Nokia E7 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kysky 15. 10. 2011 11:41

Taky jsem měl trochu problémy. Musíš se při postupu instalace držet instrukcí. Mě se nechtěla pak dokončit instalce posledního souboru, pak se mi v menu objevil Smart installer nebo jak se to jmenuje a šlo to doinstalovat až po restartu telefonu
Alcatel One Touch Easy DB => Sony Ericsson K300i => Apple iPhone 3G => Nokia C7-00 => HTC One V => Samsung Galaxy Nexus + Vehicle Dock Kit ANDROID OBROVSKÝ ZKLAMÁNÍ=> Apple iPhone 5S 32GB
Onboard cam - SJ4000
kysky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 21. 10. 2011 22:50

Tom Glancy HAWX HD na ovi store,velmi dobrý 3D simulátor letadel, s multiplayer módem přes BT,když nevíte,kdo zaplatí oběd,tak si dejte bitvu mezi svými mobily třeba Raptor proti SU 47 Berkut! Koho baví létat,musí vyzkoušet.
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 22. 10. 2011 06:26

Také se Vám objevila nová akutalizace Anny? Měl jsem tu dvě aktualizace a jedna byla důležitá (s vykřičníkem). Nainstaloval jsem a mám pocit, že displej lépe raguje na mé dotyky a celkově je telefon o něco svižnější, což jsem poznal především ve scrolování v přehrávači a SMS zprávách. Docela příjemná zpráva, ale přiznám se, že když jsem to viděl poprvé, tak jsem si říkal - JUCHŮŮŮ, BELLE!!! A ono zatím nic. :D
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta Hufnágl 22. 10. 2011 10:49

Zadal jsem vyhledání aktualizací, a prd. Nikde nic.

Jaká čísla měly ty tvoje aktualizace?
L 640, W10 (.726)
Pišta Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 22. 10. 2011 10:59

Tu s tím vykřičníkem tu nemám zaznamenanou :-O A pak tu mám Symbian Anna Service Pack 21/10. Snad myslíš toto.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Money 22. 10. 2011 18:25

Tak jak koukám, na tomhle fóru už jsem asi poslední, kdo ještě neaktualizoval na Annu a používá původní prodejní verzi Symbianu na E7 :-D
Money
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 22. 10. 2011 20:39

Money: Můžu se zeptat, proč jste neaktulizoval? :D Vždyť Anna má spoustu předností oproti původnímu Symbianu 3. :)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 10. 2011 22:11

No, já si kromě změny ikon na nic moc zásadního ani nevzpomínám... :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 23. 10. 2011 09:27

Nevím, jestli to někdo chce také zkusit, ale rozhodl jsem se udělat trojhmat. Důvodem bylo občasné zobrazení hlášky o nedostatku paměti. Vypadával internet, aplikace SMS apod. Po trojhmatu se mi opět zobrazilo nainstalování nového firmwaru+soc.sítě a Nokia Obchodu. Jaké bylo však překvapení, že mi zmizely aplikace National Geography, Trailery, E! a ve Správci aplikací náhle zmizely samé nesmyslné názvy, které jsem tam měl a nevěděl, co znamenají. Velikost vnitřní paměti místo 237 mám 319 a vůbec nevím, jak se mi to povedlo. Přemýšlím, zda to nebylo tím, že jsem ty aplikace hodil do jiné složky a vložil do Nástrojů. Každopádně mám teď telefon čistý bez zbytečného smetí a instaluji nezbytné hry a aplikace. :)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 23. 10. 2011 12:22

Majkl: No, ještě nový prohlížeč a QWERTY klávesnice na výšku, spolu s novým vzhledem zadávání textu v některých aplikacích.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 10. 2011 16:52

To zadávání textu je zrovna u E7 víceméně irelevantní. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Pišta Hufnágl 25. 10. 2011 09:35

Hellfire-Ferry píše:Tu s tím vykřičníkem tu nemám zaznamenanou :-O A pak tu mám Symbian Anna Service Pack 21/10. Snad myslíš toto.

Spíš jsem myslel verzi sw. Kontroluju aktualizace denně, a kde nic tu nic. SW mám pořád 022.014
Jaký to může mít důvod, že někomu se aktualizuje hned, a někomu ne? Že by to bylo operátorem? (mám Vodafouna)
L 640, W10 (.726)
Pišta Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 26. 10. 2011 09:47

roberto.cz píše:Nebýt tech dokumentu tak si s fotoaparatem taky vystačím, ale bohužel v tomhle nemuzu ustoupit (kazdyho nazor) v pomětovce bych ustoupil. Toto je velmi velka škoda protože peníze jsem mel pripravené, ale v docela vysoke řadě a mít fotoaparat pod urovni toho co mam v E90tce coz je z roku 2007 se mi nezdá jako vhodný kompromis :( Pokukoval jsme i po N8čce, ale zase bez klavesnicovy dotykáč už po zkušenostech nechci (špinave ruce apod.) Docela me to S*** protoze jsme vyl docela natěšený... snad se dočkám něčeho pro me :-D

-- 9. 10. 2011 22:16 --

Rad bych se na vas jeste obrátil s prosbou o nasmerovani na nejakou stranku kd ebyhc mohl stahnout nejake uzitecne=zabavne aplikace na svoji E90tku aby mi pomohli sní jeste nejaký ten pátek vydržet, snad me chapete :-)



http://www.mynokia.cz/symbian/uzivatels ... n900-a-e7/

mrkni na tohle, pokud jsi to ještě teda nečetl, a co N97 nikdo se o ní nezmínil, foťák tam je lepší a klávesnici to má taky :-)
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kysky 26. 10. 2011 09:47

Pišta Hufnágl: ,,Nevýhody oficiálních řešení
Telefony od operátorů mají tzv. brandovaný firmware (jiný Product Code), nová verze se může objevit až za několik týdnů / měsíců nebo se neobjeví vůbec."
copy z viewtopic.php?f=1903&t=1105653
PS: číslo aktualizace je 025.007 po této aktualizaci se nabídne Symbian Anna Service Pack
Alcatel One Touch Easy DB => Sony Ericsson K300i => Apple iPhone 3G => Nokia C7-00 => HTC One V => Samsung Galaxy Nexus + Vehicle Dock Kit ANDROID OBROVSKÝ ZKLAMÁNÍ=> Apple iPhone 5S 32GB
Onboard cam - SJ4000
kysky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 26. 10. 2011 18:34

Hadi. Hadi to jsou! :)
Pišta_Hufnágl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků