Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 5. 2021 13:07

Mám tam cca 10 hodin, je to pecka. Rozlišení řešej jen amatéři. Ale údajně to má jen 720p jako X1 verze :D Ale to nemůžu potvrdit, těch 900p by to mohlo mít také.

Rozlišení nebyl u her nikdy problém. Dobrý AA vše poladí. Jako ztráta informace tam je, ale kolikrát to využiješ. Za mě nízké rozlišení fajn. Jsem měl pár měsíců 4K monitor a super, ale už je pryč.

Zase ale určitě chápu lidi, kteří milují grafiku. To já nejsem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 5. 2021 16:24

tdjohn píše:Zase ale určitě chápu lidi, kteří milují grafiku. To já nejsem.

Děláš si *****, že jo? :-l :eh
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 5. 2021 16:31

N.Marko: To jsi ještě nepochopil, že to musí být jedině totál troll? Tak šíleně si protiřečí a třeba i v jednom dni :mrgreen: A názory kolikrát.. Co k tomu dodat. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 5. 2021 19:13

Proč *****? Většina lidí, které znám, tak si radši dají vyšší rozlišení a více efektů a pak se jim to seká a nevadí jim to. Za mě je to nesmysl, ale chápu je. Prostě jim to něco dává.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 5. 2021 23:00

Ó jé, náš nedávnozrozený PCMR guru už zase otáčí a vysvětluje nám, že 720p je ok. Ano, než 4k30, to si určitě radši zapnu 1080p60. Ale nevím, jak malej máš monitor, ale 1080 je prostě minimum. 720 byl humus už v době 7th gen a dnes je to humus o to větší.

Prosím tě, udělej jednu věc. Hoď si ten BF na PC ve 1440p120 nebo co je tvoje maximum a pak si to znovu zapni na tý konzoli. Fakt to 4× menší rozlišení nevidíš jako problém?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 5. 2021 23:03

Rozlišení nebyl nikdy problém, to jsem říkal i u GTA IV, které mělo 680p.

Hele, koupil jsem Mafii 1 a jede všechno, jen FPS to má mizerný. Jak to opravit?

-- 7. 5. 2021 00:19 --

Smutný je, že Mafia 1 pořád vypadá parádně. Se ty hry fakt moc neposunuly :D Jako více detailů a efektů je cool, ale hru to nevylepší. Rozlišení to stejné.

-- 7. 5. 2021 00:36 --

Na GOG je Redneck Rampage v akci. Má to cenu? :D Jsem tenkrát měl jen recenzi, ale nikdy to nehrál.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 5. 2021 07:36

Co to je mizerný? Mafia má lock na 63 FPS. Nevymejšlej kraviny, zapni Vsync a hraj na 60. A hlavně nainstaluj remasteted mod.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 5. 2021 09:55

Mrak píše:N.Marko: To jsi ještě nepochopil, že to musí být jedině totál troll? Tak šíleně si protiřečí a třeba i v jednom dni :mrgreen: A názory kolikrát.. Co k tomu dodat. :D

Já doufám že je to troll, protože možnost že není naznačuje, že to co říká myslí vážně a to by pak byl něco úplně jiného...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 5. 2021 11:04

Sasakr píše:Co to je mizerný? Mafia má lock na 63 FPS. Nevymejšlej kraviny, zapni Vsync a hraj na 60. A hlavně nainstaluj remasteted mod.

To jelo tak 24 FPS a měnilo se to tak různě, někdy třeba i víc. To by mohlo být ono. Jsem zkoušel 240 a bylo to strašný, pak 120 a pořád strašný. Zkusím 60!

N.Marko píše:
Mrak píše:N.Marko: To jsi ještě nepochopil, že to musí být jedině totál troll? Tak šíleně si protiřečí a třeba i v jednom dni :mrgreen: A názory kolikrát.. Co k tomu dodat. :D

Já doufám že je to troll, protože možnost že není naznačuje, že to co říká myslí vážně a to by pak byl něco úplně jiného...

Jasný, budu zase potřebovat silnější léky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 5. 2021 12:53

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 7. 5. 2021 14:17

tdjohn píše:Jasný, budu zase potřebovat silnější léky.

Podělíš se? :mrgreen:

N.Marko píše:Já doufám že je to troll, protože možnost že není naznačuje, že to co říká myslí vážně a to by pak byl něco úplně jiného...

Jako občas sem nakouknu. A prostě ty názory a všechno, co řekne a na co reaguje a jakým způsobem reaguje. To jedině musí být trolling. To by nebylo možný. Jako bych nejdřív řekl, že utírat si zadek je prostě povinnost a pak o hodinu později, že to nemá smysl, že nechápu lidi, co si ji utírají, vždyť je to úplně stejný, jako neutírat. :mrgreen:

A to neber Johne jako urážku, ale občas mi udivuje, co vyplodíš a o pár dní později úplnej opak :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 5. 2021 17:35

To je v pohodě, jsem zvyklý, víš co :D

Jinak rozlišení pro mě nikdy nebylo podstatné, proto jsem i teď pořizoval nový monitor s FullHD rozlišením. Pro mě je input lag a FPS to podstatné. Ani barvy jsem dřív neřešil, jsem míval brutálně hnusné (ale rychlé) TN. Teď je neřeším, ale mám IPS, což je trochu jiná liga proti rychlému TN.

A Xbox jsem začal používat, jak vylepšili frame rate u skoro 100 her. Všechny Battlefields mají teď 120, což je už OK.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 5. 2021 18:41

Jo jo, sice pro samou rozplizlost uvidíš ***** a 20 metrů od postavy už nepoznáš, co se děje, ale za to to ***** bude plynulé.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 5. 2021 18:57

:D si to někdy zkus. Je fakt, že u aut to vadí daleko méně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 5. 2021 20:17

Jak si to někdy zkus? Však já to zkouším pořád, s RX580 se toho zas tolik ve 4K hrát nedá. Ve 1440p je to furt ještě ok, detailů je míň a už to chce nějaký antialiasing. A FullHD je už vyditelně mázlejší, hodně postrádá detaily a potřebuje nutně AA.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků