Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 23. 9. 2009 17:33

tak na gymplu nám taky říkali, ať to jen fotíme ... důležité je to umět ... ;)

jinak - ODST !!!!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 9. 2009 17:33

Vzhledem k tomu co se tu dělo s mými fotkami... jsem se rozhodl být mírně paranoidní... Věřím že by to dívkám nevadilo ale prozatím sem nic věšet nebudu. Aspoň bude na srazu nějaké téma k hovoru...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 23. 9. 2009 17:54

No já si právě nejsem jist s VŠ, přemýšlím nad ČVÚT nebo právě filda, v tomhle ohledu nemám jasno, proto jsem si vybral gympl, kde mám víc času na to abych si vybral školu, nedávno jsem byl přesvědčen o ČVÚT, ale po první hodině ZSV, kde máme skvělého pedagoga, který dokonce podle očí pozná o jakého člověka jde, který nám říkal jak je důležité si vybrat, od té doby jsem zase na pochybách se školou. Postupem času se ale doberu k výsledku.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucass.boy 23. 9. 2009 17:55

Lucass.boy píše:ZSV? Pokud chceš jít na VŠ, ZSV je základ, od čeho se všechno odráží- sociologie, psychologie, právo.

Já bych spíš tipnul, že chce jít na elektroniku, techniku nebo právě na něco jiného, než na fildu ;-) Čímž se může říct, že je mu ZSV k ničemu. Taková trochu složitější občanka, která bazíruje na doslovných definicích, bych to označil já. Jediné, co by mu při technickém zaměření mohlo k něčemu být, je ekonomie.
[/quote]

V tom případě naprostý souhlas. Pakliže nechce jít na humanitně zaměřenou VŠ, je mu ZSV na nic. Hlavně u filozofie to je poučka za poučkou. Ten si myslí, že Bůh je nehmotný, ten zase, že jich je více... blabla
Xbox 360- moje srdcovka (LIVE- Sephik)
Lucass.boy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucass.boy 23. 9. 2009 17:56

Coft píše:No já si právě nejsem jist s VŠ, přemýšlím nad ČVÚT nebo právě filda, v tomhle ohledu nemám jasno, proto jsem si vybral gympl, kde mám víc času na to abych si vybral školu, nedávno jsem byl přesvědčen o ČVÚT, ale po první hodině ZSV, kde máme skvělého pedagoga, který dokonce podle očí pozná o jakého člověka jde, který nám říkal jak je důležité si vybrat, od té doby jsem zase na pochybách se školou. Postupem času se ale doberu k výsledku.


Podle očí? To jsou mi triky :D Takže kdyby se na tebe pěkně usmál, změníš orientaci? :-D Neee, sranda, bez urážky ;-)
Xbox 360- moje srdcovka (LIVE- Sephik)
Lucass.boy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 23. 9. 2009 18:03

Napsat jsem to asi špatně, ale pozná, kdy člověk lže, zda-li ho něco trápí, atd. prostě pozná člověka a lhát mu nejde, dokonce mi na první hodině na očích přečetl co mě trápí, taky si o tom se mnou po hodině promluvil. Ale je schopný poznat člověka i podle očí, ale říkal nám že to není lehký a nikdy to není přesný.

Ale nic mi nebrání si udělat 2 vysoké školy. Ale nemám v tom ještě takový přehled, navíc když teď budou ještě státní maturity, ale těch se prý obávat nemusíme.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucass.boy 23. 9. 2009 18:07

Musíš vědět, k čemu více tíhneš. K počítačům? Nebo si raději něco napíšeš, přečteš? Máš čas zhruba do třeťáku, pak bys měl alespoň plus mínus vědět, kam se budou ubírat tvé příští kroky. Pokud ale chceš na nějakou prestižnější školu nebo obor, o který je zájem (např. psychologie), už bys měl od prváku číst knihy a články o dané problematice.
Xbox 360- moje srdcovka (LIVE- Sephik)
Lucass.boy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 23. 9. 2009 18:13

No to je právě ten problém, já mám rád počítače, ale i rád čtu, píšu. V tomhle mám chaos v hlavě, ale asi se objednám v druháku do pedagogicko-psychologické porady aby mi udělali test na to aby jsem se dozvěděl co by mi šlo a co by mě bavilo.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 23. 9. 2009 18:31

PC píše:Vzhledem k tomu co se tu dělo s mými fotkami... jsem se rozhodl být mírně paranoidní... Věřím že by to dívkám nevadilo ale prozatím sem nic věšet nebudu. Aspoň bude na srazu nějaké téma k hovoru...


Holky nejsou PC...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 9. 2009 18:38

Logane a Ježku, neměli jste se dneska stavit na prodejnu? :-)

Jinak byl to docela hukot, jelikož celý den nešel net a tak jsem musel všechny prodeje psát ručně na paragon a navíc pokaždé volat do brněnské pobočky ohledně cen her, u kterých jsem nevěděl cenu...bez netu to je fakt psycho...snad už zítra půjde
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 9. 2009 18:59

Ale Cofte, ozvi se a do žádný poradny nemusíš, je fakt, že by jsi již vybráno měl mít a už na Sobě teď makat. Vono je totiž v těch prestižních oborech dost velká konkurence a jestli v něčem ještě nic za sebou nemáš?!, tak né , že bych Tě chtěl srážet, ale rovnou na to zapomeň...a hledej si někde ,,díru,,kde takový tlaky na bránu nejsou. Třeba již teď je na,,počítače,,jaksi již pozdě, to samý u většiny humanitních oborů a pod. Tož jsem ochotnej to s Tebou probrat,,hned,,...pochopitelně, když budeš mít zájem, ozvi se mi trubko Coftíku, ještě není pozdě, ale ,,Voda stoupá...,,he. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 23. 9. 2009 19:39

měli, ale ODST :) asi tak ... a ještě jsem se potřeboval zabalit, zejtra jedu na alkotrip ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 9. 2009 20:13

2Marcel: Nechci tě nijak srážet, nebo ti vrtat do teorie, ale čistě z praktického hlediska - pokud máš titul inženýr a hledáš práci, tak ji stoprocentně najdeš. U techniky je za poslední dobu dosti drsný podstav, takže velmi slušně placenou práci najde skoro každý.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 9. 2009 20:20

Stačí, abys byl technik, ani není potřeba Ing. ;-) Leda by chtěl do státní správy, tam za Ing. dostane víc peněz a může dělat vedoucího... Jinak je to úplně jedno a záleží hlavně na praxi a zkušenostech (pokud nehledaj ***** :-) )
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filo0 23. 9. 2009 20:45

Asi mam halucinacie abo čó...sa mi zdalo že mi tu preletuje ten velky bongar komar...noo ale nikde ho nevidno...a bol dost taky rozmazaný... :D žeby mi až tak udrel rum s čajom a trocha vodky :D a ešte som k tomu aj unavený....no nič :D :-D
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků