Nedošla výhra

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Asatru 18. 10. 2005 17:10

Zdravím!!!
Mě by jen zajímalo jaktože mi nedošla výhra z časopisu Doupě číslo 5 a to hra SW:KOTOR 2 :-) !!!
Dík
Asatru
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 19. 10. 2005 05:23

Mi taky nedošla výhra z prázdninového doupěte-Juiced!
Co nařveš.Hraješ pro pocit vítěství.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamil Gric 19. 10. 2005 17:51

A udělali jste dobře, že jste se ozvali ;-). Ceny uvázly ve skříni naší asistentky, která odešla na mateřskou dovolenou - ještě do konce týdne zařídíme doposílku, takže příští týden byste měli hru najít u sebe doma ;-).
Kamil Gric,
šéfredaktor Oficiálního Xbox 360 magazínu
Kamil Gric
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 19. 10. 2005 18:24

Kamil Gric píše:... naší asistentky, která odešla na mateřskou dovolenou...o/quote]


:shock: :shock: :shock: Teda, co vy v té redakci neděláte?!?!?! :shock: :shock: :shock:

Doufám, že teď nebudu potupně zabanován za svůj neomalený žertík... :cry:
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 10. 2005 20:45

To je náhodička...lidé z fora ještě k tomu vyhrávají v časopise doupě...já jsem štěstí ve hře nikdy neměl takže at to zkouším jak chci ještě jsem nikdy nevyhrál (a to nemám ani štěstí v lásce :-) LOL)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 19. 10. 2005 21:11

:D
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2005 05:31

To je v poho.Já vyhrál poprvé a měl jsem děsnou radost.Všem sem vykládal,jak jsem dobrej(ikdyž záleží jenom na štěstí :) ) a teď jsem známý jako ten,který když vyhraje,tak mu výhra nedorazí :wink:
2Kamil Gric:Děkuji za kladně vyřízenou stížnost :D My jsme sev práci z podobného důvodu nemohli 3 měsíce dostat k jedněm datům.Docela sranda.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dufek L. 4. 11. 2005 08:00

Taky bych měl stížnost na zaslání výhry A to Age Of Empire III. Volala mi nějaká madam a chtěla adresu, že výhru zasílají. Je to už přes měsíc a výhra nikde. Nezůstala náhodou taky v šuplíku?
Dufek L.

Odeslat příspěvekod jezek 4. 11. 2005 14:45

No musím se připojit.Kamil Gric tady psal,že je výhra na cestě a........stále nic.Kde se stala chyba?Soudruzi z NDR tady nejsou :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 12. 2005 06:58

Chtěl bych poděkovat za doručení výhry.Sice pozdě,ale přece.Děkuju :lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků