Nokia 5800 novy FW

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod elamigocze 2. 5. 2009 17:54

Ahoj,zkousel jsem do sve N5800 nahrat (preinstalovat)stavajici fw-20....protoze jde po tom pry nainstalovat pres FOTA fw 21..jenze,NSU mi stahne fw(cca 135,mb)potom zacne "aktualizovat"(preinstalovavat),dole mi to pise odhaodvany cas 15min,ubehne par carek a winndows mi zacne hlasit: nalezeno nove zarizeni NOKIA USB ROM,tak dam vyhledat ovladace pomoci sluzby win.network(nebo jak se to jmenuje)zahlasi ovladace nenaleznuty zarizeni nebude spravne fungovat,NSU stale bezi ale zadny posun s carakmi a cas taky stejny,to je nokia jakoby zamrznuta(cerna obrazovka)neco asi mezi restartem,po chvili se nahodi obrazovka a win zase zacne hlasit to same a pak zazni v pc ton jako kdyz odpojujete-zapojujete USB udela to asi 4x,potom se mi vlastne jakoby po restartu teleofnu objevi u telefonu zase nabidka rezimu usb: PC SUitu prenos dat,medii atp..a to me NSU nahlasi ztrata spojeni se zarizenim(odpojil se telefon)tam je jako navod at odpojim teleofn,vyndam baterkua znova nejak zaonzu,i kdyz jsem toudella stejnak to nepomohlo a v NSU akorat ubehlo misto 15min tak 9min zbyvajici cas ale carky se nikam nehnuly a po chvili mi to ukaze zase ze tel.neni zapojen,takze mi nezbyva nez dat jen storno,a tak mam dotaz..MOHLO SE MI STIM TELEFONEM NECO STAT?ZATIMS E ZDA ZE BEZI OK,ale jake jsou rizika??OPAKUJI BYL TO PREINSTALOVANI JEN POTOM MELO DOJIT K UPDATU NA FW 21..kcemuz nedoslo protoze mi to stejne zase nenajde,mate stejny problem?nevite co mam stim delat??dekuji vsem za pomoc :'( :(
elamigocze
Junior

Odeslat příspěvekod bb5unlock 2. 5. 2009 20:46

chyba je v tom ze sa ti nenainstalovali tie DRIVERY ktore to chcelo

nalezeno nove zarizeni NOKIA USB ROM
a este jeden po nom instaluje
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elamigocze 2. 5. 2009 23:34

A jak ty drivery mam teda nainstalovat?poradi nekdo:(,a mohlo se stim tel.neco stat? :'(
elamigocze
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 3. 5. 2009 03:27

a máš nainstalovaný pc suite? Nech napřed Nokii nainstalovat tam a potom to zkus znovu, mělo by to pomoci.
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elamigocze 3. 5. 2009 12:07

Zousel jsem to jak s PC SUitem tak bez...zajima me hlavne jestli se stim telefonem mohlo enco stat,dnes rano jkdyz jsem ho zapinal tak me zustala po zadani PINu bila obrazovka,pomohlo vypniuti a zapnuti telefonu,stalo se vam to?:'(
elamigocze
Junior

Odeslat příspěvekod bb5unlock 3. 5. 2009 12:21

kedze aktualizacia ani nezacala, tak s telefonom sa nemalo co stat
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas.116 3. 5. 2009 12:30

Chlapi mám menší problém s novým fw.. po aktualizaci mi prestaly fungovat tlačítka na ploše pro otevírání kontaktů, klávesnice a zmizli zástupci z plochy.. daval jsem mobil do tovarniho nastaveni pres menu protoze ten softreset kod bez klavesnice nevytukam, ale problém pořád přetrvává. Je možné do telefonu strčit zpět starší FW? Kdyby jo tak prosím hoďte link já to nemůžu najít Děkuji.
Nokia Lumia 800 black, Acer Iconia W510 64GB
martas.116
Junior

Odeslat příspěvekod elamigocze 3. 5. 2009 15:39

NO,ale zacalo PREINSTALOVANI PRECE,tak se tma jakoby soubry zacaly nahravat-prepisovat,takze sem stim nic fakt stat nemohlo?protoze dneska mi zustala bila obrazovak cista po zadani PIN,tak sem vpynul a zuapnul a tedka teda vali no :-)
elamigocze
Junior

Odeslat příspěvekod bb5unlock 3. 5. 2009 15:48

elamigocze píše:....tak se tma jakoby soubry zacaly nahravat-prepisovat...


ta "TMA" to sa len telefon prepne do BOOT modu, ale kedze asi nemas drivery nainstalovane spravne tak sa nic do neho nemohlo nahrat
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elamigocze 3. 5. 2009 16:54

tam neba byt TMA ale TAM...no proste NSU stahlo balicek fw o velikosti 135mb,potom to preskocilo do modu:probiha instalace)preinstaovani)no a potom se stalo to co sem psal..pocitac odpojil telefon od usb a znova ho zapojil,jinak jak se to zaclo jako preinstalovavat tak se sam ten telefon vypl,hodil do nejakeh rezimu,nesel zapnout nic,nahodil se sam,a diky tomuto me to vlastne odpojilo..mozna i idky tem: NOKIA USBY ROM...takze si mylsim ze instalace zapocala?:(
elamigocze
Junior

Odeslat příspěvekod elamigocze 4. 5. 2009 18:40

mohlo se stim teda neco stat bo ee:((((((((((((((((((
elamigocze
Junior

Odeslat příspěvekod uberpr0 5. 5. 2009 09:52

kupoval som si 5800XM vo stvrtok v ofic. nokia shope, stale ziadny update fw, asi ho nokia uvolnuje postupne, pri cislach predajnosti je to celkom logicke :) inak mne mrzne pri zapinani bezne, je to zrejme pamatovou kartou, ked ju vyberiem nabehne telefon krasne... je to kus problem ked ju vlozis sa nacitava na pozadi a to dost brzdi telefon par minut.. ale opatovne zapnutie/vypnutie pomoze, zatial nemam lepsie riesenie problemu, pytam sa kde sa da, bez rozumnej odpovede
Fotim: Oly E-PL1, telefonujem: Xiaomi Mi2 32GB / Nokia Lumia 620, Surfujem: Apple iPad Mini, Hram sa: i5-4570, 8GB RAM, GTX770, 23" DELL U2312HM, pozeram filmy na Samsung LE37C650.
uberpr0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elamigocze 5. 5. 2009 10:57

aha:),no me se to stalo zatim 1x,mozna je to taky tim,ze mam jeste 4,5gb volne pameti:D,jinak stale me zajimma jestli se mis tim founem mohlo neco stat,protoze si myslim ze to preinstalovani zapocalo,jelikoz byl founv bootovacim rezimu:(
elamigocze
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 5. 5. 2009 23:27

Tak to fakt nevím zavolej si do servisu tam Ti to určitě řeknou a případně přehrajou oni sami
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elamigocze 6. 5. 2009 00:07

stodynka,tos psal me?a jinak,nemas cislo na nejaky serivs nokia?MOBILASK asspon Brno,tel.pry nemaji,rikali mi v O2.
elamigocze
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků