Heroes5 zásek kampaň 1/5

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jojaveja 25. 6. 2006 22:07

Ahoj, prosím o radu jak dál. V první kampani Královna v misi Králův pád
mám za úkol poslat Godrika k Nikolajovi - a nevím kudy. Prolítal jsem celou mapu i s podsvětím, ale nevím kam dál. Mám díky teleportu obsazený i jeden soupeřův hrad. Bránu před ním jsem nedobíjel (1k a 2k počet příšer je fakt moc). Prosím poraďte kde je Nikolaj.
Díky
jojaveja
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 26. 6. 2006 09:23

Myslim, ze je za tim dobytym hradem soupere. Jdi pres tu branu cos dobyl a tam by mel byt Nikolaj.

Stejne Nikolaje zabijou :).
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojaveja 26. 6. 2006 16:01

není tam nic... :-(
je nutné tu bránu dobýt? je tam 800 ďáblů a já dostanu 3 anděly týdně...
jojaveja
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 6. 2006 17:07

od hradu napravo... Tam k lesu nebo co :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojaveja 26. 6. 2006 18:30

Hrajeme stejnou hru? :oops:
mrkněte prosím na screenshoty na:
http://jojaveja.webpark.cz/
mám tam oba hrady, ale není kolem nich žádný východ :-(
jojaveja
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 26. 6. 2006 18:42

Aj, to je demíčková mise ..... tuhle mapu jsem dodělal až asi za 3 hodiny hraní ;) .... taky jsem nevěděl co mám udělat a pak se najednou v těch jednocestných portálech pořád někdo objevoval a za chvíli animce, že přijel hlavní padouch a tím to skoro končí ;) ... jinak máš už tu Slzu v hradu, viď ? Já jsem tam měl bug, že počítač ji vykopal dřív, než jsem prošel všechny obelisky, tak jsem ho sejmul, Slzu donesl do hradu, pak jsem šel k poslednímu Obelisku a ten na mě, že po Slze ani stopa ..... :lol: .... a tu bránu jsem v tom demu dobyl, pááč tam rozhodně nebylo 800 ďáblů, snad asi 40 těch co jsou před ďáblem a asi 80 těch střílejích sviní ( snad sokuby nebo sukuby nebo tak něco ) ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 6. 2006 18:42

na minimapě ta cesta dolu.. uz mas i zabranou branu
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 26. 6. 2006 18:45

jj, projeď za tu bránu na konec mapy ;) ( je fakt, že by to mohli mít poznačený ;) )
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojaveja 26. 6. 2006 19:53

díky moc, zabralo to ;-)
Gigabyte GA-P35 DS4, Intel C2D E8200, Arctic Cooling Freezer 7 Pro, A-DATA 2x2GB DDR2 800, GigaByte GF 8800 GT 521 DDR3, 2x WD 320 AAKS, DVD RW LiteOn DH20A4P, case THERMALTAKE Matrix černá, zdroj Corsair HX520, Logitech LX710
jojaveja
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod izuel 14. 7. 2006 20:05

Ahooj,,

Prosím poradí mi někdo jak vyřešit za temného elfa (warlock) kampaň čtvrtá mise druhá (čeky se jmenuje expanze) oranžového vyřadím, obsadím všechny čtyři hrady ,ale problém mám s grálem (ashina slza) nejsem schopný grál najít, protože když se začne natáčet mapou a navíc je tak veliká ,nemůžu nalézt záchytný bod abych se mohl orientovat a najít ho. pomůže někdo děkuju pěkně :roll: :wink:

ps:obelisky mám odkryté samozřejmě všechny bod na kopání vidím
izuel
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků