Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 4. 3. 2007 17:44

To lukinava: Jo dá se to obejít tím že si necháte přeinstalovat firmware v servisu, nebo si to můžete udělat doma přes program Phoenix service (více info o tom zde: http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=33195&highlight=dom%E1c%ED+flash). A možná budete k tomu muset změnit product code, ale to už je zásah do systému a mohlo byvám to přerušit záruku.

To Wikan: zkus to taky přes ten program Phoenix service. Jinak nevim, jedině si to nechat přehrát v servisu.
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 5. 3. 2007 10:49

Ludia,help,mam taky celkom zavazny problem..
Ide o to,ze ked fotim,uklada mi foky pod predvolenym,alebo mnou vybranym (to je jedno) nazvom.
Ale ked odfotim 3 foto po sebe,budu mat nazvy napr.:
snimka000
snimka001
snimka002
no a problem je v tom,ze ked presunem subor snimka001 a fotim dalej,fotka bude mat nazov presunutej,co neni bohvieco,ked si ju chcem presunut do adresara,kde uz snimka001 existuje. Najradcej by som bol,keby foti podla datumu,alebo casu alebo tak neak,hlavne aby aj pri vymazani predoslych ukladalo fotky az na koniec. Myslite,ze sa to da nejak spravit??

THX 4 ANYTHING

//Breaker: odstránená požiadavka o warez, ako aj reakcia na ňu
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keymaker2964 6. 3. 2007 20:39

hoj....hele nevite prosim někdo jak při zavřeném telefonu odmítnout hovor nebo jen vypnout vyzvánění při příchozím hovoru? předem moc dekuju za odpověd:)

A ješte jeden dotaz....chci si koupit paměťovku a slyšel sem, že s 1GB kartou je mobil daleko pomalejší, co se týče dat uložených na ní, než například s 256MB je to pravda? diky

//De Funes: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
keymaker2964
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 6. 3. 2007 22:36

TO keymaker2964: Při zavřeném telefonu lze hovor odmítnout myslím stisknutím tlačítka na zeslabení hlasitosti (nejsem si jist ale tak funguje myslim i tlačítko na zesílení, ale to možná pustí hlasité handsfree, ale nezkoušel sem to).

Jinak s kartou máš svim spůsobem pravdu, ale telefon to nezpomalí, zpomalí to jen práci s kartou. A záleží na tom co na tý kartě budeš mít, jestli jí budeš mít zaplněnou hudbou tak se to moc nezpomalí ale jestli tam budeš mít 100MB her (přes 300 her)tak počítej s viditelnym zpomalenim, docela mě to štve že nemám tu ultra rychlou kartu(pokud si budeš kupovat tu 1GB tak jedině tu rychlejší, pokud to nechceš mít pomalý), ta rychlá se dá sehnat asi o 100 dráž, ale asi se to vyplatí.
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod keymaker2964 6. 3. 2007 23:42

oki...moc dik.......tak to si koupim tu rychlejší, 100,- neni zas takovej rozdíl...jeste by me ale zajímalo, jak poznám jestli jde o klasickou nebo tu rychlejší kartu. jestli jsou ty rychlejší karty nějak značeny...diky:)
keymaker2964
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 6. 3. 2007 23:50

Kup si to třeba na www.cybex.cz. Najdeš to tam když zadáš do hledání tenhle dotaz: "SanDisk 1GB microSD Ultra II" mělo by ti to najít kartu za 515Kč s DPH. Je to ta rychlejší, tak se na to koukni. Jinak Cybex doporučuju a sem s ním spokojenej, jinde na netu bych to asi nekupoval... ale záleží na každym.
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod keymaker2964 7. 3. 2007 11:38

oki....dekuju....už sem si ji objednal:)
keymaker2964
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukinava 7. 3. 2007 12:47

Mohl bych někoho z vás poprosit o nějaký odkaz na stažení toho nového firmwaru 5.50? Zkoušel jsem odkazy z tohoto tématu a nepodařilo se...
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 7. 3. 2007 15:45

To lukinava:
Tady máš třeba odkaz na stažení firmwaru mě funguje: http://europe.nokia.com/A4176089?6131 Vyber tam Nokii 6131, potomklikni na update via PC a potom už to snad zvládneš jestli umíš anglicky. Nainstaluješ do PC, nezapoměň si zálohovat mobil, a potom ho přes kabel připoj a připoj k němu i nabíječku zvol na mobilu standartní režim připojení a normální profil, potom už to nějak zvládneš, kdyby ne tak ještě napiš, a při aktualizaci FW s mobilem nesmíš pracovat musí nečinně ležet na stole! :-)

to keymaker2964: neni zač :-)
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod Martuška 7. 3. 2007 19:59

1 GB kartu jen za 515 kč? Já jí kupovala pred 3 měsíci v obchodě za 1300 a ještě je to určitě ta pomalejší, to jsem ale....... A malej jsem kupovala za 600 kč do 6230i.


Jinak zítra jdu potřetí reklamovat vnitřní okénko okolo displeje, opět se mě odlepuje a tentokrát už to bude technik posílat do Prahy, takže telefon nebudu mít měsíc. Dvakrát mě už dával nové okénko a vždycky se to postanách začne odlepovat. Jaké máte vy zkušenosti????? :?:
nokia 5110, 3330, 6610, 3100, 6210i, 6131, N73
Martuška
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukinava 7. 3. 2007 21:38

S.T.E.A.K. píše:To lukinava:
Tady máš třeba odkaz na stažení firmwaru mě funguje: gurl]http://europe.nokia.com/A4176089?6131[/url] Vyber tam Nokii 6131, potomklikni na update via PC a potom už to snad zvládneš jestli umíš anglicky. Nainstaluješ do PC, nezapoměň si zálohovat mobil, a potom ho přes kabel připoj a připoj k němu i nabíječku zvol na mobilu standartní režim připojení a normální profil, potom už to nějak zvládneš, kdyby ne tak ještě napiš, a při aktualizaci FW s mobilem nesmíš pracovat musí nečinně ležet na stole! :-)

to keymaker2964: neni zač :-)=/quote]


Oficiálně mi to právě nejde-prý kvůli tomu, že mám mobil od T-mobilu...
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snake2 7. 3. 2007 22:11

Zdravím vás, viete poradiť ci je možné v tomto tlf minimalizovať java aplikáciu? Konkrétne Jimm? Mám to nahraté, funguje to, ale ked som online a potrebujem zavolať, tak to musím zrušiť a potom sa znova prihlásiť. Dik.
Snake
snake2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 7. 3. 2007 22:35

Nejde minimalizovat aplikace..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petruszka 9. 3. 2007 11:14

Co se týče odmítnutí hovoru, tak nejjednodušší je si prostudovat návod (myslím, že to pouze zeslabuje zvonění - ty tlačítka).
A ty ceny paměťovek...řekla bych, že jsou normální, taky kupuji za takové ceny. Stačí si projít trochu web.
Fiat Bravo, 150 T-Jet Sport, Blue maserati
Nokia 5800 XpressMusic Black
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
I´m TOMBY´s wife:-)
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 9. 3. 2007 12:21

[quote="Martuška";1 GB kartu jen za 515 kč? Já jí kupovala pred 3 měsíci v obchodě za 1300 a ještě je to určitě ta pomalejší, to jsem ale....... A malej jsem kupovala za 600 kč do 6230i.


Jinak zítra jdu potřetí reklamovat vnitřní okénko okolo displeje, opět se mě odlepuje a tentokrát už to bude technik posílat do Prahy, takže telefon nebudu mít měsíc. Dvakrát mě už dával nové okénko a vždycky se to postanách začne odlepovat. Jaké máte vy zkušenosti????? :?:t/quote]

A 1GB o normální rychlosti se dá na cybexu koupit kolem 240Kč s DPH.
S.T.E.A.K.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků