-(
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 11. 2007 21:13

nevim, ale odpoledne jsem zkoušel vyfotit text, a vypadal a přečíst se dal.. rozhodně ot nedopaldo tkahle, jak je na ukázkové fotce..
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 17. 11. 2007 00:42

Tak to nekde uploadni, pokud muzes, at vidime realitu. Treba to novejsi FW vylepsil.
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 17. 11. 2007 02:37

Mám FW5.10 a fotky textu jso dost hrozný. Zkoušel jsem to poprvé asi před třemi dny a zděsil jsem se. Nevím, kde se píše, že 6234 dělá dobré fotky. To spíš naopak. Nokča opravdu fotí slušně jen za velice dobrých světelných podmínek a rozhodně ne makro. Jsem s tímhle founem (až na konektor) spokojenej, ale kvůli focení v práci v interiéru si hodlám pořídit SE K800. Má to cenu, nebo mám ssebou raději tahat klasický foťák. V interiéru fotím tak 2x za měsíc, ale nikdy nevím dopředu kdy. Mám zálusk na N5310, ale opět stejný foťák. Všichni usnuli na 2mpx a bez AF. :(
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 17. 11. 2007 13:01

Já si myslím že na to je K800i perfektní na interier a makro a plně náhradí digi.foťák :tleskani .Jo a abych jenom nechválil 6234 tak jediná muška tohohle špičkovího telefonu je prach pod displejem :twisted: .Zatím jsem ho vyděl na všech kusech co jsem mněl v ruce.Ale zase za ty peníze to člověk skousne ,pro mě je to jediná chybička :? .Už když jsem si ho koupil tak jsem měl z výrobi dva kousky smetí pod sklíčkem :twisted: ,ale je to vydět jen na přímím slunci :-P a tak to neva 8) .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 17. 11. 2007 15:43

Tedka to teda sorvnávám, ta moje fotka je lepší jen v tom že na ní není tolik šumu, lae jinak text taky otřes... Například W810i fotí text úplně nádherně..
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalmi 18. 11. 2007 11:40

Zdenek píše:Já si myslím že na to je K800i perfektní na interier a makro a plně náhradí digi.foťák Tleskání .Jo a abych jenom nechválil 6234 tak jediná muška tohohle špičkovího telefonu je prach pod displejem Twisted Evil .Zatím jsem ho vyděl na všech kusech co jsem mněl v ruce.Ale zase za ty peníze to člověk skousne ,pro mě je to jediná chybička Confused .Už když jsem si ho koupil tak jsem měl z výrobi dva kousky smetí pod sklíčkem Twisted Evil ,ale je to vydět jen na přímím slunci Tongue a tak to neva

Používám 6234 již 5 měsíců - pracovní foun a je nošen v pouzdře.Denně víc jak 1,5 hodiny hovorů.Absolutně žádný prach!
Je otázka kde je nošen a s čím.Jestli je v kapse s letitým prachem,tak se není co divit.
chalmi
chalmi
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 18. 11. 2007 12:22

Říkám je to nový kus vybalen z krabice 8) .A já nosím mobili jedině v pouzdře,nikdy v kapce ani nakrku na šnůrce :-P .A ty ostatní jak by smet :cry:
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků