Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 3. 2008 10:40

Ted píše:Chtěl bych se ale zeptat těch co to už odehráli, jak jsem asi tak daleko? Zrovna padla noc a já se musím držet při světle kvůli těm můrám, či co to je. /quote]

Cca v pětině :wink:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IZZY666 10. 3. 2008 12:57

teď hraju dark messiah of might and magic celkem dobrá hra :)
IZZY666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 10. 3. 2008 13:04

The Simpsons Game na Nintendo DS...vypadá to krásně, hraje se to slušně, ale přešel jsem dvě úrovně a už mám za sebou 20% hry :) ...
ale je to sranda...klasický americký humor, všude plno hamburgerů, coca-cola, zátky od piva... ;) ... ... ...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 3. 2008 14:17

Pořád NWN2... Už mi to začíná lehce lézt na mozek, mám nutkání checkovat si diplomacy skill pokaždé, když s někým mluvím. :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 10. 3. 2008 14:22

holubek002 píše:Torham: Az na jeden, ktery jsem delal snad petkrat, jsem dal vsechny na prvni pokus :shock: Puvodne jsem si chtel nechat ty zavody a vedlejsi "mise" nechat az na konec, ale potreboval jsem hooodne perel, tak uz skoro vsechno padlo (chybi mi 3 perly a mam vsechny). Uz jsem u konce (doufam), tak to snad brzy dorazim :)

edit: Ja toho zaverecneho bosse snad nikdy nedam :?
edit2: Mam chut vyhodit pocitac z okna :)

Doufam, ze pak nejak shrnes svoje zazitky. Posledni boss je celkem tvrdy, ale da se udelat.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 10. 3. 2008 14:28

Marcel Kudlvasr píše:Pročpak asi všichni hoblujeme Stařešinky?!...no po kontrole,,Novinek,,se již vůbec nedivím...,zatím ,,tesám,,...no i Blitzkríg s datadiskama láká neboť,,2,,byl votřes...Starej Pes+Starec Marcel od Zvonu...e/quote]


První Blitzkrieg jsem si i s datadiskem Burning Horizont prošel přesně před rokem a byla to paráda, mám sto chutí dát si dvojku, snad bude alespoň stejně dobrá jako jednička...
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 10. 3. 2008 15:33

Ertefol píše:
Ted píše:Chtěl bych se ale zeptat těch co to už odehráli, jak jsem asi tak daleko? Zrovna padla noc a já se musím držet při světle kvůli těm můrám, či co to je. /quote]
Cca v pětině :wink:-/quote]

Takže to vypadá, že mám na prázdniny vystaráno :twisted: Díky, taková zpráva potěší :wink:
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 3. 2008 17:05

No Listere ,varuji ťa ,spíš si sháněj ty DatD. na First...,dostal jsem chuť na ,,Pancíř,,...proženu,,rez,,...u ságy SS a jejich klonů...Béér Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 3. 2008 17:22

davee píše:Doufam, ze pak nejak shrnes svoje zazitky. Posledni boss je celkem tvrdy, ale da se udelat.

Neshrnu. Nevim co bych k tomu rekl. Tenhle skvost si proste musi zahrat kazdy! :wink:

Tezky neni, ale kdybych vedel, ze se nebudu moct vratit, tak bych nakoupil vic K-Bubs (prida vsechny srdce). Takhle jsem tam sel s peti, par pouzil a na bosse zbyly dva. Kazdopadne jsem to dneska po peti dnech zahral a porazil ho napoprve :shock: Jinak skoda otevreneho konce, pac pokracovani se asi nedockame :?

A mimochodem, nekde si sezen soundtrack (pokud ho nemas) :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 10. 3. 2008 17:23

Soundtrack by se hodil. Jinak puvodne mel byt BGE prvnim dilem trilogie.
Jinak ja jsem ted rozjel BGE taky (na GameCubu) a ikdyz jsem ho hral uz mockrat, tak si ho porad uzivam.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 3. 2008 18:41

NFS:MW na X360
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 10. 3. 2008 19:27

jdu si dát oblivion protože mi ve SR2 nehraje zvuk :x
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 11. 3. 2008 11:16

Hraju Drivera, ano toho nejstaršího a nejlepšího Drivera, škoda že se nikdy nedočkal důstojného pokračování :( a jako druhou hru hraju už snad 20x přejetého Wolfa už jsem za X-Labs (RTCW je stejně nejlepší FPS)
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 11. 3. 2008 15:20

Z nostalgie si dávám geniálního Chrono Triggera. Ach, proč jen Square-Enix neudělali remake nebo nenechali lidi, ať udělají vlastní remake??!! :cry: Ta hra by si předělávku/reedici URČITĚ zasloužila... 8)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 11. 3. 2008 15:55

Z nostalgie si dávám geniálního Caesara III.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků