Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod inzaghi 25. 1. 2010 18:11

MAXIMUS: servis bych volil jako nouzovy reseni, muzou si ho tam nechat pekne dlouho, a byt bez mobilu takovou dobu, no nevim
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukiKE 25. 1. 2010 18:22

Inzaghi no v dnesnej dobe ma kazdy dve tri telefony.takze tyzden dva bez tel urcite vydrzi :D
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod david.dda 25. 1. 2010 18:42

ahoj, neznate nekdo nejakou aplikaci, ktera by na pohotovostni plochu pridala nejaky ikonky rychlyho spousteni? Neco jak je tam ta rada tech ctyrech ikonek, tak aby tam byly takovy rady treba dve, nebo tri.. Nainstaloval jsem si Smart Settings, ale to je neco jako druhy menu a pak Handy Shell, to je ale zase neukazuje vsechny zapisy z kalendare a je to takovy neprehledny a vadi mi, ze to bezi jako samostatna aplikace. Chtel bych to mi integrovane do te zakladni obrazovky.
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 25. 1. 2010 19:07

pouzij aplikaci Gdesk, ta umi udelat homescreen jako ma N97, zere to ale docela baterku a je to takova nahrazka, ma to svy mouchy
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek11 25. 1. 2010 22:22

Tak prekvapive mam s touto volovinou opet problem. Tentokrat mi zmizely zastupci oblibenych aplikaci a nepodarilo se mi je dat zpatky. Co je tu tentokrat za problem?
krtek11
Junior

Odeslat příspěvekod david.dda 26. 1. 2010 17:12

ahoj, nainstaloval jsem si hudebni prehravac PowerMP3 a zaroven s prehravacem se do telefonu nainstalovalo asi 8 obrazku, ktere jsou vlastne jakoby obrazky pozadi tohoto prehravace. Coz by mi nevadilo, ale tyto obrazky se mi zaroven zobrazuji v moji galerii. Takze kdyz se chci podivat na fotky z mobilu, tak je mam pod galerii promichany s temito obrazky pozadi MP3prehravace a stve me to. Nevite nekdo nejakej figl, jak na to?
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod LukiKE 26. 1. 2010 17:22

David no toho sa nezbavis,... galeria zobrazi vsetky obrazky co najde v telefone,...
Mne tak okrem fotiek zobrazuje aj icq smajliky,... co uz nooo
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod Q.o.o 26. 1. 2010 21:16

To david.dda: Já si vytvořil v galerii různé složky a mám pokoj. Filmy zvlášť, video zvlášť, moje fotky zvlášť... V galerii si přímo nechám zobrazit jen ty obrázky, které tam chci mít. Teď tam mám třeba tapety. Ostatní mám roztříděné ve složkách v galerii. Nevím, proč by to nemělo jít, proč pořád na všechno hledat nějaké zbytečné aplikace. Zkuste si to a uvidíte.
Q.o.o
Junior

Odeslat příspěvekod LukiKE 26. 1. 2010 21:23

No ale zasa stale triedit obrazky do zloziek :D cez pc by to este slo bo len skopirujes z jednej do jednej ale cez mt to je masaker,.... :D
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod Q.o.o 26. 1. 2010 21:44

Roztříděné to mám hned i v mobilu a to pomocí virtuální klávesnice. Obrázky, které chci přesunout, postupně označím jedním stiskem virtuální klávesnice a přesunu je pak najednou. Je to velice rychlé.
Q.o.o
Junior

Odeslat příspěvekod kamik99 26. 1. 2010 21:58

Taky jsem to třídil ručně a je to jak píše Lukike "masaker". Q.o.o: mohl bys prosím popsat ten postup s virtuální klávesnicí?
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod Q.o.o 26. 1. 2010 22:11

Zobrazím galerii obrázků. Jedním palcem najedu na obrázek, druhým pak v mžiku klepnu na křížek virtuální klávesnice, ten se poté označí a tak postupuju dokola. Vyberu obrázek, označím, vyberu, označím. Jedu potom jak stroj. No a pak ty označené najednou přesunu do určené složky.
Q.o.o
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 26. 1. 2010 23:51

proc tak slozite? staci dat v pocitaci nebo v x-plore vsem obrazkum, ktery nechcete aby se zobrazovali atributy na "skryty" a mate vystarano
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 1. 2010 00:02

Ja som daval v pc aj xplore na n95 obrazkom atribut skryty a v galerii sa zobrazovali stale. Nevidel ich len spravca.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evka1988 27. 1. 2010 00:37

kto skusal dat navigaciu od nokie? skusila som nainstalovat tu pre 5800 a nainstalovalo mi to asi dobre. Teraz som tam chcela dostat mapy cez Map Loader, pripojila som telefon v rezime PC Suite (tak ako pisu) a zapla Map Loader na pocitaci a ostalo to visiet na hlaske:

Map Loader
Waiting for phone

toto mi tam stale blika a nepohne sa dalej. V telefone som aj zapla Maps aj vypla a stale nic. Co mam stlacit? Ma s tym niekto skusenosti?

Edit: Tiez som prave zistila, ze ta nokiacka navigacie nevie sa nevie otacat podla natocenia mobilu a ani nikde v nastaveniach som to nenasla. To je dost nanic pozerat na to navysku :(
Evka1988
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků