PSP Go

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 6. 2009 13:26

N.Marko píše:GO? Naco proboha GO? Já mám PSP FAT White- to nedám z ruky, na ty hry samozřejmě. Když si to vezmu, tak jde o minimálně pět potencionálně orgastických her které prostě musím mít a vyjdou ve velmi blízkém termínu. Při odhadované ceně 1500 Kč za jednu to dělá 7500 korun a do toho ještě určitě vyjde něco na PS3! Boha! Já měl vyhrát tu Sazku! :(


Midnight Club: Los Angeles Remix (jedny z nej. neli vubec ty nej. zavody na system) jsem kupoval v den vydani v CR za 699Kc, zase tak cerne bych to nevidel :-) i ty ruzny Fify apod. stoji kolem 1100Kc. Na castku 1500Kc za novinky si musime zvykat spise u PS3/X360, ale i tam se nekdy postesti levneji.

O'Clock: Bude tam to co je tam ke stazeni ted, plus kazdy den pribyva. Ale uz se da rici, ze je toho celkem dost (plne PSP hry). Jinak je to jen rumor, ale Sony pri i zvazovala nejake zarizeni na pretazeni UMD her do PSP Go, kdyz uz by si ho nekdo chtel koupit a mel doma mensi sbirecku, nebylo by to spatne..

Kdyby to nekdy v budoucnu nabylo realne podoby a PSP Go nebylo tak hnusne, mozna bych si ho i koupil.. :-D

//Jinak to bude diky vestavene pameti 16 GB i pomerne drahe, nejakych 6680Kc (buhvi kolik to bude u nas ofiko) bude muset budouci majitel za PSP Go vysolit. Stare modely maji tu vyhodu, ze obsahuji pouze slot pro MS a tak pro ne jdou karty sehnat za tretinu ceny, nez za ne chce samotna Sony. Tady proste bohuzel.
Naposledy upravil sega.maniac dne 3. 6. 2009 13:51, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 3. 6. 2009 13:51

Na tej fotke je Go celkom sexy ze? stavim sa, ze vo farebnych variaciach bude krasne ...

Mno a na to tocenie UMDcka v mechanike pozor, to ma teda SAKRA dost spolocne s vydrzou baterky.. v poslednej dobe hravam len z karty (pretoze to co hravam tu ani nevyslo) a je to dost poznat.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 6. 2009 13:56

Tak je to poznat.. tvrdi snad nekdo opak? 8-)

Navic se mi u Slimka behem roku smrskla vydrz baterie zhruba na 65% a to uz je pak opravdu znat.

To ale nemeni nic na tom, ze si sve hry na PSP Go zatim nezahrajes a druha vec je, ze Sony je znama svym disainerskym umenim.. tohle teda mohlo vypadat trochu lepe. O tom umisteni analogu ani nemluve :roll: Jestli se na PSP hrali spatne FPS tituly, tak ted tomu dali vazne posledni kapku :tleskani :-|
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod O'Clock 3. 6. 2009 14:33

Ale zase když se nad tím zamyslíš, jak jinak bys to udělal, aniž bys vystřelil cenu až moc vysoko, a přitom zachoval solidní velikost displeje..
O'Clock
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 6. 2009 17:30

Sega: Vím ze to s cenami uz není tak horký, ale radsi pocítám s katastrofickým scénárem ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 6. 2009 09:05

Go se mi relativne libi, je pekne, ale nerozumim cene. Vzdyt je to defacto oklestene normalni PSP a navic drazsi. "Tritisicovka" je podle me lepsi kup.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2009 09:33

Ale není trendy a je old :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 6. 2009 10:26

Paar píše:defacto oklestene normalni PSP
Taky by mě zajímalo, jak se reguluje podsvícení displeje, hlasitost apod.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 6. 6. 2009 18:56

N.Marko píše:Ale není trendy a je old :D


trandy mi prijde dost :)
jen je Go uhlazenejsi, stihlejsi. co je male, to je hezke. co se prenosnosti tyce, je na tom urcite lepe, ale cena je hrozna.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2009 19:34

Taky jsem myslel že se to bude prodávat za stejnou cenu jako současné PSP.
Jistě, s mobilitou to bude stoprocentně lepší, ale já stejně tahám všude batoh, tak mi to moje milované FAT nevadí :)
Jinak kdyby v tom byl i telefon, tak bych o tom začal setsakra přemýšlet- ne že bych nutně potřeboval a ne že bych musel mít každý měsíc novou cihlu, ale roky jsem měl N 3310 a před vánocemi jsem si koupil N 70- a jsem krutě zklamán, ovládá se mi to strašně a nemůžu si přád zvyknout, takže kombinace PSP a mobilu by byl pro mě mokrý sen :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 10. 6. 2009 09:08

som pozeral interview s nejakym chlapik zo SONY a vraj hladaju sposob akym by ste si vedel svoju UMD kniznicu prekonvertovat do digitalnej podoby, spustitelnej na PSP Go .
Pokial toto vyriesia do PSP Go idem . No nevyzera krasne :

Obrázek
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2009 10:07

Obrázek

infrastructure multak pre styroch ?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 6. 2009 14:55

spajza: Jasně, však to na E3 říkali. Kua! Já se tak těším :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2009 16:06

co ukazovali na E3 .. to jak drzal vo vzduchu to psp a prd bolo vidiet? furt to nieje jasne A HLAVNE MI NIEJE JASNE -> PRECO SU TAM KUA LEN 4 AUTA. pretoze na nejakych screenoch zo singlu su tiez vraj len 4 auta ...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 6. 2009 16:28

Jestli to není z nějaké chalenge?
A říkali to, ne ukazovali! Pusť si Yamauchiho znova.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků