Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 10. 2011 16:42

Hned 4 ohlaseni, to si necham libit. http://ninty.cz/3ds/natacejte-3d-video-jiz-4-listopadu/
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 10. 2011 16:49

Hlavně dema bych uvítal, jen už mám plnou kartu :D nevíte někdo jakým stylem smažu videa co jsou na kartě uložená?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 10. 2011 16:58

No kartu budu take menit, od cca 900Kc uz jde sehnat 32GB tedy proc ne, do Vity bude stejna kapacita stat ranec. Jeste ted ze zvedavosti testuju co vse se uklada na kartu a co jinam, jelikoz 3DS narozdil treba od PSPgo nema moznost volby uloziste a rozhoduje za vas.

/No a co v PC?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 10. 2011 17:06

Nemám čtečku takže tak nějak nemám možnost připojit 3DS k pc :(
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 10. 2011 17:15

No ona jde sehnat snad uz i za kilo nebo se za hubicku prodava takovy ten zub do usb jen na SD (lze pak pouzit i jako prenosna flaska) tak neco z toho kup, to se hodi vzdy, jeste pamatuju kdyz v obchodech ctecky stavaly 800Kc.

//jen tak ze srandy jsem kouknul :-) http://aukro.cz/ctecka-pametovych-karet ... 83297.html
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortexcz 20. 10. 2011 17:21

Ceny univerzálních USB čteček jsou naprosto směšné. Nedávno jsem kupoval jednu za 150kč.
Wii: 3932 4600 2379 4393
3DS: 1160 - 9706 - 8468

Hoříš nudou a ztratils holku?
Zapni Wii či PS trojku.
Vortexcz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 10. 2011 17:32

Já vím že to sotjí pár korun, jen ji buď vždycky zapomenu koupit nebo se mi nechce :D Až ji budu přímo potřebovat skočím si do nějakého elektra.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 10. 2011 10:33

Jak asi vite dneska bude super den.. http://ninty.cz/3ds/pripomenuti-3ds-pre ... odpoledne/ 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 10. 2011 11:23

;-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 21. 10. 2011 12:30

a to je verze pro 3DS nebo emulace N64? Ještě sem to na 3ds nehrál, tak to nepoznám;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 10. 2011 13:15

Verzi pro 3DS by Xperia v emulatoru nerozjela ani se ctyrnasobnym vykonem, tedy z N64. Ale je to dobre.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 21. 10. 2011 13:25

Tak já sem nevěděl právě jeslti je to emulátor nebo někdo "hacknul" 3ds a předělal to pro andriod.

Jinak poprvé sem objednával na hutu a jsou teda velice důvěřivý. Hru poslali až sem jim přepsali peníze na účet jenom notifikace z platby kartou jim nestačila. To sem docela čuměl teda. Na game.co.uk jsou sice zloději;) ale hru posílali hned po zaplacení a nečekali 3 dny než se dokončí transakce.

Jinak chvilu sem koukal na to video z té konference a nic moc sem se teda nedozvěděl.
Z prvé neumím japonsky a pak jenom snad ukazovali pár her a říkali kdy vyjdou. Ale to byly asi data pro japonsko. Každopádně už v prosinci má vyjít monster hunter Tri G pro 3ds přitom nedávno se psalo, že je to ještě v rané fázi vývoje.

Trochu zklamání, že až v prosinci bude sonic.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 10. 2011 13:30

Tak Hut tam nema zadnou zpetnou vazbu, precijen jsme jina zeme, navic kdyz jim napises, ze ti hra od nich nerdorazila, zaslou ti pry novou jen tak. Je to skvely shop.

Sonic ma vyjit 25. listopadu, presne tyden po Mariovi a uz 4. listopadu pro PS3/X360/PC.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 21. 10. 2011 14:21

Aha tak to je rozdíl oproti těm zlodějům game.co.uk

No tak záleží jak to mají v tom svým systému naprogramovaný, protože banka pošle při platbě kartou notifikaci o platbě. Něco o tom vím, sám to občas v práci pro zákazníky implementuju;)

tak jestli 25.listopadu tím líp, ale v kalendáři co tam ukazovali to bylo na prvního prosince, ale třeba to bylo pra japonskej trh. Protože těm řečem sem fakt nerozuměl;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 21. 10. 2011 14:53

No ono je to u Hutu složitější, ne že by nedůvěřovali, ale někdy jim to prostě trvá.
Zrovna minulej čtvrtek jsem si objednával 2 hry (Tekken 6 na PS3 a Rabbids na 3DS), přičemž Tekkena poslali hned v pátek a Rabbids (navzdory tomu, ze byl skladem) doteď ne...
Nehledě na to, že si ty peníze z karty strhnou až PO odeslání...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků