Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 8. 2016 23:55

85 je průměr z několika málo recenzí, příběh je subjektivní záležitost a neříkají to všichni - někomu se líbí, někomu ne a Deus ex je spíš RPG - s 30 fps se dá žít. Já bych tedy samozřejmě byl radši s 60, ale co nadělám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 8. 2016 23:59

Subjektivní příběh :D Jinak máš pravdu, ale spíše pro lidi, kteří hrajou hodně. Já si dám tak dvě hry za rok, tak pro mě to jsou vyhozené peníze. Spíše jsem si říkal, jak jsem nakousl MGS V, že bych si dal MGS chronologicky podle příběhu a pak to zakončil luxusní 4. Proti tomu snad bude Deus je jen taková slabá napodobenina.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 8. 2016 10:02

Tak pro někoho je Vojna a Mír kravina - pro někoho zase vrchol literární tvorby. Prostě subjektivní. Nenaděláš nic.
Napodobenina to nebude, protože MGS je Japonská fantas-magorárna (upřímně řečeno, ale ne že by mi to vadilo :D ) a Deus Ex spíše spoléhá na to co ty sám najdeš ve hře, plus je to západní přístup k psaní příběhu - víc usedlý a zakotvený v realitě. Srovnávat příběh MGS s Deus Exem je jako srovnávat příběh Star Wars a Star Trek (toho starýho) - v některých ohledech si jsou podobné, ale tím to jaksi hasne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 8. 2016 10:24

Myslím v kvalitě a vyprávění. Styl vyprávění u MGS mi přijde úžasný. Deus minulý mi přišel OK, ale prostě "průměr". Nic tě tam nechytne jako u MGS. Prostě rozdíl mezi běžným dílem a místrovských dílem. Jako ale hratelnost MGS mi přišla vždy divná. Třeba to omezení pohyblivosti bylo dost zvláštní, takže nemá to jen výhody. Ale to vyprávění a detaily...

GTA se právě v mnoha ohledech té kvalitě blíží, takže i USA věci mám rád. Ale asi spíše ta IV, tam to bylo nejvíce znát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 8. 2016 12:01

Definuj "kvalita vyprávění"
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 8. 2016 12:24

Že je to uvěřitelné. Máš třeba postavy v MGS/GTA IV, prostě tam nevidíš jen naskriptované *****, ale živé lidi. Pak ta hra to dokresluje detaily, abys tomu všemu věřil. Většina her je průměr a nic takového tam není, ale v MGS jsou detaily, které jinde vůbec neřeší. Hudba je tam super, která je správně použita k podbarvení. Protě pecka. Třeba TLOU si myslím, že se k tomu částečně blížilo, ale pořád tomu dost scházelo. Ale na ND super práce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 8. 2016 20:27

Tak jsem koukal na MGS 1 a musim říct, že i po těch letech pecka. Takhle se dělají hry! Tohle nemá moc konkurenci a když si představím tu dobu. Bohužel hratelnostně je to na mě moc HC, ale před pár lety jsem to dohrál cca do půlky. Dvojku bych snad mohl dát, ale hlavně se těším na trojku. Pak PW, GZ a V. Uvidíme...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 8. 2016 20:38

Moje recka na NMS
http://www.czexperience.cz/no-mans-sky- ... eview=true
Zítra vychází Deus Ex, v neděli jedu na 14 dní na dovolenou a to znamená, že až se vrátím, očekávám nějaké navýšení obsahu, čímž by se měla hra v mých čích trochu rehabilitovat. Tak jako tak, baví mne hodně - což je i při všech těch nedostatcích trochu divné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2016 22:59

Na DE se nakonec vykašlu. Hlavně nějaké season passy si můžou nechat. Až to vyjde celé, tak zkusím. Viděl jsem MG1 a MG2, takže jsem plně připraven na MGS2 :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 8. 2016 09:49

MGSV je pribehove celkem nic moc. Podle mne asi nejslabsi dil. Ale v cem ze serie vynika je hratelnost (asi hned po MGS3). Ta hra je masivni, a to nemyslim jenom rozlohu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 8. 2016 15:23

Taky proto jsem tam stravil pres 80 h. Nejvic v me Steam/Uplay/... ere.
Pribeh mi v MGS celkem unika. Hral jsem 1, 2, 3, 5 a stejne poradne nevim o co tam jde :-) (mozna spis :oops: nebo :-( )
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 8. 2016 20:51

Bych chtěl pětku jen kvůli dokreslení příběhu. Teď jsem viděl rychle po sobě MG1, MG2 a MGS1, takže mám skvělý základ, ale fakt je to masivní příběh. Asi nejvíc se těžším na trojku, protože hodně lidí tvrdí, že je nejlepší. Mně se ten příběh moc nezdál, ale jen jsem ho viděl, takže konečně si to snad zahraju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 8. 2016 14:02

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 26. 8. 2016 17:20

Deus Ex - jeste v roce 2029 nebo kolik furt jezdi pendolino ne ze by me to u ceskych drah prekvapovalo.

Jinak dneska mi doslo Attack on titan wings of freedom (samozrejmne spesl edice a hodne nabusena č sice ne tak jako u Gal Gun Double Love :) )

a skvela hra oddychovka a navic puvodni japan hlasy super
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2016 21:13

Deus Ex včera dohrán, dneska napsaná recenze a teď to leží ve frontě na vydání. Spokojenost.

Prvních dvacet minut s Assetto Corsa.... ehm. Poněkud rozpačitý dojem z toho mám. Myslím, že Project Cars jsou v mnoha ohledech lepší. Uvidíme dál.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků