Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ALF6 19. 4. 2013 21:41

Definace opilosti jako jestli si ji obcas za cas das :D Proste mas chut zaparit, tak do toho jdes 8-)

nemusis chodit na discarny ani se zpijet po barech. Staci obcas vyrazit na nejaky koncert a nebo jeste lepe v lete na nejaky nekolikadenni festival. Tam sou rostenky.... :D
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 4. 2013 06:29

Pod opilostí si každý představuje něco jiného. Někdo jakoukoliv hladinu alkoholu v krvi (pak ano), někdo jiný ztrátu vědomí, paměti a tělních tekutin někde pod stolem (potom ne).

Ono mě hudba nic moc neříká všeobecně. Občas na nějaký ten koncert jdu, když vyhraju lístky, více méně si ověřit, "že mě to stále ještě nic neříká", ale jinak ani doma si hudbu nepouštím. Maximálně ráno místo budíku radio Country, ale ani to nevydržím poslouchat moc dlouho, vadí mi hlavně "blbý kecy", co mají lidi, když tam volají do různých písniček na přání a podobně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 20. 4. 2013 07:34

Noxik píše:SocPredator: Kdy a kde v te TV byl?
SocPredator, PatrikChrz: To chcete rict, ze doma nemate ani par korun pro pripad nouze (treba nefungujici karetni centrum banky)?


1) 17. minuta
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1017 ... 005/video/

2) Když karetní centrum nefunguje, jak dlouho to trvá... 5-6 hodin? To se opravdu dá vydržet, ne? Navíc za těch 10 let se mi to ještě nestalo.
Pár korun na hotovosti mám, řekněme do 1000 Kč. Jenže ty mám pořád u sebe, ne doma! Pointa mého příspěvku je ale někde jinde, šlo totiž o to, jestli doma někdo má cash, ne drobné na chleba - tj. pokud přijde zloděj, tak se vykašle na tahání lednice, počítače nebo demontáže ohřívače a vezme si peníze (cennosti) a půjde.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod qazik 17. 5. 2013 23:40

tady jsem narazil na tenhle zajimavy (pro nekoho mozna I poucny) clanek a tak me napadlo, jestli se ta autorka nahodou nezna s Patrikem? ;-)
http://svetlanamachalova.blog.idnes.cz/ ... samce.html
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 5. 2013 05:58

S autorkou se neznám, ale s článkem naprosto souhlasím :-l
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 18. 5. 2013 10:07

On ten článek vyjadřuje něco - postoj, s čím se dá souhlasit?
Leda s tím, že ten člověk fakt existuje.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 5. 2013 10:26

SocPredator píše:On ten článek vyjadřuje něco - postoj, s čím se dá souhlasit?
Leda s tím, že ten člověk fakt existuje.

Já v tom (v kombinaci s jinými články autorky) čtu, že ženské neví, co chtějí.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 5. 2013 10:38

... a nedají pokoj, dokud to nedostanou ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 18. 5. 2013 10:40

Je to článek od autorky, ovšem vyprávěný mužem v 1. osobě. Po konzumaci ještě jednoho článku v tom čtu, že je to naprostá fabulace.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod qazik 18. 5. 2013 12:59

PatrikChrz píše:
SocPredator píše:On ten článek vyjadřuje něco - postoj, s čím se dá souhlasit?
Leda s tím, že ten člověk fakt existuje.

Já v tom (v kombinaci s jinými články autorky) čtu, že ženské neví, co chtějí.


ja v tom ctu, ze zensky chteji chlapa, který u nich bude mit autoritu a ne nekoho, kdo kolem nich bude poskakovat jako mopslik :-))
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 18. 5. 2013 20:28

A: Co ženy mají rády na mužích?
B: Charisma.
A: A co to je... to charisma?
B: To je takové neuchopitelné fluidum, kterým oplývají tlustí plešatí milionáři.


Plešatou hlavu a milióny už Patrik má, tak už jenom nabrat nějaký to kilo a je to doma, ne?

Hm, a já mám zatím zaděláno jenom na tu plešatou hlavu :hm
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 5. 2013 21:22

qazik píše:ja v tom ctu, ze zensky chteji chlapa, který u nich bude mit autoritu a ne nekoho, kdo kolem nich bude poskakovat jako mopslik :-))

Počujte, gazík. A čo si vy predstavujete pod takým slovom 'mit autoritu'?

BTW tyhle kecy fakt miluju... Zkus si, gazíku, najít na internetu soubor "Celou tu dobu na tebe stále myslím.doc". Schválně, co v tom přečteš.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 18. 5. 2013 21:25

Žádná žena neví co chce, proto potřebuje chlapa, aby jí to řekl :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qazik 18. 5. 2013 21:56

Tomáš Marný píše:
qazik píše:ja v tom ctu, ze zensky chteji chlapa, který u nich bude mit autoritu a ne nekoho, kdo kolem nich bude poskakovat jako mopslik :-))

Počujte, gazík. A čo si vy predstavujete pod takým slovom 'mit autoritu'?

BTW tyhle kecy fakt miluju... Zkus si, gazíku, najít na internetu soubor "Celou tu dobu na tebe stále myslím.doc". Schválně, co v tom přečteš.


mit autoritu - zkratka mit respekt, mit svoje názory a prosazovat je, jeho slovo ma v tom vztahu vahu. Je to pravy opak toho, kdy chlap posloucha na slovo, je pasivni, názor na nic vlastne nemá a vytvari si ho az na zaklade nazoru zeny, je pripraven se okamzite ve vsem přizpůsobit a vyhovet a plni jakakoliv prani ještě před tim, nez jsou vyslovena ;-)

Jinak co se tyka toho dokumentu, tak google mlci...
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 5. 2013 05:48

qazik píše:
PatrikChrz píše:
SocPredator píše:On ten článek vyjadřuje něco - postoj, s čím se dá souhlasit?
Leda s tím, že ten člověk fakt existuje.

Já v tom (v kombinaci s jinými články autorky) čtu, že ženské neví, co chtějí.


ja v tom ctu, ze zensky chteji chlapa, který u nich bude mit autoritu a ne nekoho, kdo kolem nich bude poskakovat jako mopslik :-))

Myslíš něco takového?
http://ona.idnes.cz/pribeh-ctenarky-sar ... hy-sex_jup
Na manželovi se mi kdysi líbila ta jeho sebejistá povaha, to vědomí si sama sebe, že jsem dokonalý a neomylný
.
a potom zase
Nejdříve jeho zájmy, pak zájmy těch ostatních. Mnohokrát nás postavil před hotovou věc: například si domluvil týdenní akci s kamarády na horách a mě se ani nezeptal, jestli mi to nevadí a jestli to s dětmi zvládnu. Nebylo to jednou, takových akcí bylo mnohem víc.


-- 19. 5. 2013 06:52 --

Nebo tohle? http://www.dama.cz/clanek.php?id=21746
Peníze budou, ale my nebudem,? to je Mirkovo heslo. Což o to, když jsme se seznámili, tak mi to ne snad imponovalo, ale rozhodně se mi život s ním líbil. Pořád jsme něco podnikali, někam vyráželi

a pak zase
Od té doby jsem si začala nenápadně trochu víc všímat toho, jak Mirek vlastně s penězi zachází. Zjistila jsem, že zřejmě každý měsíc utratí úplně všechno, co vydělá, pár posledních dní dokonce chodí s pár korunami v peněžence a čeká na výplatu. I když teď už je ve firmě na plný úvazek a nevydělává zrovna málo, stejně nic neušetří. Nevidí k tomu totiž žádný důvod
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků