Nokia Lumia 830 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Naecken 9. 9. 2014 17:52

Pochybuji, že se 820 dostane pod 5 tisíc, protože se už dávno nedělá a není kam jít s cenou dolů.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 10. 9. 2014 07:07

Naecken > Tak si ty pochyby užij. Na Heuréce už za 4990 je :-) Distribuce EU.....

Mimochodem, od modelu 920 už jsou v prodeji další dva (925, 930) a 920 se stále prodává, kdežto 820 fakticky, tzn. na krámech stále následovníka nemá....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 9. 2014 12:13

Lumia 820 už niž nepůjde, spíš nahoru. Jinak přeji hodně štěstí při nákupu v tom obchodě, kde ji prodávají za 4990 Kč. Je to vyloženě zavedená firma. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotovyrado 10. 9. 2014 12:42

myšpulín > já taky netvrdím, že ji tam budu kupovat (jednak na eBay se dá koupit s poštovným pod čtyřku a navíc L620 mi opravdu stačí), pouze jsem konkrétně odpověděl na konkrétní zprávu o ceně, nic víc a nic míň.. Tečka.... Zavedená firma, nezavedená firma, pokud dostaneš zboží z EU distribuce, nemusí Tě (v případě Nokie) v budoucnu prodejce vůbec zajímat
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 10. 9. 2014 13:22

:D Jenže všechny Lumie nejsou jen z EU distribuce, ale i mimo Evropu.... Seriózní obchod napíše EU distribuce a nebo Asie a podobně .... A jsou i jiné chytáky a špeky.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 9. 2014 15:00

To mu nevysvětlíš. Ať si klidně odhaduje ceny, věští ceny. Dyť ho nechte žít ve vlastním světě :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 11. 9. 2014 10:17

Odpověděl jsem na otázku, že "cena pod 5000 nespadne".. nic víc a nic míň... A odpověď byla relevantní.... Tečka

Já sám mám nakoupeno, a zcela jistě bych svůj nákup nekonfrontoval s tím, co zde napíšu a už vůbec mě nezajímá, kde koupí ostatní. Moje peníze, můj boj, moje sra*ky... Vaše peníze, Váš boj, Vaše sr*čky....

K tomu shopu jen tolik, že kolega z Práglu si tu L820 koupil a EU distribuce to opravdu je. Ale chápu, že někdo k životu potřebuje i kousek paranoie, pak je snažší okecat vlastní neúspěch

seterwohipikule > odhadl jsem pokles pod pětku... cena opravdu je pod 5000, nějaký problém, ty "vlastní světe"? Pokud si uvědomíš,jak letěly dolů ostatní Lumie, kolik dnes stojí L920 v době kdy má už na pultech dva své následovníky, kdežto L820 zatím na pultech následovníka nemá... tak rozumný (ach ano, zde je problém) člověk dojde ke stejnému názoru

Z mé strany k tématu vše..
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 11. 9. 2014 13:41

Žádná paranoia. Existuje a reálně se prodává i Asijská či americká ditribuce. A za druhé - až teprve budeš řešit reklamaci, tak poznáš, zda nemáš kradený telefon nebo poskládaný či co....
Už tu byly i takové podivné případy. Dokud telefon jede, tak všichni pějí ódy. Až pak brečí.
O tebe ale nejde. Jde o varování pro ostatní, aby nenaletěli na kecy některých machrů..... Ono se ukáže až při té reklamaci.

-- 11. 9. 2014 13:52 --

Jinak ten talkies.cz s nejlevnějším telefonem podle obchodního rejstříku vypadá na letos založený obchod i sro, základní vklad u tohoto sro jsou 2 koruny..... Tak se teprve ukáže, co a jak.... Na první pohled hodnocení a podle OR s novými osobami to nevypadá špatně. Ale asi bych v obchodu bez historie nenakoupil...., zvlášťtehdy, když nemá kamennou prodejnu v mém městě.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kiki_88 24. 9. 2014 19:46

http://www.obchod-nokia.cz/ProductVaria ... ctID=78632

dost vysoka cena v predpredaji , dostupna bude 1.10.2014 , ani nie mesiac od predstavenia , len tak dalej MS/Nokia
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 25. 9. 2014 06:42

Opět nemohu nevytáhnout vyšší výprodejový model....

L925 se dá koupit v českých krámech do šestky, přitom nabízí jednoznačně prémiovější provedení, displej a foťák a troufám si říct, že i CPU Krait DualCore 1,5 GHz bude výkonnější než 4x1,2. Bohužel nemá paměťovky.... Komu to ale nevadí, je podle mě 925 lepší volba.

Ale i ta začínala nad deseti, talkže i 830 sletí na těch šest časem....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Perfect_ 25. 9. 2014 18:26

Škoda, že není v ceně pravděpodobně bezdrátová nabíječka.
Perfect_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid 26. 9. 2014 14:16

startovací ceny jsou děsný, jako to si myslí že tím budou konkurovat adroidům ? běžný uživatel zkoukne parametry a nad lumií ohrne nos
sid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Physeter 26. 9. 2014 15:14

Vzdyt ma stejne parametry jako iphone6 :-D
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 26. 9. 2014 15:41

kiki_88 píše:u 930 ma odradila absencia Glance screenu, ale zase laka Amoled,

dizajnovo sa mi viac pozdava 830 hlavne ze je tensia a ma velky "fotomodul"


Právě, že 830 podle všeho moc velký snímač mít nebude.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiki_88 26. 9. 2014 18:44

Mal som na mysli ten kryt fotaku v style 1020, ale super ze nevycnieva :) uz nech je predaji
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků