Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 2. 2017 00:05

No ne ty vole, ale já jsem fakt vyděšenej :-D Mrkni do diskuze u toho připnutýho videa. https://www.facebook.com/stopeet.cz/?hc ... NE&fref=nf Jsme v *****, náš osud řídí banda dementů s volebním právem a s nulovou představou o světě a ekonomice.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2017 00:37

To se ví :D Čím jsi lepší, tím větší tragédie to je. Já se radši už s lidma nebavím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 19. 2. 2017 07:39

Já se radši už s lidma nebavím

+1 ,moc sa to nevyplaca
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 2. 2017 17:58

Ano. Nejlepsi je zit ve sve bubline...

tdjohn píše:To je normální. Já vždy byl na fórech víc než u her. Prostě každý to má jinak a tady je většina lidí podobná. Jen teda ne ti, kteří přijdou jednou za rok, aby napsali dohrané hry :D

Ja jsem dohral posledniho Batmana. Rocksteady umi, obzvlast ve srovnani s Mad Maxem, kde jsem se musel po chvili do hrani nutit a po 5 hodinach jsem to vzdal (po nakupu Batmana). Zato v Batmanovi 40+ jako nic...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 2. 2017 19:27

Bublině :D To záleží. Televizi nemám 15 let, na weby typu novinky.cz nechodím, FB a spol. nepoužívám, nevolím, s běžnými lidmi se nebavím. A nepřijde mi, že bych na tom byl o moc lépe, ale alespoň neřeším *****, které vyřešit nejdou. Proto mám asi i více času na herní fóra. To je alespoň reálný svět.

Batman byl vždy super. Se těším na tu kolekci na PS4 a pak jen dokoupím Knight.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 2. 2017 20:04

Nevolíš? Styď se.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 2. 2017 20:30

A proč bych to dělal? Až budu jako vy, tak půjdu s vámi volit. Pokud je lidí jako já jen pár, tak to ztrácí pro mě význam. Můj hlas nemůže mít stejnou váhu jako retardované většiny. Je to prostě sračka už v základu. Blbci volí blbce a pak se diví, protože jsou to blbci, že jo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 2. 2017 14:23

tdjohn píše:Hrajete ještě? Mi přijde, že už to všichni tady zabalili :D

Momemtálně Gal Gun Double Peace a Yakuzu 0. S dcerou LEGO HP a v pátek jedu vyzkoušet Switch. Takže jo, hrajeme ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 2. 2017 11:16

Hele ale point je: proč nevolim? Protože nabídka volů ke zvolení se mi nelíbí a nedává smysl zmocňovat někoho svým hlasem, když s ním v zásadě nesouhlasím a předpokládám, že se v budoucnu zachová jako hovado. Ekvivalentem by bylo vybírat si komu podepíši plnou moc nad celým svým majetkem a mít výběr ze skupinky prokazatelně certifikovaných zlodějů, morálně pochybných delikventů a očividných blbcu. Plnou moc by v takovém případě podepsal jen šílenec ne?
V tomhle textu se odráží dvacet sedm let špatných zkušenosti, deziluze a léta studování dějepisu.
Kecy se smyslu "ale někoho zvolit musíš a pokud ne, jdi do politiky sám" jsou jenom kecy. Kdyby v naší republice hrozil nějaký "Hitler", tak jako jo, dám svůj hlas nějaké středněproudé straně, aby se k moci nedostal extremistický diktátor, ale to momentálně nehrozí. Takže ta banda idiotu a prospěchářů mě zrovna nevzrušuje a upřímně řečeno - nevidím rozdíl mezi komančem, socanem, Babiškovci, nebo TOPíkovci. Jedná banda hajzlů s prominutím. Proč bych jim měl dávat hlas?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 2. 2017 11:26

+1 A nebo tak, no :)

Dokud mě politika nedokáže vylepšit můj život, tak ať se jí zabývá někdo jiný. Vždy jsem vše musel zařídit sám. Asi je to lepší, ale pak nikdo nemůže čekat, ho budu podporovat. Jsou tak trochu navíc a ještě by mi brali čas?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 2. 2017 17:41

Pecka 8-)

AMD has officially revealed Ryzen 7 - three eight-core/16-thread processors - effectively confirming the leaks discussed below, though prices have shifted slightly. The top-tier Ryzen 7 1800X costs $499, Ryzen 7 1700X is $399, while Ryzen 7 1700 costs just $329. As expected though, AMD is significantly under-cutting Intel's Core i7 6900K with similar performance, while putting serious pressure on the i7 7700K and i7 6800K.

AMD has also revealed that further optimisations have resulted in a chip that outperforms its predecessor to an even greater degree. Previously, an IPC (instructions per clock) boost of 40 per cent was mooted - an increase of 52 per cent is delivered in the final product. AMD has also released more of its own internal benchmarks, showing the top-tier Ryzen 7 1800X matching the single-core performance of Intel's $1000 Core i7 6900K, with multi-core performance pulling ahead by nine per cent. Meanwhile, the cheaper Ryzen 7 1700X beats the Core i7 6800K by 39 per cent in the Cinebench multi-core benchmark, pulling ahead of the 6900K by four per cent.

Ryzen 7 1800X and 1700X feature a 95W TDP, while the lower clocked Ryzen 7 1700 is remarkably frugal for an eight-core chip at just 65W (again verifying previously leaks). Pre-orders start today, and the processor will be available to buy from March 2nd. Reviews for Ryzen 7 will be published on the same day. In amongst the press materials, AMD also provided a die-shot of the full, eight-core processor, which we've reproduced below - click on the thumbnail for a higher resolution image. Expect to hear more about Ryzen 5 and Ryzen 3 soon.

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... cpu-market

-- 22. 2. 2017 17:45 --

jezek píše:
tdjohn píše:Hrajete ještě? Mi přijde, že už to všichni tady zabalili :D

Momemtálně Gal Gun Double Peace a Yakuzu 0. S dcerou LEGO HP a v pátek jedu vyzkoušet Switch. Takže jo, hrajeme ;-)

Cool ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 2. 2017 22:43

Já hraju SS:TSE, když se najde chvilka. Ale musím si udělat čas a využít tý akce na Originu a něco fofrem dohrát v rámci toho týdne gratis :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 2. 2017 23:17

Ryzen přichází 8-)
Over at Amazon, the prices have been a little slow to fall, but we'd highly recommend that you stay alert if you are looking for a good deal this week. So far, we've seen the beefy six-core Intel Core i7-6850K (3.60GHz) drop from $700 to $550, and the i7-6800K (3.40GHz) drop down to $360, from $500.

Also, some mid-range chips are receiving price cuts as well. Those include the i7-6700K, a 4.0GHz chip dropping from $400 to $260, and the i7-6600K, a 3.50GHz quad-core part dropping from $270 to $180. Even Intel's latest and greatest Kaby Lake-based i7-7700K has experienced a drop, from $380 to $299.


Read more at http://hothardware.com/news/intel-react ... ypxjXkV.99
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 27. 2. 2017 18:55

Vidíš, a mi s 3 roky starým i7-4770k je to asi furt nějak jedno. Spíš jsem teď narazil na hranici, kdy je 8GB RAM fakt málo - Battlefield 1.

-- 27. 2. 2017 18:55 --

Ale to bude asi tím, že skoro nic nehraju.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2017 19:30

Protože na tom nic neděláš a nebo nehraješ. Už BF4 měl problémy kvůli procesoru.

Hlavně jak jsem říkal před tím, beru určitě Intel. Ale nechci procesor za 30, jen ten jeho výkon :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků