Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 10. 2011 15:12

http://ninty.cz/3ds/prehled-novinek-z-3ds-prezentace/
Na Kingdom Hearts se těším doufám že kamera nebude tak zmrvená jako u ps2 verzí, jinak ten na začátku traileru je ten pacient co za něho hrajete v TWEWY? :D
Monster Hunter vypadá hodně vychytaně, jen nevím jestli by mě bavil. Na psp jsem hrávali ve třídě MH2 Unite a po čase hra omrzela, hlavně svojí tuhostí :(

Xperia Play je pro mně osobně obrovské zklamání, kámoš si jí koupil tak jsem něco zkoušel. Grafika nic moc i když rozlišení pěkné, co mě ale překvapilo nejvíce jsou ty 2 dotykové analogy, které jsou absolutně nepoužitelné, první chvíly jsem si myslel že je to hrou, po vyzkoušení dalších jsem zjistil že ne. FPS jsou neovladatelné, TPS jsou na tom snad ještě hůře, auto se dají ale s šipkama se to rovnat nedá, prostě hrůza. Tím jsem jen chtěl říct, že i když je tam funkční emulátor N64 tak bych ji ani tak nechtěl.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 21. 10. 2011 15:20

.soul píše:No ono je to u Hutu složitější, ne že by nedůvěřovali, ale někdy jim to prostě trvá.
Zrovna minulej čtvrtek jsem si objednával 2 hry (Tekken 6 na PS3 a Rabbids na 3DS), přičemž Tekkena poslali hned v pátek a Rabbids (navzdory tomu, ze byl skladem) doteď ne...
Nehledě na to, že si ty peníze z karty strhnou až PO odeslání...


králíky sem chtěl taky, ale nemají je skladem. Jinak já objednával v úterý večer a peníze se mi blokly na účtu už ve středu, ale až dnes se přepsali jim. Ono je to celkem jedno. Já budu spokojenej, když mi hra dojde;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 10. 2011 15:33

Si mi tema Kralikama :-) pripomnel jeste par veci co jsem tu chtel zminit. Jiste jste si vsimli, ze kdyz si zapnete na 3DS u nejake hry 3D efekt (jedno jak moc) tak se vam tim "rozlozenim" viditelne zhorsi obraz, nemyslim ted grafiku, ale cistotu obrazu. Jedna z veci kterou na 3DS fakt zboznuji je prave kvalita zobrazeni ve 2D, diky malemu displayi a osmiset pixelum na sirku vam pristroj podava opravdu nadherne jemny a cisty obraz i daleko lepsi nez ma treba PSPgo, nemluve o klasickem PSP, to melo na 480pix. display opravdu az velky.

Jenze kdyz si zapnu to 3D tak jako by se mi pres display hodil mrizkovany filtr, obraz se stane daleko hrubsim a uz to proste neni ono, zkousel jsem plno her (Ocarinu, Ridge Racera, Asphalty apod.) a vysledek pokazde stejny, rikal jsem si fajn tak 3D efekt si vybira nejakou dan to se dalo cekat, jenze prave pak jsem zapnul ty Rabbids 3D a ejhle.. 2D obraz naprosto dokonaly fakt pastva, pro 3DS uz klasika, ale po zapnuti 3D efektu zustane prave uplne stejny i kdyz date 3D Slider na max. Pyramidy v dalce na pozadi krasne vyhlazene jindy by to uz zubatilo jako prase :-) vse ciste a jemne, tedy jsem byl vazne mile prekvapen. Takze jde opet o vyvojare a o to jak se s tim poperou, coz me fakt potesilo 8-) (i kdyz popravde iluze si moc nedelam :-) )

Tim ze se jedna jen o 2D hru pak take nejde (coz jsem si puvodne myslel), ponevadz SSF IV ktery je v urcitem modu taktez ve 2D tim trpi uplne stejne jako ostatni tituly. Tedy ted uz me u her nezajima jen vyuziti 3D efektu (coz je vzdy takove prekvapko, jelikoz ne vsechny hry to maji stejne ) ale i skutecnost jak moc to v tretim rozmeru odnese obraz samotny, jelikoz jak Kralici ukazuji, jde to vazne i bez kompromisu.

//Ten Kingdom Hearts a jeste i Ace Combat bych si chtel vazne moc porovnat s PSP verzema, k tomu se pak musim nekdy dostat.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 24. 10. 2011 09:29

teď koukám na gamehousu mají 3ds za parádních 3869,- Kč. To už je fakt parádní cena za tuhle mašinku.
Jen ty hry kdyby na to byly tak o třetinu levnější bych uvítal. Přece jen platit za ty hry stejně jako platí se za hry na velký konzole mi přijde trochu ujetý.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 10. 2011 10:15

Však stačí objednávat na hutu ne? ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 24. 10. 2011 11:52

tak já to myslel obecně. Ne jenom tady. Nad českýma eshopama co se týče her jsem už dávnou zlomil hůl, pokud nejde o pc hry, který vychází v češtině, ale prostě mi přijdou ty hry pro hanheldy trochu předražený. No uvidíme, třeba s tím trochu zahýbe příchod psv.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 24. 10. 2011 12:01

Na GH meli plno novinek v akci za 899Kc! Doted lituju ze jsem nevzal ten Star Fox.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 10. 2011 12:16

Na Star Fox se chystám, zkoušel jsem a paráda. Zrovna tohle je pro mně jeden z must-have tittulů :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 24. 10. 2011 12:48

Jo jeste nez vyjde ta listopadova smrst titulu, tak bych jej vazne rad sehnal a jeste Dead or Alive Dimensions. Ted dojizdim Ocarinu, mam nahrano zatim 28h 14min.

Tak EU verze potvrzena 8-)



Ja ze Sony vazne nemuzu, MH 1 a (2+G -Jap.) domena PS2 a na PS3 se uplne vykaslou, MHF totalni kult PSP a Tri G vyjde misto Vity pro 3DS a navic tam v Jap. behem pristiho roku vydaji i MH4. Nevim kdo tam u nich ridi domluvu s third party vyvojarema, ale je to posledni roky vazne katastrofa a to nejen ohledne MH serie. Verim ze casem min. Jap neco vyjde ale stejne. Uz to neni co byvalo, herni trh je strasne rozvracen a nejvic ztraci prave Sony.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 24. 10. 2011 14:37

Tak pro nás jedině dobře, když to vychází na více systémů :-) i když i tak si myslím, že sony má stále spoustu sérií, který vychází jen pro jejich systémy.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 24. 10. 2011 16:42

Tak dodelal jsem listopadovy "release dates" list a vazne lahudka, doposud nejlepsi mesic v historii 3DS od zahajeni prodeje. Hned 16 titulu 8-) Pro srovnani v zari to bylo 6 a v rijnu vyslo pouhych 5 titulu.

1.11 - One Piece: Unlimited Cruise SP 4.11 - Blazblue Continuum Shift II, Lego Harry Potter 5-7 Years 11.11 - Cave Story 3D, Shinobi 3D, Zoo Resort 3D 17.11 - Dr. Lautrec and the Forgotten Knights 18.11 - Super Mario 3D Land, Need for Speed: The Run, F1 2011(?), Cartoon Network: Punch Time Explosion(?) a Frogger 3D 25.11 - Tales of the Abyss, Sonic Generations, James Noir's Hollywood Crimes 3D a WWE All Stars.

Ne vse sice musi klapnout, hlavne u tech F1 nektere eshopy hlasi az prosinec, ale i tak dobre. Za sebe musim rict ze min. v sesti pripadech je to jasna koupe :love:
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 10. 2011 17:08

One Piece - chci hned jak budou finance, Super Mario Land 3D - nemůžu se dočkat, podle mně tutovka i když EDGE udělil jen 7/10, Tales of the Abyss - taktéž se těším na ps2 jsem to nehrál co mě ale zaráží že Famitsu nadělilo menší hodnocení než u ps2 verze...

Jinak sega, kolik sakra vyděláváš? :D Pořát bereš nějaké hry, né že by se mi to taky nelíbilo ale těch peněz a taky toho času...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 24. 10. 2011 17:36

Tak v srpnu treba 8k hrubeho a to mam byt v Praze, jo byla to sranda :-)) Nemluve o tom jak se ted zas vse zdrazovalo (to aby se clovek uz zacal pomalu bat sprchovat horkou vodou). Ja prave hry skoro nekupuju, nejake ty 4 hutovky za 360kc kus se snad nepocitaj :-) A tech cca 6 3DS (Day one) games pak pujde z UK poridit i s postou za 5200Kc a to mas 2x 2600 z dvou vyplat ;-) Proste u 3DS to vse padlo na ten listopad no :-)

Mrkni se spis na konzolistu do chatboxu, co novinka za 1399Kc (X360/PS3) tak vsichni ji tam hned maji a to mnohdy i par dni pred vydanim, to jsou blazni :-) Ja budu letos brat asi jen NFS: Run (PS3) zbytek si nekde pujcim, zbytecne to kupovat.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 10. 2011 18:28

Já třeba nevydělávám vůbec a o novince za 1399,- ani neuvažuju :) Absolutně tyhle lidi nechápu, zvlášt když v jednom topicu napíší jací to jsou chudí studenti a v druhém že si hned koupí za 1200,- BF3/U3 a protože už jim moc nezbude tak jenom Skyrim a MW3 :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 24. 10. 2011 18:37

Tak asi pirátí, to vás nenapadlo? :/
Ikdyž já když sem nevydělával tak sem na GC taky měl hodně her a novinky jako Metroid Prime 2 Echoes za 2000 či Donkey Konga nebo RE4 sem bral taky hned jak vyšly..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků