Nokia 6230i => firmware V 03.70

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 9. 6. 2006 17:24

Jediny figel je, ze ho predas :mrgreen: a koupíš si jiný, hlavně s OS, ty hry jsou na nich nadupaný :!:
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stranger1121 9. 6. 2006 23:19

Totalne mi odišiel na 3.50 bluetooth, tak som si zašiel dať prepáliť soft, dočítajúc sa na nete, že 3.72 to rieši. Mám ho v phóne už dva dni a zatiaľ absolútna spokojnosť. Na nete mi telefón drží bez problémov niekoľko hodín v kuse, žiadne odpájanie a podobné problémy. Akurát niekedy prijme príkaz na pripojenie na druhý, tretí raz. Ale to mi až tak nevadí. Z čoho som ale totálne mimo, je T9. Môžem telefón rovno prepnúť do Tapu. A na koniec ešte jeden subjektívny postreh, asi ide o niečo svižnejšie j2me. Ale na oplátku, listovanie v galérii, napríklad vo fotkách, to si k tomu môžete rovno dať kávu...
stranger1121
Junior

Odeslat příspěvekod Korisek 10. 6. 2006 04:31

Muzete mi sem, prosim, nekdo hodit par fotek obrazovky s pismem novejsi verze (hl. menu, psani zprav, atd.)? Mam 3.40 a od 3.50 je pry zmeneno pismo. Zajimalo by me, jak to vypada nez se vrhnu na update. Na font v mobilu jsem dost citlivy :-) Uz takhle jsem si dlouho zvykal - idealni by pro me byl font z 6230 (zvlaste male pismo v SMS) a v 6230i se mi moc nelibi. Ale toho se asi nedockam...

Diky
Korisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.II 10. 6. 2006 07:28

Aktuální verze je 3.80
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario13 10. 6. 2006 10:25

Jouda.II píše:Aktuální verze je 3.808/quote]


Tiez som videl fotku 3.80... ale vies nejake podrobnosti?

Tusim niekto spominal, ze 3.72 vraj riesila restarty vo verzii 3.70,
tak som zvedavy, ze co nove je, ked je taky velky skok vo verzii...
mario13
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 10. 6. 2006 17:35

Toto je to jediné, co jsem o 3.80 našel :(

Obrázek

Jinak, někdo se tu ptal na ty buglisty firmwarů. Dva dny hledám, nic zajímavého a tak uceleného jak jsem míval zatím nemůžu najít.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stranger1121 11. 6. 2006 09:10

Jouda.II píše:Aktuální verze je 3.808/quote]
Môžete sem niekto hodiť nejaký link s popisom alebo listom verzií FW?Moje staré linky sú K.O.,on a Google má asi chrípku.
stranger1121
Junior

Odeslat příspěvekod xferis 14. 6. 2006 15:10

cau...chci si fw prehrat na 3.70 mobil mam zakoupeny u eurotelui, jeste v zaruce...kde a za kolik mi fw prehrajou??
xferis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 14. 6. 2006 17:15

Takže, pokuď ho máš stále v záruce tak to máš zadarmo ;), ale radil bych aby jsi s tím zašel do autorizovaného nebo alespoň do klasické prodejny Nokia, protože když zajdeš do Eurotelu tak tam budeš mít vše od Eurotelu (No v podstatě jen konfiguraci, když vypneš mobil tak tam bude Eurotel)
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xferis 17. 6. 2006 22:04

a to delaj na eurotelackou zaruku u nokie?
xferis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 18. 6. 2006 12:34

No to je úplně jedno, prostě máš záruku na mobil třeba i od Eurotelu zajdeš do Nokie a řekneš tvůj problem. Nokia a ostatní mobilní značky se prostě s Operátorama domluvily a dali jim své výrobky, takže je jedno od koho máš tu záruku, jestli přímo od Nokie nebo od Eurotelu.
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stranger1121 18. 6. 2006 13:01

Mám telefón 6230i kúpený v českom Eurotely. Keď mi prvý krát prestal ísť bluetooth a potreboval som nový FW, tak oficialne stanovisko od Nokie(ten email som už žiaľ niekedy zmazal) bolo také, že špecifikum pre Čechy je , že ak sa tam telefón kúpi a používa v iných krajinách EU, tak je záruka len jeden, nie dva roky. Tak pozor, nie že budeš reklamovať niekde inde ako v Čechách :roll:
stranger1121
Junior

Odeslat příspěvekod prometeus7 21. 6. 2006 17:32

Nema niekto link na FW 3.70 alebo 72 v slovencine.
prometeus7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 21. 6. 2006 22:05

Určitě najdeš zde http://www.iphone-forum.org
BTW: sice jsem flash nikdy nedělal, ale domnívám se, že budeš hledat něco jako EURO verzi. Nikoli něco speciálního pro Slovensko.

Však v telefonu máš multijazyčný FW, už teď si v 6230i můžeš mrknutím oka změnit jazyk a komplet všchny dialogy.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prometeus7 21. 6. 2006 22:14

Uz so si stiahol Fw nainstalovalo sa mi to "rozbalilo" nevie niekto poradit akym programom to mam flesnut?
prometeus7
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků