Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 6. 2021 21:06

Nope, NFSU2 byl poslední použitelnej díl. Sice jsem odehrál i těch pár po, ale pak už jsem zanevřel a teď zkoušel NFS Heat.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 6. 2021 21:25

Souhlasím. Už MW měl ujetou fyziku, ale nakonec jsem si na něj zvykl a vzal ho na milost kvůli grafice, soundtracku a gameplayi.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 6. 2021 21:50

Twe seriously? NFS reálnou fyziku? FTW? Možná tak první dil a Porsche a to jenom proto, že nic lepšího nebylo, ale zbytek? Čistá arkáda. Někdy víc, někdy míň, ale pořád arkáda a Criterioni to alespoň udělali zábavnou arkádou - ne že bych jinak NFS hrál, mě obvykle stačilo demo, hodil jsem šavli, a smazal.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 6. 2021 23:35

Co si pamatuju, tak jsem to hrál pár měsíců po sobě a nějak to šlo. U2 jsem měl skoro day 1 a MW taky tak, takže asi tam musel být necelý rok mezi. Ale MW mi šlo o dost hůř, tak jsem ho pak přestal, to může být ono. Ale muzika a grafika skvělá.

-- 5. 6. 2021 00:37 --

N.Marko píše:Twe seriously? NFS reálnou fyziku? FTW? Možná tak první dil a Porsche a to jenom proto, že nic lepšího nebylo, ale zbytek? Čistá arkáda. Někdy víc, někdy míň, ale pořád arkáda a Criterioni to alespoň udělali zábavnou arkádou - ne že bych jinak NFS hrál, mě obvykle stačilo demo, hodil jsem šavli, a smazal.

Záleží, U2 mi přišlo na hraní super, ty novější NFS vůbec. Myslím, že ta fyzika v U2 byla taková normální na tu dobu. Je možný, že na konzolích frčel Burnout a podobný, ale na PC moc ne.

-- 5. 6. 2021 00:42 --

Jinak já začínal s NFS u 3, takže jsem zvyklý hlavně na to. Fyzika OK, žádná pecka, ale na tu dobu super. Jedničku jsem asi ani nezkoušel, tam měla být lepší, ale dvojku jo a ta lepší rozhodně nebyla :D A 4 byla zase jako ta trojka, jen potuněná. Propíchlý gumy a tak :D Bylo to super! A pak přišlo Porsche a to bylo úplně jinde fyzikou.

U2 teda byla dobrá fyzika, kterou by tak člověk čekal u závodní hry toho typu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2021 09:50

Jako byl bych rád, kdyby jsi přestal používat slova "fyzika" a "NFS" v jedné větě - pokud ovšem nepřidáš "žádná", protože NFS neobsahuje ani aproximaci fyziky.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2021 09:59

To bych neřekl, ale dlouho jsem žádné NFS nehrál. Ty nové mi přijdou úplně dementní, protože tam spíše gamepadem ukazuješ, kam to vznášedlo má jet. Tenkrát to bylo normální auto, kde jsi při zatáčení brzdil a nebo rovnou i brzdy použil. Myslím, že to bylo fajn, ale jako ruku do ohně za to nedám.

To U2 jsem dával v době, kdy jsem hrával GTR a RBR, takže snad to bylo v pohodě :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 6. 2021 16:35

Předokolky v U2 se řídily úplně stejně, jako v reálu. Čejnč maj majnd.

Za mě nejlepší jízdní model ever.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2021 11:09

Tak BTC je na polovině proti březnu. CZC má luxusní 2060 za 20, tak snad už vše jde dobrým směrem, ne? Snad se brzo hejlové leknou a všechno prodají! :D

A co jinak hrajete?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 6. 2021 22:39

2060 za 20? Srsly?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2021 09:41

Lepší než nic. I když teda lidi v komentářích jim psali, že lepší by bylo nic :D

Je zajímavý, že s PS5 se to nestalo. Tu by mohli mít třeba za 25. Asi to není tak jednoduché.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 6. 2021 12:34

Ubisoft představil (pro mě) dlouho očekávaný Rocksmit.... No, podezřelé to začalo být hned od samotného začátku, protože to není Rocksmith 3, nebo 2021, nebo tak něco, ne, je to Rocksmith+.... minutu nato se člověk dozví, že jde o subscription service. Sice to jde hrát na mobilu a tak dále a jakýkoliv mikrofon zle použít (i ten v telefonu) pro hraní s akustickou kytarou - což je vynikající zpráva, ale mě je prostě proti srsti, že to není hotový produkt a místo toho to je služba, protože všichni víme, jaký voprcajtung ti ***** s tím dělají a že se snaží se zákazníky vy*ebat na každém kroku protože prostě ***** Ubisoft. Tohle jak to zatím stojí a padá si kupovat nebudu.
Jestli tohle je jejich plán jak vydělat peníze, tak jako fail vážení, na mě takhle nevydělají.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2021 12:44

Jaká hra dnes tak funguje? Myslím, že to nemá nikdo rád :D Co znám, tak třeba iRacing se platí měsíčně a ještě za obsah. Ale podle toho také má uživatele. Nechápu, jak to může vydělávat, protože uživatelů to moc mít nemůže. Jakmile přestaneš platit, tak jsi přišel o hru a všechen koupený obsahy :D To je asi pro lidi, co mají vybavení za milion, tak tohle je jen detail.



-- 13. 6. 2021 13:48 --

Pokud by v ceně byl luxusní obsah dělaný roky, tak s tím problém nemám. U Rocksmith nevím, jestli to dává smysl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 6. 2021 20:47

Já si myslím, že dneska trh s předplatným jede bomby a že tyhle hry, ač si člověk říká, kdo může furt do toho sypat prachy, mají spoustu platících hráčů.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2021 21:29

To jo, také si myslím, jen mě žádná hra nenapdá. Jen WOW, které frčelo dřív. Vůbec nevím, co dnes je, ale pokud bude někdo dávat nový obsah, tak tam problém nevidím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2021 13:57

Tak nová Forza vyjde na 2749,-, což mi přijde víc než minule. Ne že by to vadilo, jen je to zajímavé, jak ty ceny rostou. Myslím, že minule to bylo za 2500,- i s mikinou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků