Mám pracovní, nebo herní PC?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod DasIsGut 20. 11. 2015 18:47

Dobrý den,

Mám otázku - Mám pracovní nebo herní PC?

Specifikace:
OS: Windows Vista - Home Basic 32-bit
CPU: Pentium Dual-Core E5200 (2.50GHz)
RAM: 4GB
GPU: AMD Radeon HD 4600S (s ovladačem HD 4670)

(dodatečné informace, tolik nezávažné na výkonu):
HDD: 500GB
Celková PC sestava: Comfor Diablo Silent
(na googlu to najde víc obrázku tak tady máte ten pravý: https://www.google.cz/search?q=Comfor+D ... yW3h3qM%3A)
Dub Zdravím včechny a mějte gut day :D
Wub
Wub
Step
DasIsGut
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 20. 11. 2015 19:12

herny,ale pre starsie hry
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 11. 2015 03:08

Máš hlavně totálně zastaralé PC... proč ?
Windows Vista 32bit. Vista přestává být pomalu podporována. 32bit už taky ve hrách nefrčí.
E5200 je Pentium. Takže slabší řada; což by nemuselo nutně vadit - horší je že to je jen a pouze dvoujádro. Na hry dnes nevhodné a slabé.
Grafika má sice(asi) 2GB ale nemá DX11.
Takže je velká otázka co si na tom zahraješ. (I ze starších her; z novinek nic; to je jasné...).
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 21. 11. 2015 10:10

plosinovky,strategie a nieco v style Might and Magic Heroes,Sim City,Stronghold,Banished urcite ;-]
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2015 13:39

San andreas na tom s menším rozlišením pojede dobře. Pak už žádnou další hru nepotřebuje, protože má vlastně všechno :D

-- 21. 11. 2015 14:43 --

Hned bych si dal remake s normální fyzikou...

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 11. 2015 16:55

Remake San Andreas je GTA fiVe....

Myslím že u San Andreas funguje - neoprávněná- nostaligie. Ta hra BYLA ŠPATNÁ. A proč ? Protože v ní nebylo to co posouvá hratelnost- chyběl quick save/quick load, chyběly check pointy a možnost hrát opakovaně JEDEN ÚSEK. Jasně si pamatuju na to kde jsem se definitivně zasekl. Pominu li naprosto idiotskou misi s vlakem, kterou jsem hrál DVA ROKY (opravdu zábavné) tak důvod proč jsem San Andreas nikdy nedohrál (a málem mě skolil infarkt) byla mise kde musíte utopit manažera nějaké kapely v jeho vlastní limuzíně. Z toho nesmíte auto ani MINIMÁLNĚ poškodit (poškodili jste ho už jen jste do něj vlezli), takže musíte do servisu a pak honem honem na místo kde se musíte zařadit do kolony - na milimetr přesně a máte na to asi pět sekund... Když to nestihnete - gratulujem - opakujte to CELÉ !!!! ZNOVA. ZASE !!!! Opravdu tohle mučení přišlo někomu zábavné ? (GTA four a GTA fiVe to vyřešily opakováním úseků a proto jsem je dohrál (GTA four ovšem s gamepadem, bez něj se nedala dát poslední mise kde musíte najet s motorkou na skokanskou rampičku, odrazit se a hupsnout do helikoptéry.) Na klávesnici se mi nikdy na tu rampu trefit nepovedlo. U pětky si už na žádný zákys nevzpomínám...

Já si teď po letech pustil Splinter Cell: Chaos theory a najednou mi došlo že hrát to pomalým stylem jako kdysi mě už prostě nebaví. Takže to hraju jako bych hrál poslední díl... (Black list) - když se naskytne přiležitost žoldáka omráčit, omráčím ho, když zabít, má smůlu chlapec.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 11. 2015 22:45

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2015 11:54

Nějaké amatérský pokusy jsou k ničemu. To je jako hrát s mody. Prostě mám rád koncept, který je vypilovaný a funguje, což u GTA docela bývá.

Jinak já také nikdy nedohrál 3 až SA, kvůli hloupému ukládání. Ale zábava to byla i tak. V je zase až moc lehká. IV možná byl takový mix, který byl ideální. Jsem to nedávno dohrál bez cheatů a skoro jsem neopakoval. Na začátku bych tedy opakoval více, ale pořád tam není jízda pro úkol atd. Nebo to mít jako Mafie 1. Nebyla úplně lehká, ale zase to nebylo bez ukládání jako GTA 3.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 11. 2015 19:32

GTA Čtyřka se ke konci zvrhla na sérii tupých, únavných přestřelek. Na lodi, ve skladu,na molu... Také létací mise byly opruz největší (sledovačky s helikoptérou...) Datadisky Balada o Teploušovi Tonym a ti motorkáři (už nevím jak se to jmenovalo) byli lepší než původní GTA IV.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2015 19:56

Na začátku to byla spíše logická hra :D Nevím, co bys na konci chtěl, ale už jsi likvidoval docela důležité lidi. Hlavně příběhově to pěkně sedělo.

Datadisky jsou úplně jiné. Nekonkurují hlavní hře, protože každý má vlastní příběh a hratelnost. IV je rozhodně pecka a s datadisky je to těžko překonatelný balík.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2015 14:32

Netušíte proč mi padá Zaklínač 1 ? :(
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komplikator 23. 11. 2015 16:04

DasIsGut píše:Mám otázku - Mám pracovní nebo herní PC?


Tohle už není ani na práci, spíš do sběrného dvora
i7-8700k@5GHz DELID, RTX 2070 Super, 32GB RAM, custom liquid cooling
komplikator
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda IR 22. 4. 2021 20:37

Ctu si to v roce 2021 a je usmevne, kam se to za tu chvilku posunulo. HW 3x vykonnejsi, ale 2x levnejsi. :)
Tonda IR
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 4. 2021 09:30

Mně přijde úsměvné, jak PCmu přišla každá hra těžká.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 4. 2021 12:48

To bylo už tenkrát normální. Sice často byl mimo, ale jeho názory na hry byly často fajn. Kde je mu dnes konec?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků