Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kas_pik 30. 10. 2009 09:59

tak sem ti to před minutou zkusil...říkal jsem si když zvládá videa na youtube.com proč ne - i když je pravda že ty se stáhnou a pustí v RealPlayeru ...po zadání přímé cesty http://apps.facebook.com/mafiawars ti najede bílá stránka a dále nic...

EDIT: ale moment - mafia wars momentálně nejde vůbec...
EDIT 2: tak po zjištění že jsem debil a adresa je http://apps.facebook.com/inthemafia sem to zkusil znovu a mafia wars jede normálně :)
kas_pik
Junior

Odeslat příspěvekod westo 30. 10. 2009 10:14

čaute, vypísal vám už niekedy NSU že služba nie momentálne k dispozícii? :D...ja už nemam slov :D....ináč myslíte že keď prídem do pobočky nokia service center a poprosím ich aby mi tam hodili nový firmware tak mi to pre pekné modré oči spravia? :D lebo NSU už dlhšiu dobu rezignuje a nič neponúka
westo
Junior

Odeslat příspěvekod kas_pik 30. 10. 2009 11:24

reinstaluj PC Suite :)
kas_pik
Junior

Odeslat příspěvekod bozskytomy 30. 10. 2009 11:32

diky moc, jen prosim jeste zkus jestli Mafia jen nenajede a jestli tam opak jdou delat normal ty ukoly a boje atd.. ptze aby se zobrazila Mafia hlavni stranka zvladne i SE K700i, ale pak uz nejde nic, tak to prosim zkus, potrebuju to fakt vedet stopro, dik moooc..
bozskytomy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kas_pik 30. 10. 2009 15:56

jde to nromálně - teda mě ;)
kas_pik
Junior

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 30. 10. 2009 16:27

cez ovi store si mozes aj stiahnut priamo oplikaciu mafia wars ...
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod westo 30. 10. 2009 16:56

reinštalovať? to som robil už toooolko krát ;-]
westo
Junior

Odeslat příspěvekod bozskytomy 30. 10. 2009 17:56

ok diky moc.. ;)
bozskytomy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod westo 31. 10. 2009 09:40

nokia vraj stiahla ten najnovši firmware pre N97 z obehu pre nejake chybyčky http://twitter.com/nokiamaniacz/status/5256349072

už sa tešim jake problemy budeme mať my ked vyjde novy soft
westo
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 31. 10. 2009 10:06

to westo - podla poslednych sprav uz je fw 2.0 znova dostupna na servroch, takze snad je vsetko znova ok
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsv 31. 10. 2009 12:39

ja na facebooku hraju restaurantcity a spustit mi nejde chce to flash9
martinsv
Junior

Odeslat příspěvekod kas_pik 31. 10. 2009 16:29

BigFoot007 - ano, již je znova dostupné ...
martinsv - divné, a aktualizace ti to žádný nenašlo ? myslím aktualizace software / obsahu ) telefonu ne FW
kas_pik
Junior

Odeslat příspěvekod Mazda323f 31. 10. 2009 20:11

mam prosbu na uživatele 5800 s OVI mapy 3
co si myslíte o tomto postupu - koupit 5800 navigation edition se západní evropy- zmenit product code, nahrat "domaci" aktualní firmware, v ramci kteryho je Ovi Maps 3 v cestine.
Licence na mapy je udajne prenosna mezi updatmi firmwaru. Teoreticky bych tak dostal 5800 navigation edition v CZ verzi, protože oficial CZ verze od nokie CZ prý nebude

máte někdo kdo má licenci na OVI mapy zkušenost s novým firmwarem a myslíte že ten můj harakiri plán může fungovat? Pokud je navigation edition jen převlečená 5800 - měl by.

hlavně nevím jestli do OVI maps dostanu tu češtinu ( i pro hlasovou navigaci)

ale musí to jít - firmy tahají do česka 6710 navigator z Německa a taky tam nějak dostanou češtinu a hlasovou navi v češtině

díky
Mazda323f
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 31. 10. 2009 20:38

Mazda323f píše:Licence na mapy je udajne prenosna mezi updatmi firmwaru. Teoreticky bych tak dostal 5800 navigation edition v CZ verzi, protože oficial CZ verze od nokie CZ prý nebude

Asi Nokia cz pochopila, že si český koumáci navigaci raději stáhnou přes net nelegálně :oops:

Jinak přes Pixmanii bych to nekupoval. Nemám sice konkrétní zkušenost, ale už jen to, že při reklamaci to musíš poslat do Francie mě odrazuje.
A taky jejich nabídka foťáků není korektní kdy nabízejí nějaký typ za velmi dobrou cenu a když chci objednat, tak zjistím že tahle barva není a že můžu mít jinou barvu ale o litr dražší >:-(
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mazda323f 31. 10. 2009 20:58

s rizikem koupě přes pixmanii nemám problém - jde mi jen o ten systém licencí na OVi mapy 3 a možnost do toho dostat českou hlasovou navigaci
Mazda323f
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků