Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Qual 2. 10. 2008 19:22

Finnak: To je ruční psaní - rozpoznávání ručně psaného písma. A jestli má infodiodu nevím. Ale vím, že ta dioda je dost dobrá věc (mám jí na E50) :D .
Naposledy upravil Qual dne 2. 10. 2008 19:27, celkově upraveno 1
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 10. 2008 19:23

qual: svým způsobem to zní celkem rozumně ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Finnak 2. 10. 2008 19:38

ok, myslel jsem jako psat pomoci prstu a ne pomoci pera. Ta dioda by se tam hodila docela dost, abych nemusel porad ve tme zapinat dysplay.

Jsem dost namlsanej od HTC, tak cekam, s cim se vytahne Nokia s dotikovym Symbianem. Zatim jedine zklamani je rychlost systemu (viz. video na youtube).
Finnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 2. 10. 2008 19:38

Finnak:
Nokia 5800 XpressMusic nabízí různé způsoby ovládání, mezi něž patří virtuální alfanumerická klávesnice, virtuální počítačová klávesnice QWERTY, ovládací tužka (stylus) a pro opravdové hudební nadšence trsátko – to vše je k dispozici.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 2. 10. 2008 19:48

Finnak píše:ok, myslel jsem jako psat pomoci prstu a ne pomoci pera...


Tak to sorry, to sem nějak neodhad. Ale nevim jak by se to psalo pomocí prstů, ale asi to bude možné taky (když je nebudeš mít velké), přece jenom stylus není tak tlustý.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 2. 10. 2008 19:51

Je to parádní mobil. Doufám že to bude brzo. :-)
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Finnak 2. 10. 2008 20:01

asi radeji pockam na nejake to preview, protoze nechci varit z vody, co Nokia muze a nemusi mit.
Snad bude brzy na svete.

Uz ted se tesim
Finnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 2. 10. 2008 20:49

me se taky moc zalibila, mel sem v planu si koupit na vanoce novej mobil a koukal sem na nokii N79, ale ted sem kouk na tuhle a dost se mi zamlouva, rikam si ze koupit si ted mobil s nedotykovym displejem za 11000 je v dnesni dobe docela pakarna....no uvidime, ale myslim si ze navigace a internet, filmy v HD a fotky na tomhle displeji to bude jedna basen, na to nokia N79 nema...
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Finnak 2. 10. 2008 20:56

jj, pravdu dyz.

opravdu je to idealni vanocni darek
Finnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 2. 10. 2008 21:05

Doufám, že bude co nevidět nějaká malá recenze a už aby byla v prodeji abych si jí došel někam vyzkoušet. :-)
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 2. 10. 2008 21:09

Dovolím si udělat menší reklamu :)

http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/2146/
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 2. 10. 2008 21:27

Tak telefón se mi líbil už od té doby co sem ho viděl na prvním obrázku a dneska se milíbí jěště víc a ted mohu že z největší pravděpodobností je to můj další founek:-) Těd už se sním je setkat na živo abych se mohl podívát i na ovládání a bude můj:-)) Jen se píše uvedení do prodeje čtrvté čtvrtletí 2008 ale to může být zitra a také to může být 31.12.2008 :shock: :-- nemá někdo bližší info a ovedení na český trh? Doufám že to bude jako E66 a E71 ty byly na trhu cca do měsice co byli představeny.
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 10. 2008 21:38

Jestli je opravdu bude stát tolik, kolik je avizovaná cena, tak se jedná o peeeecku :) fantastický display, nepochybně skvělý hudební výstup, solidní fotoaparát, Wi-Fi, úžasná výdrž poslechu hudby na jedno nabití...Myslím, že bude trhat rekordy. Tohle se Nokii povedlo ! pokud ho teda nezačne prodávat s vadami FW, Bugy atd..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 2. 10. 2008 21:46

No nevím někdě píšou 8000 nekde 10000 tak nevím ale pořád ta desitka za takovýto tel je velice slušná. A pokud tomu opravdu něudělají nějaký hřebíček do rakve tak si myslím že tento telefon by mohl mít stejný prodejní uspech jako třeba 5110,6210 či 6300 protože má vše a za bezva cenu. A hlevně dotykové ovládání se čím dál více a více dere na přední příčky oblíbenosti Zmého pohledu má tento telefon momentálně jen jednu vadu :-- ještě tu není! :shock: :D
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 10. 2008 21:54

Hlavně dává solidně nafrak ostatním telefonům s dotyk. displayem jako
( Omnia, F480, iPhone..) hlavně myslím rozlišením...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků