Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod southczech 21. 9. 2011 14:37

texmur píše:Nějak se mi zahltil disk C na N8. Nemohu najít co tam je ale mám posledních 22MB volného místa. zkoušel jsem hledat přes xPlore ale nic jsem nenašel. existuje nějaký program která proskenuje systém a navrhne co odmazat?
Díky

Texmur: Mám, v mobilu nainstalovaný MobiShield a ten, mi ho celkem slušně, vyčistil :oboze
southczech
Junior


Odeslat příspěvekod R-blade 21. 9. 2011 16:37

Vim ze to jsem nepatri..jsem majtelem n8..a dnes jsem zkusil na 701 povestny belle..a muzu rict ze..se mi novy symbian velice libi..symbian pouzivam uz od cuflikovejch nokii.a pak nasledovala 5800a vzdycky jsem to bral jako ze jsem na tento system zvykli..ale na belle se vylozene tesim..i ta rolovaci lista z androida..symbianu velice prospeje..a hlavne ty widgety ruznych velikosti...atd..doufam ze n8 bude slapat jako na ty 701 :)
R-blade
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 22. 9. 2011 08:20

krokodeel píše:Uz zase vysila :) Nemam ani satelit, ani O2 ani kabel a na Ocko sem tam kouknu, nez me zacne s*at kvalita obrazu a zvuku z 80. let 20. stoleti...


Óčko přestalo vysílat přes pozemní DVB-T již v létě 2009, ovšem nyní ho lze chytit pomocí Multiplexu 4, který je ovšem prozatím pouze pro vybraná města :-(

MULTIPLEX 4, kde Óčko lze naladit přes pozemní vysílání pouze v Praze, v Brně a Ostravě.
Poté je ještě nějaký lokální multiplex s Óčkem v Budějovicích.

PS: Opravdu naladit jde, takže pro zájemce jsem vypsal kde ;-)
Naposledy upravil Kniter dne 22. 9. 2011 20:08, celkově upraveno 3
Důvod: odstranena viacnasobna citacia
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 22. 9. 2011 08:41

Neni pravda ;) Respektive po uprave prispevku uz ano :)
Viz... http://ocko.idnes.cz/oc_clanky.aspx?r=o ... y_dk&aci=5
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 22. 9. 2011 08:44

Jasně já tušil že Praha a tak tam půjde, ale v menších městech a tak máme smůlu :-(
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KptBobr 22. 9. 2011 09:47

tvargy píše:Nokia Play To - byl jsem na tom podobně, zkusil jsem všechny varianty a stejně nic...nakonec jsem to vyřešil *#7370# a pak už to šlo v pohodě


Muzes to prosim upresnit, jak se Ti to podarilo nakonec nainstalovat ? Nerozumim co myslis tim "*#7370#", takovy prispevek nemohu nalezt. Diky.
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maries 22. 9. 2011 11:54

To je kód který ti zformátuje telefon. Zadává se v telefonu jako když chceš volat a zelené sluchátko. Potom nainstalovat znovu aplikaci.
Naposledy upravil Kniter dne 22. 9. 2011 20:09, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchadzajuci prispevok
Maries
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 22. 9. 2011 13:29

Mr.Bolt píše:Jasně já tušil že Praha a tak tam půjde, ale v menších městech a tak máme smůlu :-(


Njn, zvlastni, ze jim to tak trva, nez se domluvi a rozjedou to poradne :(
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KptBobr 22. 9. 2011 16:47

Maries píše:To je kód který ti zformátuje telefon. Zadává se v telefonu jako když chceš volat a zelené sluchátko. Potom nainstalovat znovu aplikaci.


Aha, tak to jsem zcela nepochopil, tj. tedy nejaky "factory settings" ? Tzn. kompletni vymazani telefonu a jeho tovarni nastaveni... Tak za to me to tedy nestoji, pockam na finalni verzi.
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 9. 2011 17:08

Jo, telefon je jako z krabice, všechno se vymaže.

Za ty citace bys zasloužil za uši, jak to vypadá?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KptBobr 22. 9. 2011 22:21

Co mas za problem, proto tam ta moznost je, aby byli jasne, ceho se to tyka...
Nechapu, proc Ti to vadi ?
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VMach3 22. 9. 2011 22:26

Tak jsem dneska nahodil Belle a můžu všem doporučit, je to uplně jiná třída
VMach3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nuchtala 23. 9. 2011 06:29

Jak nastavím,abych měl v hudbě u všech CD náhledy obalu desky.Mám to jen u některých.
nuchtala
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 23. 9. 2011 06:58

VMach3 píše:Tak jsem dneska nahodil Belle a můžu všem doporučit, je to uplně jiná třída

Já mám Belle na N8 už týden a je to fakt luxus!
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků