PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod J.Mataj 2. 5. 2005 16:53

Co říkáte na to, že je PSP podle neoficiálních informací v určitých ohledech kompatibilní s PS2? A bude tak v budoucnu extrémně jednoduché portovat na něj PS2 hry? Sony se nejspíš poučilo od Nintenda, jehož GBA byl defakto přenosný SNES.
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2005 07:32

Ne sony akorát všechno kopíruje tak jako propojíš GBA s gamecube tak se sony rozhodlo že udělá to samé...nevím proč se sony tlačí do handheldů....vůbec s nimi nemá zkušenosti...at to přenechají nintendu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 5. 2005 07:40

dost to prosperuje. lidi maji radi psp - ale vadi mi ze jen pro GRAFIKU! tam je super GRAFIKA! to je psp. ale kdyz jedete ve vlaku a hrajete ridge racera nebo metroid fusion, tak vas to zabavi stejne a cas vam utece. me pripada, ze sony u psp naslapalo jen vykon, jako by to bylo to jedine, na cem zalezi. ano - vykon je dost podstatny, ale ne na ukor male vydrze baterii atd. a ze ma velky displej? spojte dva displeje na nds a mate teoreticky to same.

psp je dobry handheld - ma nejlepsi design, doboru "grafiku", ale jinak nic, cim by me ohromil. ja potrebuji, abych se dobre bavil, ne abych se dival na uzasne visualizace, ktere si muzu vychutnat doma na tv. i kdyz netvrdim, ze ma psp spatne hry, ne nema, ale zatim je to porad to same... kazdopadne psp je dobry, ale ma mnoho neduhu, proto neni muj favorit. porad to same.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 5. 2005 09:37

Peter S. Kenedy píše:Ne sony akorát všechno kopíruje tak jako propojíš GBA s gamecube tak se sony rozhodlo že udělá to samé...nevím proč se sony tlačí do handheldů....vůbec s nimi nemá zkušenosti...at to přenechají nintendu
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 5. 2005 18:25

pet hodin ? teoreticky... no comment - I am Nintendo fan, you are Sony fan.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 20. 5. 2005 19:09

ja mam ovela ovela radsej dsko. filozofiou sony bolo vzdy: mat co najlepsi design, najvyssi mozny vykon, najvacsi mozny display a to vsetko nastrkat do co najmensieho priestoru. nemam to sony za zle ale trochu kreativity okrem designerov by nezaskodilo. mohlo by vymyslet uz aj nieco, co nikto iny doposial nevymyslel. musim suhlasit s j. matajem, ano nintendo aj na slabom hardware dokazalo, ze to "umi". ked si to vsetko zhrniem hovorim si ze najlepse by bolo mat obidve. ale ds mam ajtak radsej. chcete pocuvat mp3? na to su mp3 prehravace! filmy? na co je asi dobra telka! okrem toho pozerat filmy na 4.3 palcovom displayi neni zadny zazitok. neflamemujte ma prosim!
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 20. 5. 2005 21:44

Na DSku je věcička jménem PlaYan...Heh..Takže jedinou výhodou oproti DSku vidím,že má PSP větší výkon..
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 26. 5. 2005 19:56

to me prave na nintendu udivuje, ta jejich neskutecna kreativita... pokazde udelaji neco noveho... a zabavneho.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qmox 1. 6. 2005 16:28

Peter S. Kenedy píše:Ne sony akorát všechno kopíruje tak jako propojíš GBA s gamecube tak se sony rozhodlo že udělá to samé...nevím proč se sony tlačí do handheldů....vůbec s nimi nemá zkušenosti...at to přenechají nintendu
qmox
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2005 07:23

...tak tuhle stránku jsem četl s velkým nadšení, kde se téééměř všichni shodli na skutečné kvalitě NINTENDA :-)

Je to marné, jak říkal, psal Paar, NINTENDO stále udivuje svou kreativitou a napaditostí. Ano PSP je hodně našlapaný "kus elektroniky". Tak nejspíše to vychází s primárního záměru SONY, které se původně zabývalo spotřební technikou, která potřebuje vypadat, být trochu dopředu, co se týče vývoje elektroniky, tj. výkon, design a to jim skutečně vychází, jen se stále nemohou trefit do mé hráčské duše :-) vadí mi to jejich zaplácání masy, opomenutí individuality, kterou se NINTENDO sanží podpořit např. nabýdkou několika barevných variací svých konzolí - pro každého něco, hmm
Naposledy upravil dr.miša dne 2. 6. 2005 08:16, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 6. 2005 08:04

Včera jsem viděl v TV reklamu na nintendo a takhle chytře vymyšlený spot,jsem už douho neviděl.Musím chválit :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2005 08:15

Jistěééé - NINTENDO přeci :)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 4. 6. 2005 19:29

a tu to vsetko vidite.skoro vsetci maju radi nintendo pretoze je to predsa bigN. myslim ze nintendo tak skoro do zabudnutia neupadne...
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 6. 2005 10:36

Hmm, ale PSP neni jen hraní - MP3, FILMY, EBOOKY, špičkovej kus elektroniky. DSKO je "jen" na to hraní....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 6. 2005 10:38

Proč se mi tam udělaj hvězdičky co pak je špičkovej tak sprostý slovo ?

*****, PÍČA, SRAČKY, *****, KOKOT.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků