The Godfather: problem s videem, nezobrazuji se textury

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Larssen 24. 3. 2006 21:17

Mam problem s Godfatherem (original DVD). Vubec se mi v nem nezobrazuji textury, misto zdi jsou jen bile plochy a kvadry, v mistnosti vidim jen objekty a lidi (ti jsou dobre zpracovani).

Nevite, co s tim? Moc nastaveni grafiky ve hre neni, zkousel jsem, co se dalo, samozrejme aktualizoval ovladac. Hraju to na notebooku (IBM Thinkpad T42), coz samozrejme neni idealni herni pocitac, s nicim jinym jsem ale takove problemy nemel.
Larssen
First Blood

Odeslat příspěvekod Seranisimo 27. 3. 2006 13:44

Ja takyto problem nemam. Ale chcel by som vediet ako sa v hre da zabranit vojne rodin. Trosku som to prehnal so strelbou a uz mam len 25min nato aby som to neako poriesil. Dikes za kazdu radu a ak by som mohol poziadat tak mi to napiste do mailu. Dikes.
Seranisimo@centrum.sk
Seranisimo
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 27. 3. 2006 15:12

Teda, možná bude problém v tom, že tam máš grafiku, která není oficiálně podporovaná - viz:

http://forum.eagames.co.uk/viewtopic.php?t=20970
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sisa(smazano) 5. 4. 2006 05:55

Víš čim to je-nemáš takhle náhodou GeForce 4 MX , jestli jo tak tahle karta neni pro tuhle hru podporovaná......na officiálních stránkách píšou že jsou podporovaný GeForce 3 a vyšší kromě tohohle typu-takže jestli ji máš můžeš na kmotra zapomenout.

Ja to musim vědět mam jí totiž taky
sisa(smazano)
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků