Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod obluda zelená 30. 6. 2013 21:51

Zaměřil bych se i na kondici baterky, to ale velmi špatně odhadneš. Potom ještě zamykací tlačítko, někdy se vlivem nečistot zasekává v určité poloze a nevrací se zpět.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 1. 7. 2013 05:27

A na to, zda se nejedná o fake.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre22 1. 7. 2013 10:23

obluda zelená píše:Mám takový dotaz: Pokud bych si koupil spodní kryt na N8 (tu plastovou čepičku), je jehoí součástí i anténa? Nebo ji musím dostat ze stávajícího krytu. Urvaly se mě totiž pacičky, které kryt drží na jedné straně a musím ho mít přilepený izolepou a občas zlobí signál.


tak to je haluz! přesně to samé se stalo minulý týden i mě, a taky to mám zalepené izolepou :/ jsem to minulý týden studoval a na 80% se to prodává bez té anténky, která se z toho spodního krytu musí vyloupnout (odlepit?), anebo koupit zvlášť. Ale je to jen má domněnka, pokud by to někdo potvrdil, byl bych taky rád. Spodní díl mám objednaný, v pátek měl být, zatím nic, takže čekám...
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod andygun 1. 7. 2013 18:39

obluda zelená píše:Máš nastavený výchozí motiv Nokia Evolve? U ostatních to bohužel padá.

Nemám, ale teď jsem znovu zkusil s jiným tématem než Evolve a Skype se spustil. To je snad vtip, že by téma mělo na toto vliv :roll:
Nokia 5110, 3310, SE W800, Nokia N8 (CFW N8 Belle 111.040.1511 Pro Edition V8 Final by Taylor)
andygun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 1. 7. 2013 19:22

Vtip to není, vcelku známá věc, jedna verze to dělala, proto sem psal že s tou co mám to nepadá viz předchozí str. Je to verze s CZ od Fereta.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 1. 7. 2013 20:32

andre22: Já jsem se zatím na YT jen na rozebíračky a našel jsem následující video: http://www.youtube.com/watch?v=GpOLpPu0cEo Snad ti pomůýe, pokud anténu budeš vyndávat, jen tam úplně nechápu, proč sřezává ty výčnělky, aby to v budoucnu něčemu nevadilo. Každopádně, až ti přijde, dej vědět, jak to vypadá ;-) .
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 3. 7. 2013 07:53

Ahoj, tak se mi stala taková zvláštní věc. Před dvěma týdny jsem si všiml, že se mi při nabíjení nerozsvítí dioda, ale nabíjení fungovalo normálně. A teď po té době zase normálně začala svítít. Stalo se to již někomu? Čím to asi mohlo být?
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 7. 7. 2013 17:29

Ahoj,
moje N8 nevidí jakoukoliv SIM kartu, je tam napsáno, že je offline. Přenastavit to nejde, ale ostatní vše funguje bez problému, pouze nejde nikam volat. Dal jsem tovární obnovení a nepomohlo. Je to Belle.
SIM karta je v pořádku, jinde jde.

Dá se to nějak řešit_
Děkuji Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 7. 2013 17:59

Servis.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tarabascz 15. 7. 2013 17:58

lze nějakým způsobem přehrát videosprávy na N8čce??? (treba z novinek.cz)

V telefonu je prohlížeč Nokia Browser/8.3.1.4 a píše že video bohužel neni dostupné pro vaše zařízení.

Stáhnul jsem si prohlížeč Opera 12 for Symbian/S60 a bohužel.
Dle mě v tel. chybí něco jako flash player, dle všeho prohlížeč Safari by ho měl mít v sobě jenomže ten nemohu najít :-(
http://www.youtube.com/watch?v=PMl-jEMOZLA

nebo ruzné ukazky i zde: http://mobilizujeme.cz/clanky/nokia-n8-recenze-dlouho-ocekavane-vlajkove-lodi-vyrobce/

-- 15. 7. 2013 19:03 --

tak dokonce i skyfire http://www.mynokia.cz/kancelar/skyfire/ by to měl podporovat, jenomže Symbian dnes každý obchází, je to samý Android, Windows Phone atd... :-(
Tarabascz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 15. 7. 2013 18:12

Šmarja, Safari a na Symbianu :shock: To údajný Safari je původní Nokia Browser na stařičkém Symbianu^3.

Na Novinkách musíš přepnout na klasické zobrazení a pak jde.
scr000134.jpg


-- 15. 7. 2013 19:14 --

Skyfire již dlouho v ČR nefunguje, protože se stáhnul z velké části trhu.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 18. 7. 2013 16:26

Mam problem s dostanim se na FB, vubec nevim proc.. Normalne to fungovalo rok a pul a ted to proste nechce.. Naskoci hlaska Vita vas sluzba socialni site, pak uz jen problikne FB uvodni stranka a je konec?? Je nutna naka aktualizace??

Pripadne jakej pouzivate FB Chat, diky

Poradte prosim ;-]
yeaah baby!
yeaah
Junior

Odeslat příspěvekod Tarabascz 18. 7. 2013 17:28

tato aplikace (soc. sítě) instalovaná přímo v základním firmwaru (Face..., Twitter), také nefunguje.
Twitter teda nevím určitě - nevyužívám, ale Face mi nahodí okno s přihlašovacím jménem a heslem, ale po vyplnění mi naskočí hláška že heslo je neplatné...

takže jsem najel přímo cez webový prohlížeč v telefonu na stranky face a odtud mi to hned nabídlo aplikaci pro instalaci facu do mobilu, to jsem provedl a vše OK, takže mám v tel. dve ikony Facu, které se od sebe nepatrně líší, ale tá nově instalovaná funguje.... :-)
Tarabascz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 18. 7. 2013 21:41

Právě jsem aktualizoval mapy v2.50.103 ze 3.7.2013.
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 18. 7. 2013 22:41

Tarabascz: dobry napad, ta grafika teda vypada hrozne, ale aspon to funguje, to je pro me v tuhle chvili dulezity. Diky ;)
yeaah baby!
yeaah
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků