eBay sniping

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod goodoldalex 8. 5. 2007 16:25

Zdravim,

cas od casu nakupujem na eBay a hneva ma, ked niekto moje prihodenie prebije chvilu pred koncom aukcie. Prihadzovat privelke sumy sa neoplati (hlavne Amici byvaju blbi a tyzden pred skoncenim aukcie vyhadzu cenu itemu nad normalnu cenu za novy v obchode, pripadne to robia samotni obchodnici) a na manualny 'sniping' nemam vzdy cas alebo naladu.

Mate skusenosti so sluzbami ako je http://www.auctionsniper.com/? Tato sa sice tvari seriozne, ale prilis sa mi nepaci predstava poskytovat 3rd party aplikacii svoje prihlasovacie eBay udaje.
goodoldalex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prologer 7. 12. 2007 18:19

No, já bych do toho teda rozhodně nešel.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 8. 12. 2007 12:31

goodoldalex píše:... cas od casu nakupujem na eBay a hneva ma, ked niekto moje prihodenie prebije chvilu pred koncom aukcie

:lol:
No ale to je holt aukce, že vyhrává ten, kdo dá nejvíc ...
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lukysy 16. 1. 2008 14:36

No mě to někdy příjde, že někteří chtějí fakt jenom vyhrát. Jakoby to byla nějaká soutěž. Někdy se tam vyšplhají ceny až o 40% u věcí, které si koupí ve větším marketu... Nechápu no, holt amíci :D
lukysy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 16. 1. 2008 14:45

Asi tak, vzdyt tam staci dat maximalni castku prihozu a nestarat se.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod code 22. 1. 2008 23:40

Mno sice se ty ceny vysplhaji treba nekdy i na 2x nasobek, ale otazka je jestli pak kupujici zaplati.

Kdyz vidim u normalni nokie 1000liber tak si rikam ze fakt neco neni v poradku a ze se asi jen nekdo preklikl.. Jednou se me to taky stalo, nastesti jsem ten prihoz po dohode zrusil...
code
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 1. 2008 08:29

Já jsem před časem kupoval kolébku na PDAčko a samozřejmě mne úplně na konci předběhl o $0,5 nějaký americký borec... Za týden jsem dostal mail od nějaké firmy obchodující na iBay, že mně nabízejí kolébku za peníze, které jsem nabízel. A skutečně mně ji za ty peníze poslali :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trojan 16. 3. 2008 14:21

Asi bude nejlepší napsat na customer service na Ebay a oni Ti řeknou zda ano nebo ne :)
Spyware nemá šanci!!!
trojan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků