Výukové audio soubory - kde senat?

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Špatňák 2. 2. 2008 13:24

Zdravím všechny.
Potřebuji poradit. Delší dobu (neúspěšně) sháním jakákoliv výuková CD/MP3/DVD.... skoro cokoliv. Ve stylu filmu "Firma, která přežije," nahrávek vystoupení Roberta Kiyosakiho atp. Mnohem raději zvolím na cestách autem poslech takového materiálu, než dostávat do hlavy prázdné informace o letadle spadlém v Keni, přistání mimozemšťanů v Bílém domě, kohosikdobere a podobné ptákoviny sevírované sdělovacími prostředky. Nic mi to nedá a za 2h o tom stejně nevím :)
Nevíte proto, kde koupit?
Špatňák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zadirr 3. 2. 2008 01:00

Já bych doporučoval bitTorrent...

Do googla napiš třeba "rich dad poor dad torrent". Jestli nemáš s Torrentem zkušenosti, tak si stáhni třeba uTorrent, tím otevřeš soubor s koncovkou .torrent který stáhneš z internetu, najdeš ho na googlu, v tom souboru je uloženo odkud to má ten klient stáhnout.
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zadirr 3. 2. 2008 01:01

Jo, drobnost... předpokládám že ti nevadí že to bude v angličtině. Sehnat něco takového v češtině asi bude problém. Navíc když to budeš poslouchat v angličtině, sfoukneš dvě mouchy jednou ranou - natrénuješ poslech a něco zajímavého se dozvíš :-)
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod WonDrak 3. 2. 2008 13:40

možná bych mohl něco poskytnout. ozvy se mi v mailu.
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flees 4. 5. 2008 08:07

mam toho hafo v cestine- kyiosakiho, i jine audio kazety vzdelavaciho formatu taky v cestine kdyztak napis SZ
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 5. 2008 08:49

A v MP3 bys to nemel?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hiro.N 4. 5. 2008 11:31

Sezen si skoleni Ivo Tomana, nebo jeho cd
byl jsem na jeho skoleni, je to maser.
http://www.instinktzabijaka.cz
http://www.ivotoman.sk/
atd... pripadne google
neni tozadny kecal ucitel teoretik, je to podnikatel co vydelal miliony, stamiliony a rika tipy z praxe, ja na jeho skoleni jsem si napsal asi 85 bodu, ruzne jeho poznatky, myslenky atd, je to fakt snad nej co jsem kdy slysel
Hiro.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod flees 8. 5. 2008 16:52

S474N: jestli to bylo na me tak samozrejme v mp3 :-)
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andreamala 22. 9. 2009 21:22

Ahoj, také sháním CD, firma která přežije? našel jste již?
díky
Andrea
andreamala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andreamala 22. 9. 2009 21:30

Ahojky, bylo by možné od teby vyzískat nějaké výukové audio?

díky
Andy
andreamala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mich-mich 26. 11. 2009 18:43

Prosím mohli bychom se nějak domluvit na nahrání těchto nahrávek - jsem z J.Č. - byl bych moc vděčen - marně sháním veškeré nahrávky do auta. Mockrát díky - email: ku-ku@atlas.cz
Mich-mich
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků