Nokia E50: zkušenosti s nejmenším manažerským smartphonem

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EfineSS 23. 3. 2007 19:29

2 vili.k: Ja ji mam...

Obrázek
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod impact 23. 3. 2007 19:29

Poduch píše:Nevíte nikdo jak se dá dostat na dispej ta SMSka co tam je otevřená?
Nějak mi to nejde abych jí tam viděl tak jak je to na tom obr.
Díky.
:roll:o/quote]

Když už v tom budeš, tady je pár dalších tipů na zefektivnění práce:
http://nokiae50.info/articles/5-tips-to ... oductivity

btw ten obrázek je moc hezkej, proč ho odstraňovat?
impact
Junior

Odeslat příspěvekod EfineSS 23. 3. 2007 19:55

K cemu se da vyuzit to bocni tlacitko s tuztickou?
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod vili.k 24. 3. 2007 00:31

EfineSS,
to je super :tleskani , jak dlouho ji máš?
vili.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noker1 24. 3. 2007 09:25

mne sa viac paci priesvitny stred
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EfineSS 24. 3. 2007 10:29

2 vili.k: Asi 14 dni, je koupena v prodejne O2..

Je to muj prvni tel. se Symbianem a jsem velmi spokojeny.. Asi za 4 dny po koupi jsem flashnul posledni firmware, poprve se to nejak nepodarilo, ale podruhe uz to probehlo tak jak melo - byla potreba zmenit product code.. Telefon funguje tak jak ma, nestala se me zadna neobvykla vec, pouze se me jednou z niceho nic "odpojila" karta - najednou jakoby v telefonu nebyla.. Stacilo vsak kartu vydelat a dat zpet a od te doby je to v pohode..
K telefonu jsem koupil originalni redukci AD-46 + sluchatka Creative EP-630 a uzivam si opravdu vynikajiciho poslechu... Tuhle kombinaci vsem doporucuju.. :)
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod Martinez 24. 3. 2007 12:30

EfineSS píše:K cemu se da vyuzit to bocni tlacitko s tuztickou?

Kopírování textu do schránky (funguje jako Shift ve Windows) - následně dlouhým stiskem můžeš ten text vložit nebo po krátkým stisku se ti otevřou možnosti vkládání textu (vypnutí/zapnutí T9, jazyk atd.)...
In the beginning there was nothing. And the Lord said 'Let There Be Light!' And still there was nothing, but at least now you could see it.
Martinez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barton 24. 3. 2007 18:03

Posielam vam fotky z mojej redukcie na nokiu. Zhanal som redukciu na sluchatka no cena adaptera AD-15 je okolo 400Sk a cena adaptera s mikrofonom AD-46 asi 600Sk. Tak som si to vyrobil zo stareho handsfree HDS-3 z nokie 6230 + samica stereo jack 9Sk. A mam v tom aj mikrofon:D . Zvuk je stereo a je paradny hlavne konecne s normalnymi sluchatkami 8)
ObrázekObrázek
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 24. 3. 2007 19:23

pěkné :)) mě by tam jen chybělo to ovládání, ale i tak super :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barton 24. 3. 2007 21:48

ak myslis nieco ako je na handsfree HS-20 tak to by nebolo veru zle len ci to podporuju aplikacie ako JUKEBOX, lebo ten je super.
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 24. 3. 2007 21:53

nepodporuju :(
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Muchapuk 25. 3. 2007 16:39

kva to uz je druha verzia nok e50 vymenia my v servise zadara ten plast okolo joystiku fnuk , ako vam vydrzi bateria ...
Muchapuk
Junior

Odeslat příspěvekod barton 25. 3. 2007 17:19

ja mam tu nokiu z Orange akcie. Jako spoluziakova z T-mobilu sa mi viac paci. Ma cierne boky a ten plast je polopriehladny. U mojej to je nepriehladne s jednym kruhovym pruzkom čo je slabsie vidiet blikanie zelenej LED ked pride SMS alebo hovor. Dokonca jeho ma vyssi joistick a tim sa ovela lepsie ovlada, hlavne nahor. Obcas je hroza so spotenym palcom ovladat mobil. Baterka vydrzi dost malo: 2 dni. Ale to sa hram, skusam, kopirujem subory do mobilu, pozeram videoklipy obcas, mp3. Donedavna som mal spusteny v pozadi aj antivirus a program na ochranu na odcudzenie telefonu. Mozno aj to nieco zobere z kapacity baterky. Ten antivir som uz vypol ale rozdiel vo vydrzi som nezaznamenal. Nepaci sa mi ze akonahle ukaze polovicu baterky tak ten mobil nevydrzi ani cely den uz. A este je cudne ze po spusteny ma mobil volne len 15MB RAM max.(celkova je 32MB) A cim dlhsie sa s telefonom robi, tim menej jej zostava. Hlavne java aplikacie nejdu spustat ked je volne cca 6MB. Pomoze len vypnut/zapnut telefon.
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 25. 3. 2007 17:38

tie aplikacie nejdu pustit iba ked je v mobile nainstalovanych vela aplikacii ked je ich tak 10 tak mobil vydrzi aj tyzden bez vypnutia/zapnutia
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toledun 26. 3. 2007 15:56

noker1, vravis ze ked nebudem mat v mobile aplikacie, tak baterka mi vydrzi dlhsie? staci ich prekopirovat na kartu? bie to este niekto potvrdit/vyvratit?
toledun
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků