Nokia N97 [obecná diskuze] 01.07.2010 nový firmware 22.0.110

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dark_hood 27. 10. 2009 18:33

vazne v hud. prehravaci nie je polozka obnovit kniznicu?? to je zle. koli obnove si predsa nebudem do pc a booku instalovat dajaky ovi suite. vzdy musia neco zbabrat :(
SE Xperia X10 black (r00ted) + 8GB microSDHC class 6 +"spunty" creative EP-630
dark_hood
Junior

Odeslat příspěvekod jarda50 27. 10. 2009 18:35

Storky s tou knihovnou to jde. Měl jsem na kartě cca 32 kvikotů šel jsem přes hudební knihovny všechny skladby a obnovit knihovnu. a vše se obnovilo, navíc seznam je nyní graficky lépe řešen
jarda50
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 10. 2009 18:36

Ovi Suite stejně jednou instalovat budeš, nahradí totiž Nokia PC Suite balík.... používám Ovi na synchronizaci a soft bez problémů.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Storky 27. 10. 2009 18:39

jarda50: vyřešeno, ani nevím jak. Zda stačilo přidat nějakou hudbu, či byl problém v USB připojení.

K žertovné situaci došlo při pokusu, přinést hudbu přes OVi:

Nejprve to po mně chtělo, "přepněte připojení do Přenos médií". Instalovalo to jakýsi MTP ovladač cca 15 minut (a ještě chce drze restart).

Poté mi Ovi řekne "Přepněte připojení na PC Suite". Pak to konečně šlo.

Odpojil jsem kabel a mohu obnovit knihovnu. Slušná anabáze...
Naposledy upravil Storky dne 27. 10. 2009 18:47, celkově upraveno 1
Storky
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 27. 10. 2009 18:47

„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarda50 27. 10. 2009 18:47

Storky mně to taky nešlo protože jsem to měl připojené přes kabel a po tom odpojení to už šlo. hudební knihovna - všechny skladby- ukázala se 0 po té jsem dal volby a tam byla myslím hned první položka po instalaci skladeb už tam není. Ale podotýkám, že jsem nejprve udělal zálohu a nedělal jsem HR a po nahrání Nového fw zůstalo i nastavení kontakty a vše co jsem měl dříve v telefonu. Nyní se paměť vytáhla na nějakých 32 Mb free.
jarda50
Junior

Odeslat příspěvekod dark_hood 27. 10. 2009 19:03

to som rad, ze to ide :D

to dejvidek: s ovi suite co bolo k 5800XM nemam dobre skusenosti. zaberalo to vela miesta a funkcnost nic moc. ci uz odvtedy je nova verzia (vyvoj pripadnej novej verzie ovi suite nesledujem)
SE Xperia X10 black (r00ted) + 8GB microSDHC class 6 +"spunty" creative EP-630
dark_hood
Junior

Odeslat příspěvekod jarda50 27. 10. 2009 19:35

Jen taková perlička funguje sice scrolling, ale zase zmizela rotace displeje a nikde v nastavení není. Že by jedno vylučovalo druhé? No snad další fw to napraví a dodá to co Nockia naslibovala.
jarda50
Junior

Odeslat příspěvekod mukl007 27. 10. 2009 19:42

Můžete mi někdo poradit, jak synchronizovat kontakty přes ovi suite, když nemám outlook? Už jsem si nastavil synchronizaci s Vista kontakty, ale nějak mi to pořád nešlape. Úplně by mi stačilo vytvořit si nějakou zálohu kontaktů pro případ...
Na Nokia suite mi to se staršími mobily fungovalo normálně, ale tady nevim, kde je chyba...
mukl007
Junior

Odeslat příspěvekod Kerikus 27. 10. 2009 19:57

Tak N97 konečně poráží mixér. Zatím jsem to jen nainstaloval a těď obnovuji hudební knihovnu. Akorád mi do přístupových bodů pro WIFI přibyl nějaký co nejde smazat s prioritou 1.
Kerikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dark_hood 27. 10. 2009 20:20

ja si kontakty, poznamky a kalendar zalohujem na ovi.com. uz mi to zar zachranilo krk :)
SE Xperia X10 black (r00ted) + 8GB microSDHC class 6 +"spunty" creative EP-630
dark_hood
Junior

Odeslat příspěvekod Rech25 27. 10. 2009 20:25

Ale je tu rotácia. Pozri nastavenie senzorov.
Ja mam taku peru ze po update sa nedal nakopnut displej vzdy pri nacitani hlavnej obrazovky fon zdochol. Pomohl az tvrdy restart. Inac ta rychlost fonu fakt genialne.
Rech25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindra999 27. 10. 2009 20:42

Chci se zeptat, nezmizí po update firmware všechny aplikace? Už jsem to dal odpoledne aktualizovat, ale telefon přestal reagovat, naštěstí pomohlo vydělat baterku a zas jede. Ale foun se nedaří připojit kabelem, mám krátce Win 7 64bit a po připojení kabelu to píše samý vykřičníky v systému, tak nevím, jestli to rozhýbám.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laforez 27. 10. 2009 20:44

lolo_man píše:mimochodom , na 0km mas frekvenciu x na 50km mas frekvenciu y a na 100+km by to pytalo frekvenciu z , takze , mimochodom by si to musel preladovat 3-krat podla tvojich 50km usekoch . . .takze ja som sa nemylil v tom co som napisal :)

No takze, ked si na 0. km tak mas frekvenciu x a ak preladujes kazdych tych spomenutych 55 km, tak v tom 55. km preladis PRVY krat na frekvenciu y na nej si az do ciela.... 8-P
laforez
Junior

Odeslat příspěvekod jarda50 27. 10. 2009 20:51

Rechg díky nevím proč jsem ji hledal u displeje
jarda50
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků