Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 00:08

prosim vas nevite nekdo kde je problem kdyz mi z niceho nic nejde zapnout mobil? normalne jsem ho sam vypnul a kdyz jsem ho chtel zapnout tak se zobrazi jen bila uvodni obrazovka s logem Nokia..asi nebude jina moznnost nez reklamace co?
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 11. 3. 2010 00:43

zkus vyndat baterku, simkartu, nechat ho na hoďku takhle, pak to tam všechno nastrkat a zapnout. jestli nepude, tak hard reset.
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 01:24

jo zkusim to diky:)a jeste malej dotaz jak udelat hard reset na 5530?
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 3. 2010 06:11

K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david.dda 11. 3. 2010 12:49

quiksilver66: vyndej pametovou kartu, pak by Ti to melo jit zapnou, pak ji tam zase muzes vratit - vyndas ji ze strany tak, ze na ni macknes smerem dovnitr a ona vyjede ven.
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod jou.la 11. 3. 2010 15:51

To isté robí aj mne... keď ho chcem reštartnúť alebo sa vypne a chcem ho zapnúť, musí pamäťová karta von... Ešte sa mi stalo, že v správcovi aplikácií mi neukazovalo inštalované aplikácie... jednoducho sa to vyplo späť do správcu aplikácií... pomohlo len vymazať pár programov cez usporiadanie v menu...
Siemens A55 > LG KU250 > N5530 fw 31.0.005
jou.la
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 16:17

to kniter: dik za odkaz ale trojhmat na 5530 nejde ma senzorove klavesy..nebudu to tu rozebirat nasel jsem to nekde ze to proste nejde a je pro to nejaka jina kombinace(neznama)ale diky
to david.dda: jak se vyndava simkarta vim..
to jou.la: problem byl opravdu kvuli pametove karte zkusil jsem ji vyjmout a hned telefon nabehnul..mam na ni sice jeste asi 200 MB volno ale zrejme je to na ten telefon moc a nestiha to pri tom je to jen 4GB..a 8GB karta mi funguje v pohode ale nemam na ni nainstalovane zadne aplikace pouze filmy a je na ni zhruba 800MB volno..takze problem je asi v poctu instalovanych aplikacich..
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod david.dda 11. 3. 2010 16:53

quiksilver66: to jsem rad, ze vis, jak se vyndava simkarta :) btw. ten navod na vyndani pametove karty jsem psal proto, protoze i kdyz vim, ze se musi zamacknou, tak jsem ji zkousel asi pet minut vytahnout ven :) pak me to napadlo, ze to nejde. Me ten telefon taky takhle kravnul, a to jsem na 4 GB karte mal obsazino tak 0,5 GB, takze to blbne spis kvuli nejakym nainstalovanym programum.
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 17:02

Jo urcite to bude kvuli tem programum protoze jsem jich tam mel pomerne dost a telefon byl neskutecne linej..ted kdyz tam mam pateovku bez aplikaci tak je telefon hned sviznejsi:)
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 911 12. 3. 2010 10:06

chtel bych se jen zeptat...
nedari se mi nainstalovat python. zkousel sem odkazy od Kniter, nainstaloval python 2.0 i ty dalsi verze pro 9.1 - 9.4 a bud to napsalo, ze je nutna aktualizace pres net, ale to se nic nedelo anebo to nereagovalo, resp. programy shake me a sensor se nerozjeli s zadnou verzi. tak asi delam neco spatne :hm

a office...nahral jsem nekolik verzi, premium i nejaky obyc a stejne to porad pise - nahrajte zakldani balik. chyba.

poradi nekdo ? dekuji
Never a frown with golden brown
911
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 3. 2010 10:12

Reset telefonu, resp. přehraj firmware, poté ti to nabídne aktualizaci automaticky, Python je nejlepší instalovat a tahat přímo v telefonu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 911 12. 3. 2010 10:41

pockat, to reset bylo na me? mam prehravat fimrware a tudiz se mi vse smaze jen kvuli pythonu ?
Never a frown with golden brown
911
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 3. 2010 10:55

Je problém si telefon za 2minuty zazálohovat? Pokud pro tebe ano, tak to nedělej.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 911 12. 3. 2010 11:16

tak zazalohovat, pomoci zalohy ve spravci souboru hadam, asi ne, ale pak tam tahat zas vsechny programy a nahravat neni na dve minuty
Never a frown with golden brown
911
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jasomnepil 13. 3. 2010 10:47

chystam sa kupit tento telefon, preto by ma zaujimalo ci hack funguje aj na najnovsom firmwari (ci mozem bez obav updatovat) dik :)
jasomnepil
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků