PC Suite - 7.1.51.0 Ovi Suite 3.0.0.254 beta (listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 4. 2009 21:38

Směřujte do tohoto tématu všechny věci týkající se Nokia PC Suite a Nokia Ovi Suite.

dejv

Aktuální verze PC Suite je 7.1.51.0 (vydáno v červnu 2010). Update přímo z PC Suite, na webu mají zatím starší verzi.

Změny ve verzi 7.1.51.0
  • Podpora Windows 7
  • zlepšení stability (blíže nespecifikované)

Aktuální verze Ovi Suite je 2.2.0.241 (vydáno v červnu 2010). Stáhnout. (94MB)

Je k dispozici beta verze Ovi Suite je 3.0.0.254 (vydáno v listopadu 2010). Stahujte z webu Nokia Beta Labs.

Změny v beta verzi 3.0.0.254

  • A new Home view
  • Get quick access to your content and to sync
  • View recommended apps and games from Ovi Store
  • View recommended music from Ovi Music *
  • Receive notifications to update your phone software and to back up your phone
  • Connect to the internet without a fixed connection or WLAN
  • Introducing Ovi Music
  • Get full control of playback
  • Discover and download your favourites from the millions of tracks available on Ovi*
  • Drag music to and from your phone
  • Have access to your Ovi Music Unlimited account *
  • Get all the features you need in Nokia Ovi Suite - no need for a separate player
  • Other improvements
  • Experience the faster and simpler installation
  • Delete individual maps from your phone, download maps with greater reliability
  • Enjoy improvements to syncing and stability

Změny ve verzi 2.2.0.241
  • Částečná podpora N900
  • Celkové zrychlení aplikace

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Změny ve verzi 7.1.30.9 (30.07.2009), stáhnout (35MB, CZ verze).
    • zlepšení stability (blíže nespecifikované)


    Změny ve verzi 7.1.30.8
    • zlepšení stability (blíže nespecifikované)
    • u mnoha modelů již balík detekuje stav nabití baterie - např. u mé E51 či u N95
    • v balíku již není Nokia Music Manager, ale novinka Nokia Music - nutno stáhnout, není v instalátoru Pc Suite


    Změny ve verzi 7.1.26.0
    • umožňuje zálohu skupin volajících a obnovu do jiného modelu Nokie
    • zlepšení stability a použitelnosti (blíže nespecifikované)
    • podpora nové Bluetooth verze (opět blíže nespecifikované)


------------------------------------------------------------------------------
Pokud potřebujete z nějakého důvodu starší verzi.
Nokia PC Suite 7.1.26.0 CZ
Nokia PC Suite 7.0.7.0 CZ
Nokia PC Suite 6.85.14.1 CZ
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ousek 22. 4. 2009 12:56

bohužel nevím jestli to nějak souvisí, ale po nainstalování této verze PC Suite mi z mojí N73 zmizela možnost si prohlédnout vyfocené fotky i ty původní co jsem tamměl v galerii. zůstaly tam jen možnosti na stáhnutí obrázků a videa. nemá někdo podobnou zkušenost?
ousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 22. 4. 2009 13:03

No a nestahly se Ti automaticky do pocitace?
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ousek 22. 4. 2009 13:05

kdepak, na kartě je vidím jak přes PC tak v správci souborů. a ty nový co vyfotím to je to samý - v galerii nic ale na kartě jsou. jo a teď jsem udělal formát telefonu, původní nastavení a nic.
ousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 22. 4. 2009 15:36

Nepoužívej Galerii, je to s***. Když si fotky stáhneš do PC, smažeš z karty, nafotíš nový tak se ti zobrazí v Galerii :?: Ona jich galerie moc neskousne. Používám Resco Photo Viewer a není problém ;-) PC Suite na to nemá vliv ale jinak taky povedenej soft :lol:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ousek 22. 4. 2009 15:45

proběhl formát katy, telefonu *#7370#, vyfotím, na kartě to je ale v galerii ne
ousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 22. 4. 2009 16:40

Hm tož to je divný. Když seš u těch formátů, co ještě zkusit trojhmat :hm
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ousek 22. 4. 2009 17:44

to ještě ne, neměl jsem odvahu ani zkušenosti, ale právě jsem tam nacpal resco viewer 5. Ten ukazuje ale galerie furt ne.
tak trojhmat taky nic. jdu na firmware
ousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod keroak 25. 4. 2009 11:39

chtěl bych vědět co mam dělat s tím když připojím nokii 5320 přes kabel, pc Suite a začnu přetahovat hudbu do telefonu a při přesouvání celého alba se mi to stopne a napíše to: spojení s telefonem bylo ztraceno. Co s tím mam dělat? po tom tam nemám všechny písničky a je to neskutečně zpřeházený
keroak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ousek 2. 5. 2009 12:27

ousek píše:to ještě ne, neměl jsem odvahu ani zkušenosti, ale právě jsem tam nacpal resco viewer 5. Ten ukazuje ale galerie furt ne.
tak trojhmat taky nic. jdu na firmware


Tak problém vyřešen, znovu naformátována karta a vše běhá jak má.
ousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 5. 2009 20:06

Na některých fórech se objevila informace, že Nokia PC Suite nefunguje na Windows 7, je to nesmysl. Funguje bez problémů aktuální verze 7.1.26.0 byť detekuje systém jako 32bit. Vyzkoušeno na 64bit Windows 7. Starší Pc Suite sem nezkoušel.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 6. 2009 20:31

Vyšla nová verze 7.1.30.8, mimo jiné umožňuje po souhlasu zasílat informace o počítači přímo Nokii, informace povedou ke zlepšení balíku Pc Suite. Pokud na netu narazíte na verzi 7.1.80.3 tak věste, že to je nesmysl, je to verze 7.1.30.8 pouze nějaké kopyto neumí správně napsat verzi a již je to zaindexované (např. na googlu).
dejv

Obrázek
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 2. 7. 2009 20:20

Objevila se verze 7.1.30.9, podle dostupných informací zvyšuje pouze stabilitu. Žádné nové funkce nejsou přidány.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr133 4. 9. 2009 17:54

zdravím,

mám na PC nokia PC suite a mobil N6300
při zobrazení kontaktů v PC se mi zobrazují podle jména a ne podle příjmení, přitom v mobilu to je ok
dá se to nejak v PC suite přehodit aby se mi zobrazovaly kontakty podle příjmení? nikde sem na to nepřišel

díky petr
Petr133
Junior

Odeslat příspěvekod borsuk 4. 9. 2009 18:48

Bohuzel nemam tu radost z moznosti vyzkouseni nove verze PC Suite, preinstalace pres verzi starsi vyhodi nesmyslnou chybovou hlasku o ovladacich, taktez uplna odinstalace, absolutni vycisteni od vseho s nazvem PC suite, smazani veskereych zapisu a klicu v registrech nepomohlo, pri instalaci nove a novejsich verzi porad jen ta stejna hlaska, ze prave instalovane ovladace jsou starsi nez ovladace aktualni, jsem nucen pouzivat starou verzi 6.85, reinstalovat system kvuli nove verzi PC suite se mi ovsem nechce, vyzkousel jsem nekolik postupu vc. zde na MM uvedeneho, bez uspechu, preci nekdo musi prijit na to proc nejde aktualizovat starsi verzi na novejsi, proc Nokia pise a vydava takove s*acky ktere se natrvalo usadi v systemu a nelze je odebrat jen formatem HDD, pokud znate nejake rozumne reseni, uvitam cokoliv. :hm
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků