Nintendo Revolution

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 29. 4. 2005 06:59

No,electronic arts taky nenávidím,ale něktéré hry (dvě ze sta) se jim povedou...Mně se třeba líbí Medal of Honor,nevím proč..
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 29. 4. 2005 09:25

Já neříkám, že sem se nebavil u RE3 to vůbec, jenom říkám, že je podle mě trojka nejslabší. A ohledně EA No Comment! Nechápu jak můžou lidi ty jejich sračky kupovat.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy77(smazano) 29. 4. 2005 10:50

Nintendo Revolution? Naději, že by mohlo vzniknout něco originálního, něco skutečně revolučního. Víru, že si nasadíme barevné brýle a uvidíme obraz prostorově, ovládat to budeme jako kdybychom v něm byli pomocí gyroskopů atd. atd. To jsou sny a touhy.
Realita bude ta, že to bude obyčejná, méně výkonná konzole, než Xb360 o PS3 vůbec nemluvě s bizarním ovladačem a hrami, které mají oslovit maminky, tetičky, zkrátka ty, kteří ještě NEHRAJÍ...
Strašně bych si přál herní revoluci, ale už v ni nevěřím viz. NDS
andy77(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod stereoid 29. 4. 2005 14:07

Ty seš teda optimista...Tak katastrofálně bych to zas neviděl. Jestli to tak ale bude, tak to bude Big N pěkně v kelu.
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 29. 4. 2005 14:23

No já bych to taky neviděl tak bledě. A to že bude Revolution méně výkonná to vůbec nic neznaméná. No ať už je ta E3jka, to budu neustále na netu sbírát nové informace!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy77(smazano) 29. 4. 2005 20:00

steroid, loneck:
Nic bych si nepral vic nez prave REVOLUCI ve hrani. A pokud bude , jak tu (loneck) pises, Revolution mene vykonna nez PS3 a Xbox2, aniz by mela v sobe revolucní prvek a bude mit maximalne tak nejaky zvlastni ovladac, pak proboha PROC bych si ji mel kupovat, proc bych ji mel nadradit PS3, XB2? Pak uz zalezi jen na tvurcich her. Co jsem cetl, tak koncepce N:Revolution pry PATRNE ODRADÍ 3th party developers, takze by to muselo Nintendo zvladnout samo. A znovu bud natolik sokuje a nebo vyhorí. Protoze slabsí system byt s hezkym ovladacem , neni k nicemu. Nebo mi vysvetlete k cemu. Vzdyt i takove PSP. Staci k nemu jako periferii pripojit touch screen a vytvorit hry, ktere ho budou podporovat a mame tu NDS na patou... nebo snad ne?
andy77(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 29. 4. 2005 20:39

Kde jste se dozvedeli ze bude NREV nejslabsi konzoli? Rad bych to vedel...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy77(smazano) 29. 4. 2005 23:36

Paar : Podle toho, co bylo zverejneno, ma Xbox TRI procesory vychazející z G4 tusím , NREV pouze dva.... a hrubym vypoctem predbíhá PS3 Xbox2 asi 1,8krát a to nemuvíme o grafických kartách, kde je XB2 karta priblizne n astejno jako NREV. Takze Nrev nejslabsí podle vseho JE ....
andy77(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 30. 4. 2005 09:05

pozor. Xbox ma jeden CPU se tremi jadry myslim na kmitoctu 3GHz. PS3 ma CPU Cell se ctyrmi jadry na 4GHz. No a podle vseho bude mit NREV DVA procesory, kazdy myslim min. na 1.8 GHz. K tomu ty procaky "Broadway" jeste nejsou hotove (uplne, aspon tusim). I ATi grafka je jeste ve vyvoji. Takze nevim podle ceho usuzujete, ze bude nejslabsi...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 30. 4. 2005 11:40

Jako Revolution nemusí být nejméně výkonná, ale podle mě asi bude. Ale o to vůbec nejde!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 30. 4. 2005 11:50

Zase ty Andyho kecy...Revolution nebude vůbec primárně zaměřena na maminky,tetičky,babičky,sestřičky atd...N Revolution bude mít výkon na úrovni Xboxu 2,ovladač bude mít i víc než touch screen,WiFi technologie je samozřejmostí.A third party vývojáře naopak přilákalo to,že se Nintendo snaží udržet aby vývoj her na NR stál stejně jako vývoj her na GC...
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 30. 4. 2005 13:09

Taky si myslim ze to nebude pro "rodinku". Vzdyt uz s GC dokazali, ze se u nej dokazi bavit vsichni. Zastoupeny jsou vsechny zanry. U NREV to nebude jine.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy77(smazano) 30. 4. 2005 15:07

No zatím víme vsichni uplny kulový. Az to vyjde uvidíme. Do té doby jsou to plky.
andy77(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 1. 5. 2005 09:32

Já si budu vybírat mezi Nintendem Revolution a Xboxem 360,protože u PS3 mě kromě "brutálního" výkonu nic neláká.Nvíte náhodou jestli bude mít PS3 Dualshock 3??Jestli jo a bude vypadat (ergonomie,rozmist. tlacitek) stejně jako DualShock 2,tak do PS3 nejdu.Ovladač je taky to,kvůli čeho si konzoli pořídím.
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 1. 5. 2005 09:38

No ovladac na PS2 - DualShock neni zase tak hrozny... nedrzi se zrovna idealne, ale da se to prezit. Oproti GC to je ale strasne. Ergonomie dela hodne, Sony se na ni asi vybodlo... videli ste snad nekdo nejake vytvarovani pro ruku na DualShocku? Ja ne.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků