Nokia N97 mini - (FAQ v prvom príspevku) - nový fw 30.0.004

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orelll 2. 1. 2010 11:56

Ahoj,co se týká sms, tak něco děláš špatně, protože mě to funguje naprosto normálně - vyberu komu chci psát a pak už píšu...
k problému s baterkou - nejprve mi taky vydržel z bídou den, ale to jsem si sním pořád hrál, po vypnutí widgetů a běžného užívání jsem se dostal na skvělé 2 až 3 dny. Ale samozřejmě pokud budeš fičet neustále na netu a občas mp3 nedej bože gps, tak je jasné, že jde výdrž dolů.
No a co se týká konstrukce, tak v tom zatím problém nemám, a nejsem si jist, jestli tohle bude důvod k reklamaci (ale někde je to tak, že můžeš do několika dnů výrobek vrátit).
PS: jinak si vše řádně otestuj a možná použij návod.
orelll
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morf 2. 1. 2010 17:18

Ha :-D tak návod mám přečtenej a u tech sms to ej tak ze pokud mam otevreny telefon, vyberu komu a na displeji cvaknu prijemce a skoci mi to zpet do zprav, tak se tam proste neukaze, jde to ejdine tak, ze dam komu SIPKAMI vyberu prijemce a na dispelji cvaknu OK a to se tam uz prida, enchapu oproc to nejde pridad rovnou, bez toho abych musel na prijemce najizdet sipkami, proc jednoduse nelze označit dotykem... no a asi budu mit nejaky vadny kus, protoze dnes jsem zjistil ze v telefonu neco sterchá :-(

EDIT: tak výrobek vrácen, odstoupil jsem od smlouvy, kus byl opravdu konstrukcí vadný. každopádně je to výborný telefonek , ale pro mě měl docela dost chyb a to ta malá výdrž, odemykání tel jen pomocí bočního tlačítka ( plastové, takže časem určitě bude zlobit), když někdo prozváněl, tak se neozvala žádná hudba a ani displej se nerozsvítil, při příchodu SMS, se displej taky nerozsvecuje. a jedinna moznost jak to zjistit, je tedy bud podle DYCHANI a nebo proste odemknout tel. Castecne jsem to vyresil pomoci aplikace key lock, ale to stejen vyzadovalo mackani talcitka menu, ale bylo to lepsi nez odemykat pres bok.Ale to je můj názor a je vidět že od telefonu chci něco uplně jineho nez tento dokaze splnit. Je to na me az moc vysoka trida a vracim se k levnejsim klasickym mobilum. ;-)
Naposledy upravil Morf dne 3. 1. 2010 12:40, celkově upraveno 1
Morf
Junior

Odeslat příspěvekod xcookx 2. 1. 2010 22:27

Chtel bych tuhle nokii nebo se xperia2 a nemuzu se stale rozhodnout.Jak slape navigace chytne hned satelity,jak vypada napr stranka fora na mm je to pres cele a citelne nebo musim zvetsovat na rozliseni u se 800x480 jde v pohode videt cela sirka stranky a da se v tom dobre orientovat ale na n97mini jsem to jeste nevidel.Jeste jaka je rychlost?U SE X2 se trochu bojim wm ale u symbianu zas mi vadi ty ruzne hlasky s certifikaci atd existuje uz hack?Pripadne proc n97mini nebo jit radsi do X2?Hodne mi zalezi na gps,synchronizace kalendare,voip,internet i fotak,icq,sms,prehravani filmu,volam pres bt sluchatko tak bezproblemove spojeni.Momentalne pouzivam N79 tam mi vadi maly displej a obcas pomalost systemu jinak vse funguje dobre.WM bych chtel hlavne vyzkouset kvuli lepsi sw navigaci.Diky za rady
E51 neni,N79 neni,SE W200i,zaloha 6210,Samsung s5230,HTC Desire,iPhone 4s
xcookx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 3. 1. 2010 01:21

Má někdo v telefonu aktuální (neofiko) firmware? Je k dispozici 10.0.020 v1.14.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod georgeoldman 5. 1. 2010 19:45

Zdravím všechny, vlastnil jsem N97, nyní mám E72, uvažuji o N97mini, doporučili byste mi ji nebo s ní máte převážně problémy?
MacBook Pro Retina
iPad Air
iPhone 5S
Apple TV
Airport Express
georgeoldman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mamuth 6. 1. 2010 21:05

ahoj, prosím o radu, mám registrované voip číslo u 802.cz. používal jsem ho jako sip na n95. ted mám N97 a nemohu ho rozchodit. nastavení sip mám ale nezobrazuje se mi možnost volat přes internet. díky za radu
mamuth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod řidič BOB 6. 1. 2010 21:50

mamuth: N97 umožňuje nastavení SIP protokolu, ale neumožňuje internetové volání nastaveným protokolem...sice nelogické, ale je to prostě tak :-(
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Junior

Odeslat příspěvekod xcookx 6. 1. 2010 22:55

polozka se objevi po nainstalovani urcite aplikace ze stranek nokie je to myslim nejak sipsettings nebo tak nejak mel jsem to same u N79
E51 neni,N79 neni,SE W200i,zaloha 6210,Samsung s5230,HTC Desire,iPhone 4s
xcookx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holder 7. 1. 2010 14:02

Da sa prosim vas nejak docielit to ze v prehravaci mi bude ukazovat foldre v ktorych mam hudbu na karte? Lebo teraz mi velku vacsinu hudby hodi do priecinku "nezname" :?:
holder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaydoo 8. 1. 2010 11:58

N97 mini neumoznuje internetove telefonovanie pomocou SIP ???
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wuuk 10. 1. 2010 14:10

Mobil mi aspon raz denne (nie je to pravidlom) vydá zvuk ktorý za normalných okolností oznamuje novy email. ale v tomto prípade nič "nepríde, nezobrazí sa" vie niekto čo to može znamenat?

Tiež mi občas počas telefonovania hovor skončí a vypíše mi to, že "chyba spojemnia" slabý signal? alebo? myslím, že mi to na n95 nerobilo.

Taktiež pravý úchyt má vôlu asi 1mm ale myslím, že toto sa stane na takmer každom modely.

A chcem sa spytat ešte na jemne "hŕkanie" niečoho v hornej časti mobilu(pri slúchadle), vydáva to prvidelny zvuk pri kmitaní telefonom, akoby tam nebolo nič odtrhnute, ale chcem sa spytat či ma niekto podobnu skusenost. (pri chytení tel. do celej dlane a prichytení častí ktoré by to mnohli sposobovat-tlačidlo odblokovania a pod.) to robi menej, ale stale robi ) ,?
wuuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pirajka 10. 1. 2010 14:16

To hrkanie mi robí aj na N97, bud bez obáv, na funkčnosť to vplyv nemá a servis ti s tým nič neurobí, je to ok 8-D
pirajka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Morf 12. 1. 2010 21:39

měl jsem ten samý problém s tím hrkáním a s tou vůli 1mm a byla mi uznána reklamace.. teda já jsem jak jsem psal odstoupil od smlouvy, protoze jsem byl nespokojeny s tou baterkou...
Morf
Junior

Odeslat příspěvekod KARLOS-mju 12. 1. 2010 22:45

Nokia SU-8W,
je bezdrátová klávesnice k nokiim, myslíte, že bude fungovat když to bude na nokii n97 mini ?
KARLOS-mju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 1. 2010 22:49

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků