GameCube

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 6. 2006 11:29

Já mám tu znělku při zapnutí GC na mobilu jak zapínám mobil :-)
Já mám zase na GC 7 her a všechno pecky...tož pierku musíš dobře shánět :-)
EDIT:Taky pořád kroutím hlavou jaktože tady je tolik Nfans :wink: je to jediné forum které sleduji a zrovna je tady plno Nfans což mě mooc těší..jinde si s nikým moc o nintendu nepopovídám
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 21. 6. 2006 16:22

Tak taky mám ve sbírce samé perly: Zelda, Pikmin 1 a 2, Mario Kart, Doshin a Wave Race ;) Měl jsem kdysi Pokémon Colloseum a Animal Crossing ale ty jsem vyměnil za N64 a Pokémon XD jsem prodal a Metroid Prime jsem měl a pak prodal (potřeboval jsem prachyú)
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endlife 21. 6. 2006 20:27

Taky pořád kroutím hlavou jaktože tady je tolik Nfans :wink: je to jediné forum které sleduji a zrovna je tady plno Nfans což mě mooc těší..jinde si s nikým moc o nintendu nepopovídám /quote]


mno, až tolik nás tu nejni.. chtělo by to, aby nintendo trochu zapřáhlo reklamní agentury i u nás v čr (nebo aspoň v evropě) - s Wii může trochu prolomit vlny :))

Mno, já teď nakoupil skoro všechno, co se mi líbí na GC, co si uvědomuju (tj. co jsem zrovna nezapomněl), tak ještě chci Monkey Ball (pokud existuje dvojka na PALu, tak dvojku) a Mario Power Tennis :) a asi ještě jednu taneční podložku a další dvě bonga :) vrazil jsem teď do toho přes deset tisíc, ale nelituju, jsem nadšený :)

Léta jsem hrál N64 věci na emulátoru (zvlášť mario kart 64 ve čtyřech) a SNES/NES věci (začal jsem s Final Fantasy, jejíž originální větev mi na GC hodně chybí.. časem kvůli FF12 asi budu muset koupit PS2 ;-)).. teďka mám NES a gameboy emulátory v PDA a to je sranda :)

btw u nás v obchodě prodávají Mario kindrvejce od fy Zaini - znáte to někdo? našel jste někdo nějakou postavičku? já jich koupil letos na jaře asi 100 a ani v jednom nebyla postavička :(
endlife
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 21. 6. 2006 20:30

endlife- Ty jsi asi dost v balíku co??Koupit sto MArio kindervajíček :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endlife 21. 6. 2006 20:51

mno, nebylo to tak, že bych přišel do obchodu a koupil 100 vajec :) ale při různých příležitostech se to sesbíralo :) různé narozeniny, velikonoce, občas po cestě ze školy.. navíc byly slevněné na 9 korun.. ale naštvalo mě to, nikde nebyl Mario..

EDIT: ad být v balíku: makám při škole na živnosťák (letos jsem odmaturoval), takže se mám vcelku dobře, ale žere to hodně času.. ale zas mě to baví, tak co ;-)
Naposledy upravil endlife dne 21. 6. 2006 20:54, celkově upraveno 1
endlife
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 21. 6. 2006 20:53

A co sis to všechno koupil na GameCube??
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endlife 21. 6. 2006 21:02

v krabici Mario Smash Football, pak Mario Kart DD, Dancing Stage Mario Mix, Zeldu WW (zlatou, teď jsem ji dohrál.. geniální :)), Paper Mario: TYD, Smash Bros Melee, Mario Sunshine, Metroid Prime (vidíš, chybí mi ještě dvojka), F-Zero GX a včera PPL dovezlo dvě Donkey Kongy s bubnama :)

ještě je tam Pokémon Colosseum, kterého jsem dostal s paměťovkou, ale ten moc nemusím (ač originální pokémony mám rád) a nějaké surfování, které jsem dostal vcelku po haluzi (za míň než 100) a prý je super jako Tony Hawk - Tony mě baví, ale tohle jsem ještě nezkoušel)..

většina toho je ve slevě, bazarové nebo přes aukce, takže je to v klidu.. teď můžu hrát rok a pak koupím Wii (pokud teda nebudu přes prázdniny vskutku tvrdě vydělávat - pak by asi byl Wii k Vánocům :)) jen se mi doma vrší ovladače :)

EDIT: ještě si asi někdy pořídím tři díly nového Prince perského.. původní hra je moje skoro (po tetrisu) první herní zkušenost.. a když jsou ty nové tak super.. :)
endlife
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2006 21:24

Prince je vynikajici... doporucuju...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 22. 6. 2006 09:11

jj Prince je dobrej... jen nemuzu sehnat druhej dil :(
Blood For Blood
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 22. 6. 2006 09:14

endlife píše:
Taky pořád kroutím hlavou jaktože tady je tolik Nfans :wink: je to jediné forum které sleduji a zrovna je tady plno Nfans což mě mooc těší..jinde si s nikým moc o nintendu nepopovídám

btw u nás v obchodě prodávají Mario kindrvejce od fy Zaini - znáte to někdo? našel jste někdo nějakou postavičku? já jich koupil letos na jaře asi 100 a ani v jednom nebyla postavička :( /quote]


zdarec,jako dalsi fan znacky Nintento bych se rad pripojil k diskuzi... Nintendo (konkretne NES) jsem vlastnil, kdyz jsem byl maly, pak jsem nak presel k PC, ale ted mne zase okuzlily konzole (konkretne GC), o Wii nemluve... :mrgreen:

jo a k tem Mario kindervajcum - ja nedavno (Velikonoce) dostal 2 a v obou jsem Maria mel... :wink:
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarik 007 22. 6. 2006 09:31

Čus zdenku ale musím dodat, že si byl odpůrce konzolí (já také) :D. Ale jak si dostal nds do ruky tak si se málem *****, ale jak si dostal Gc do ruky a viděl si tu grafiku tak ješťe víc :D :D :D
Jarik 007
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 22. 6. 2006 09:40

Neserte mi lidi :!: To je ta kostka vazne tak dobra :?: Zacinam mit nutkani se po nejake poohlednout, ale uz ted nestiham hrat ani na PS2 :?
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarik 007 22. 6. 2006 09:41

Jo je tak dobrá
wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii je prostě nářez
Jarik 007
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 22. 6. 2006 13:52

Jo je tak dobrá
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 6. 2006 14:04

bitskull píše:Neserte mi lidi :!: To je ta kostka vazne tak dobra :?: Zacinam mit nutkani se po nejake poohlednout, ale uz ted nestiham hrat ani na PS2 :?


Jistě je dobrá pro všechny fandy NINTENDA, vyšlo mnoho klasik s N v nadupaný grafice, znovuzrodilo se pár postav (Samus Aran).

Jen nevím jak se bude líbit PSčkářovi, veskrze se setkávám s negativními hodnoceními, takže to chce zkouknout, hmm
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků